Nikdo není dokonalý-otázky a odpovědi

Od: Datum: 26.05.16 08:19 odpovědí: 25 změna: 26.05.16 21:06

Zdravím mí milí rádcové ;)

Nevzpomíná si někdo z Vás na vtipné otázky, či odpovědi TV pořadu "Nikdo není dokonalý"? *nevi*

Potřebuji na chystanou obecní akci jako scénku. Všem předem moc děkuji ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.16 08:51

Pokud tomu věnujete trochu času, tak na youtube je toho spousta, z toho bych vycházela...

Datum: 26.05.16 09:45

Děkuji, to by mě vážně nenapadlo... *sok*

Jde o to, že nad tím sedím v práci a nemám zvuky na PC. Doma na to zrovna moc času nemám...

Datum: 26.05.16 09:55

Tak popros svého zaměstnavatele, aby ti koupil k pc reproduktory. Když mu vysvětlíš ,na co to potřebuješ, určitě ti vyjde vstříc.

doplněno 26.05.16 10:25:

Všechny negativní věci jsi si do příspěvku dodala sama. Z toho je poznat, jak vnímáš své jednání.

Já jsem třeba zaměstnancům k PC reproduktory přivezl, protože Youtube je bez nich opravdu k ničemu.

Datum: 26.05.16 10:02

Super nápad *tuc* ... Proč dokáží být lidé tak arogantní a zarputile mají nutkání někoho komandovat a moralizovat? *nevi* Nebo tady jde o další super vlastnost a sice "závist"

doplněno 26.05.16 11:42:

andelck...ó jak šlechetné gesto :-D nick anděl Vám opravdu sedí

Já na svém jednání či chování nic nevidím...mám úplně úžasného šéfa, který by mi ty repráky koupil, když bych si o ně řekla...a co víc, dokonce si myslím, že by se i angažoval ve zmiňované scénce...Vaše odpověď se podbízí ironickým podtextem *smich*

Už prosím na mne nereagujte...a běžte se věnovat úžasným radám lidem, co si ji zaslouží *ee* když já byla setřena :(

Datum: 26.05.16 10:29

Napadlo mne také, že Vás to youtube napadlo. *smich* Ale jen jsem chtěla naznačit, že dotaz typu - najděte to za mě - mi přišel divný, když je k mání youtube. A spíše myslím, že jste se už koukala a bylo by moc práce si z toho vytáhnout odpovědi i otázky a náročné by to časově bylo i pro nás, také nemáme doma lidi na práci, nejen pro Vás, proto Vám tady lidé odpovídají tak, jak odpovídají.

Jinak závidět Vám opravdu není co. Typická česká odpověd malého člověka, kterému chybí argumenty - závidíte mi. *ua* Staré, jako doba od revoluce... *frajer*

Datum: 26.05.16 11:16

Milá "vřelá" Dafino...přečtěte si znovu prosím můj dotaz! Píši tam "kdo si prosím vzpomene?" nebo "kdo za mně vygooglí?" *sok* A argumenty mi rozhodně nechybí...:-D Připadá mi, že někteří rádoby rádcové se zde zaregistrovali z jednoho prostého důvodu a to je, někoho kritizovat, vyvolávat spory a podobně...Pokud se Vám můj dotaz nelíbí, proč na něj reagujete? *bzum* Mám takový dojem, že stránka se jmenuje PORADTE.CZ a né UKAMENUJTE.CZ *smich*

Datum: 26.05.16 12:06

Nikde jsem nepsala, že se mi Váš dotaz nelíbí, jen jsem ho považovala za zbytečný, protože doufat, že se každý nudí jako Vy v práci a vyhledává hlouposti místo práce je dost scestné. Rádci totiž zde bývají značně obětaví a často nad dotazem tráví spoustu hodin, protože někteří lidé, třeba jako Vy, nemají doma čas, jen v práci, hledat na netu...koho by tohle nepobavilo, navíc, když dostanete odpověd a reagujete na ni formulací, obehranou jak gramofonová deska, že Vám všichni závidíme, aniž upřesníte, co Vám lze závidět...no nic, mám jinou práci..Vy ale pokračujte, do skončení pracovní doby je daleko...;) mohla byste se nudit.

