Čípky Indometacin 100 - jaký máte názor?

Od: Datum: 27.05.16 21:59 odpovědí: 1 změna: 28.05.16 07:36

Asi před 2-3 lety jsem tady někomu radil, jak jsou bezvadné na bolest čípky Indometacín 100, nyní se chci podělit s mým názorem a názorem mé rodiny, že tyto čípky asi pozbyly svého účinku a jsou nějak slabé... Zejména ženské si pamatují jak byly z těch čípků "oblblé", já jsem je použil asi po min. roce a téměř bez účinku..teď se nám i zdá, že nejsou vůbec kvalitní a zejména na konci, se rozpadají. Lékařka mi potvrdila, že prý jsou nějaké jiné, staré balení nemám, takže nemohu porovnat účinné látky, váhu atd.. Pokud máte někdo podobnou zkušenost, prosím podělte se.. JInak se vůbec raději nezmiňuji o ceně, před pár lety byla krabička za pár korun a to doslova...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.16 07:36
Používal jsem je zhruba před rokem a půl na bolesti zad a měl jsem pocit že zabírali. Nepoužíval jsem je moc často, spíše to bylo při náhlém zhoršení bolestí jako záchrannou medikaci pro rychlý nástup účinku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.