Jaký je možný důvod rozchodu?

Od: Datum: 30.05.16 18:26 odpovědí: 15 změna: 31.05.16 07:48
Dobrý večer, měla bych dotaz.
Před pár dny mi dal přítel zcela nečekaně po 3 měsících kopačky. Od první schůzky jsme si dost rozuměli a sdíleli jsme stejný smysl pro humor. Ikdyž on miloval diskotéky a alkohol tak já na to moc nebyla, ale nevadilo mi to a mohl chodit libovolně jak chtěl. On se do mě zamiloval hned, ale mě to chvíli trvalo. Scházeli jsme se tak optimálně 2-3x do týdne. Přítel teď ale ukončuje školu a dělá zkoušky. První problém přišel, když se něco stalo před měsícem na fotbale který hraje. Ptala jsem se co se stalo, ale spíš lhal a tak jsem to nechala být... Od té doby jsme si skoro nepsali a venku jsme byli jen 2x za celé 3 týdny. Chápala jsem, že škola je teď priorita ale zároveň mi bylo jasné, že to co se odehrálo na fotbale bylo důležité. Jeho tátu jsem viděla pouze jednou ale bylo mi jasné, že na něj bude dost tlačit aby ty zkoušky udělal, jelikož je to celkem flákač. Psal jak mě má rád, ale je toho na něj moc a omlouval se. Pak mi na začátku týdne napsal, že si poranil ruku a že mu chybím ( to mi dlouho nenapsal). Napsala jsem mu ať je v pohodě a ozve se až bude čas. O tři dny později mi napsal, že bude lepší to ukončit. Chtěla jsem důvod, ale pokaždé řekl jiný důvod (že jsem nudná nebo že jsme moc rozdílní). Je nám oběma 18 a nespali jsme spolu, ale na nic nespěchal a tak vím pevně, že kvůli sexu to nebylo. Ale myslím, že důvod byl kvůli kamarádům kteří mě od základky kvůli mojí introvertnosti nemají rádi a asi i škola v tom dost hrála roli. Ostatně sám mi už jednou napsal, že je teď toho na něj moc. A tak sem se zeptat, co si o tom tak nějak myslíte vy. Btw často chodí na diskotéky, ale v pátek , tedy den po rozchodu nikam nešel což je u něj divné a v sobotu šel ke kamarádovi a opil se.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.05.16 18:34
avatar

Dobrý den, tak, můžeme zde spekulovat a hádat. Ovšem, význam to nemá, protože ten skutečný důvod se nikdy nedozvíte. Při rozchodu se pravý důvod neuvádí - někdy je to z ohleduplnosti a někdy je to proto, aby nebyla přiznána vlastní chyba. Zdravím!

P.S. Buďte ráda - co s alkoholikem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 23:07
avatar

Také to tak vidím, s alkoholikem a flákačem nic moc...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 18:34
avatar

Tři měsíce jsou na pevnější vztah krátkou dobou. Zřejmě chlapec zjistit, že mu buď nevyhovuješ, nebo se zakoukal do jiné, případně je slaboch a mohl dát na řeči kamarádů. Ke všemu se ještě vykrucuje... prostě srab, co neřekne pravdu. Má toho moc, ale kamarády a chlast, na to má času plno? *smich*

Věř tomu, že brzy potkáš lepšího, než frajírka, co "miluje alkohol". Od takového co nejdál.


doplněno 30.05.16 18:46:

"Rady" hk si nevšímej, nevím, proč se s klukem hned hnát do postele, aby se chudák nadrženej puboš necítil špatně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: op
Datum: 30.05.16 18:56
Do jiné se nezakoukal, protože od toho fotbalu byl buď dlouho ve škole a nebo na praxi, které má každý druhý týden a pracoval právě třeba i o víkendech a tak na jinou nemohl být čas. On se neumí vyrovnat se stresem. On se nikdy neopil, tak že by přišel z diskotéky a nevěděl o sobě. Vždycky napsal když dorazil domů. Do sexu mě nenutil, chápal že nechci pospíchat a unáhlit se.
Od: mzxy*
Datum: 30.05.16 18:37

no můj známý má novou holku každý týden, když jsem mu to jednou vyčetl, řekl mi že také nejím pořád tu samou polévku...bude to tou polévkou...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 30.05.16 18:39

Důvod rozchodu bych viděl v tom, že jelikož ani po 3 měsících nedošlo k sexu, našel jinou, která nedělala takové drahoty. Opravdu si myslíte, že je sen kluka mít holku tři měsíce a celé tři měsíce denně onanovat? Heh, vzpamatujte se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 30.05.16 18:52
avatar

To je blábol - to prosím ani nečtěte...

