Jak být hezčí v obličeji..?

Od: Datum: 26.05.16 19:55 odpovědí: 8 změna: 27.05.16 07:39

Zdravím, mám problém, který mě štve již hodně dlouho a to je můj vzhled, neříkám, že jsem úplný hnusák, ale být holka, tak se ode mě držím dál a to beze srandy, ani se se mnou žádná nebaví .

No, jde o to, že mi je 17 a nevím pokom, ale prostě jsem začal plešatět, měl jsem čelní pleš, prořídlé vlasy a když byly delší, vypadal jsem jak neposekaná tráva, takže ty vlasy sjíždím strojkem bez nástavce, takže na "koleno".

Nevadilo by mi to, že nemám vlasy, ale mám strašně velké čelo a hrubé obočí a křivý nos a to je opravdu hnus..

Když už, tak bych chtěl alespoň ty vlasy, ale jak říkám, prostě mi nahoře nerostou, zkoušel jsem snad vše.

Četl jsem, že jde nějaká transplantace vlasů, ale jestli je to účinné, to opravdu nevím a zadarmo to taky zrovna asi nebude, co?

Popř. co mohu udělat proto, abych byl v obličeji alespoň trochu hezčí, měl pěknou pleť apod.?

Moc děkuji..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.16 20:34
avatar

Na obličej se vyprdni... a buduj raději svaly na těle. Na ty holky letí víc. I když budeš v obličeji nevýrazný, ale budeš mít perfektní vysportovanou postavu, tak uvidíš, jak na tebe holky poletí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.16 20:40
avatar

Souhlas s Eulálií. a kromě toho jsi v letech, kdy se mladý organismus vyvíjí nerovnoměrně, ve skocích, a stává se, že rysy v obličeji jsou trochu nevyvážené, některé části rostou rychleji než jiné a nemají správné proporce. Všechno se srovná, a do té doby je dobré věnovat se vzdělání a sebekultivaci, abych tak řekla - čisté zuby, čisté nehty, nepáchnout potem, čisté oblečení... Neboj se, všechno bude dobré.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.16 20:42
avatar

Přestaň fňukat, hlavu i hlavičku vzhůru. Belgický nefešák Chris Willemsen to dotáhl až k filmu a vlastní show. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.16 21:55
avatar

Jak píšou nade mnou- začni posilovat...tim si naženeš body u holek a zvýšíš sebevědomí. :) Pak je účinné hezky vonět, být upravený- oblečení, kvalitní boty (na ty se často zapomíná, ale udělají opravdu hodně!), nehty, atd. Pokud máš mastící se pleť, tak si ji každé ráno a večer čisti něčím jemným (bez alkoholu) a dávej si jemný hydratační krém na mastící se pleť- ten ti nezanese póry. Obočí si můžeš vytrhávat! Prostě nějak jemně upravit, třeba trochu zarovnat...to je úplně normální, i když u kluků zřejmě tabu. Stejně jako u holek depilace knírku, i když to dělá každá druhá. S transplantací vlasů ti neporadim...možná bys mohl zkusit zajít na kožní, jestli to plešatění nebude kvůli nedostatku nějakých vitamínů...nevim.

Btw., když budeš pozitivní a vyzařovat sebevědomí, tak to udělá stejně nejvíc. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 01:08
avatar

Obočí se dá zastřihávat, pokud je dlouhé a tvarovat, pokud je husté. Jak moc máš křivý nos, není z příéspěvku patrné, ale málokdo ho má úplně rovný. Ani nepíšeš, jak jsi vysoký. Vysokým mužům dokonce pleš sluší. Vždycky lepší "na koleno", než vypadat, jak toaletní štětka, tedy smutné zbytky vlasového porostu kolem hlavy, nad ušima. Já bych , být Tebou, posilovala spíš "sval" mozek. Ne, že by ses mi zdál hloupý, ale když je chlap sečtělý, zajímavý, je s ním o čem mluvit, tak ty vlasy ani tak moc nepotřebuje. Charisma je víc jak vlasy, tomu věř. Až budeš starší, uvidíš, jak "prokoukneš! ˇVětšinou ti krasdavci a krasavice v pubertě, jsou oškliví a tlustí už ve středním věku. A kolik nepohledných lidí vypadá po čtyřicítce fantasticky. Vydržať a makat na svým sebevědomí. Podívej se kolem sebe (nejen na sebe), co všechno se oženilo!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 04:31
avatar
... když budeš pozitivní a vyzařovat sebevědomí, tak to udělá stejně nejvíc...píše klera
.
Já ji doplním. USMÍVEJ SE!
Není nic horšího, než zakaboněný obličej, vrásky na čele, koutky úst spuštěné dolů. Usmívající se člověk je hned hezčí. Zkus si před zrcadlem úsměv a opak...
.
Máš 17, těš se ze života. Usmívej se! Nikdo si nevšimne vysoké čelo, pokud ano,má se za to, že vysoké čelo je známkou inteligence, údajně značí filozofické zaměření. Čím má naopak člověk čelo nižší, tím je praktičtější a méně hloubavý.
Mnoho osobností si z vysokého čela udělalo poznávací znamení: třeba Yul Bryner, Karel Hála a další. Ti měli čelo až na záda...
.
Křivý nos dodává představu tvrdého chlapa, koukni na Belmonda, Venturu, a plno dalších.
Obočí dodává tajuplnost.
.
Nehledej své "chyby", vyzdvihni své klady.
A usmívej se, lidi mají jiný pohled na veselé lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 27.05.16 06:46

Stačí červený sporťák a plná šrajtofle. Uvidíš, jak zkrásníš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 07:39
avatar

Máš pocit, že Depardieu, Gaben, Belmondo, že někdo z nich měl krásné rysy tváře? A jak se o ně ženy rvaly! Uvědom si, že oblíbenost a úspěch není v kráse tváře. Ten je v tom, co z člověka vyzařuje. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.