Jak zaznělo výše, důvodů může být mnoho. Třeba i očekávané úmrtí toho člověka, který nechce ranit vaše city. Nebo jiná dívka, jiný chlapec... a nebo rodiče, kteří jsou proti vaší víře... kdo ví? - Ví jen on. Pokud slušně požádáte JEHO o vyjádření, bylo by prokázáním dobrého charakteru, že vám to sdělí.


doplněno 30.05.16 19:13:

@op - já čekal na svou ženu přes 5 let chození a opravdu toho nelituju. Pokud někteří toto chování považují za nenormální, považují pak i za normální rozvod po roce, dvou,... případně udělat si 3 děti a žít "na hromádce"... Kašlu na tyto lidi, žiju svůj život dle svého svědomí a světe div se - můj život se mi líbí *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: op
Datum: 30.05.16 19:02
A vy byste opravdu chtěl chodit s holkou co dá každýmu na potkání? Když kluk miluje tak počká... Kamarádka se svým klukem spala až po půl roce vztahu.
Datum: 30.05.16 23:13
avatar

Nemyslím že tazatelka hledala kluka jen na sex. A jestli on ano, tak má široké možnosti - zrovna včera bylo v telce, jak u nás stoupá syfilis a HIV...Jinak má pravdu martina, v případě lásky a zájmu si ten čas rozhodně udělám.

A při rozchodu nejlepší výmluvy od podobných týpků, když se chtějí rozejít? Já si Tě nezasloužím...*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 18:47
avatar

Nelíbila ses mu a nebylas pařmenka na diskotékách... to je celá věda. Ale z toho si nic nedělej. Nemyslím si, že byste se k sobě hodili. Určitě nemáš být proč smutná:). A jinak - ten pravý důvod rozchodu zná jen tvůj kluk. Nikdo jiný, ostatní mohou jen spekulovat. Od kluka, co se dokáže opíjet už v 18 letech, prchej co nejdále. Z toho nic dobrého nekouká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: op
Datum: 30.05.16 18:58
To se mu na mě právě líbilo, že nejsem jako ostatní laciný holky co tráví čas po diskotékách ☺
Vím, že důvod zná jen on, ale zajímal mě názor i od někoho jiného ☺
Datum: 30.05.16 23:19
avatar

Protože jste nebyla jeho krevní skupina. Kdybyste se opila, skončili jste na mezi, pak by se asi s Vámi rozešel stejně, ale až o další 3 měsce...dejte na modlení, že jste nepodlehla ani alkoholu ani hezkým slovíčkům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 23:17
avatar

Máte pravdu, z radosti, že se rozešel, se pak opil, že nevěděl jak se jmenuje, no toho bych chtěla mít doma tedy...dívka nemá čeho litovat, potká solidního chlapce a bude ráda že tohle šlo mimo ni..


doplněno 30.05.16 23:20:

pro eulálii

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.16 19:06
avatar

První zaláskování. Jenom dobře, že to proběhlo jen s objetím a nic víc. Nemyslím, že jste se k sobě hodili, on je oproti Vám moc mladý. Necítil se na to, zřejmě jste ho v něčem převyšovala, tak ti utnul. Myslím, že udělal dobře, a Vy se netrapte. takových hledání by správně mělo být více. Nemůžete hned ,,zaparkovat,, na celý život.

Hezky kluky poznávejte, tenhle byl navycválaný, nevybouřený.

Dnes se rozešel on, zítra dáte kopačky Vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.16 07:48
avatar

Myslím si, že bys měla popracovat na svém sebevědomí. Na svém pohledu na sebe, na úctě k sobě. To, co píšeš, to je výpověď dívky, která je vděčná za to, že se do ní zakoukal někdo, kdo svůj čas dělí na hospodu, kamarády, fotbal, hospodu. Až co zůstane, připadne tobě. Posbíráš drobečky a jsi vděčná. A tváříš se, že ti to nevadí. Nekecej hlavně sama sobě! Buď upřímná nejvíce k sobě a buď ráda, že odešel. Nepátrej, nechej to tak! Až příjde čas, příjde i ten, pro koho budeš na prvním místě. *hej*Nemusíš být zrovna extrovert, abys zaujala. To vůbec! Zůstaň taková, jaká jsi, ale nauč si vážit si sama sebe. *pusa* Zasloužíš si to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.