Upozornění od sys kapkanadeje 26. 05. 2016 13:54:37
Jsme poradna pro jakoukoliv otázku. Pokud nemáte odpověď, není třeba reagovat za každou cenu a rýpat do druhých. To nepomůže nikomu! Prosím zvažujte lépe své reakce. Díky!
Datum: 26.05.16 12:26

Scestná jste Vy a Vaše obětavost! Já se Vás neprosila o obětování Vašeho drahého času, aby jste mi lezla krkem! *blee* A jak zacházím se svou pracovní dobou, Vám může být u prd...e

Ádios obětavý rádče

Od: ben®
Datum: 26.05.16 09:57

Dobrý den, podívejte se viz odkaz - pobavíte se. Zdravím!

https://www.facebook.com/Nikdo-nen%C3%AD-dokonal%C3%BD-Ot%C3%A1zky-a-Odpov%C4%9Bdi-181687605264105/

doplněno 26.05.16 10:13:

Nemáte zač. Patrně máme stejný vyhledávač .

doplněno 26.05.16 10:20:

Pokud to bude scénka, tak zkuste otázku, jak by někdo někomu neznalému vysvětlil, co je to točité schodiště nebo kruhový objezd - a všimněte si (nebo počítejte), kolik lidí toto dokáže popsat bez použití rukou. Myslím, že snad každý bude rukou kroutit. Ovšem, nevím, jaký je scénář oné připravované scénky.

Datum: 26.05.16 10:05

Děkuji Bene ;) tam už jsem taky koukala

Datum: 26.05.16 10:34

ben"

Je to marný..je to marný...je to marný...*smich*

Datum: 26.05.16 11:28

Má to být scénka "nikdo není dokonalý" ani v ní nebudu účinkovat, předchystávám to pro svého manžela a ochotnický spolek dobrovolných hasičů;)

a co tak nějaká vtipná odpověď na některou z těchto otázek (nenapadne Vás něco?):

1. kolikrát vyhrál Trojský kůň Velkou pardubickou?

2. jak často se musí měnit voda v plovoucí podlaze?

3. kolik mléka je v Mléčné dráze?

4. kde se odehrála válka Sever proti Jihu

5. kde sídlí český papež

6. jak často se myje člověk, který se myje obden?

Datum: 26.05.16 11:53

Dobrý den, např.: 1. "To vím zcela přesně. Nikdy - Trojský kůň vyhrál na závodišti v pražské Troji." 2. "Pouze v případě, že plovoucí podlaha začne vrzat. Četl jsem to v návodu." 3. "Tak, to nevím - já piju jen pivo. Možná by to věděla manželka - ta má kozy." 4. "Ta byla v USA - trvala 30 let a vedl ji vojevůdce Sever proti vojevůdci Jih." 5. "Český papež je "ve vatě" - tak to bude asi ve Vatěkánu." 6. "Řekl bych, že poměrně málo." Zdravím!

P.S. Míru humoru nedovedu sám (jako autor) posoudit.

Datum: 26.05.16 12:12

*smich**smich**smich**smich* úplně super Bene...plovoučka, vatěkán a mléčná dráha jsou luxusní*palec*:-D

nějaké návrhy jsem měla, ale naprosto jste mě předčil! Tak to ještě zkusím...třeba jen pro zasmání *smich*

1. co nebo kdo je sextant?

2. jaké je křestní jméno Juraje Jánošíka?

3. co jsou exkrementy, do čeho se případně přidávají?

4. jaký je rozdíl mezi evakuací a ejakulací?

5. když olivový olej je z oliv, slunečnicový ze slunečnic, z čeho se vyrábí dětský olejíček?

6. jak se jmenují rodiče Ježíše Krista? ..."Ježišmarjájozef já si teď za boha nemůžu vzpomenout..."

Datum: 26.05.16 12:33

Dobrý den, tak, opět pouze návrhy: 1. "Sextant je student seksty. A mimochodem studentka seksty je sexistka." 2. "Juraj Jánošík, říkáte? Jo, už vím - Gagarin." 3. "To je přeci jasné. Exkrementy jsou bývalé krementy." 4. "To vím zcela přesně. Ejakulace je evakuace spermií." 5. "Dětský olejíček se přeci nevyrábí. Ten se stírá z upocených děcek." 6. "Tak toho neznám. Že by to byl Dežo a Eržika od nás z vesnice - ti mají kupu děcek?" Zdravím!

doplněno 26.05.16 12:40:

Nemáte zač. Já se bavil - a snad se pobaví i jiní.

Datum: 26.05.16 12:37

Ještě jednou moc děkuji za suprové návrhy :-D a Váš drahocený čas coby rádce ;)

Datum: 26.05.16 11:58

Tak jsem se podívala na první tři kvízy na google, co tu snaživě udaváte a je tam toho požehnaně. Opravdu nechápu, proč rovnou nehledáte tam. Času máte plno, jak koukám. I v udajné práci. *smich* Přesto Vám tu asi nikdo nezávidí. Znám lepší způsob zábavy, než v práci - tedy udajně - skákat na poradny s takovými kvízy.. ;)

http://zsluzany.cz/nikdo-neni-dokonaly-26-3-2015/

https://cs-cz.facebook.com/kdpvv/posts/907587056025548

Datum: 26.05.16 12:18

Opravdu nevím, co Vás na tom tak baví, že mě pořád napadáte *bzum* uvedla jsem snad někde, že to jsou mé otázky? Nemám důvod si vymýšlet, když jsem na anonymním portále...tak mi laskavě vlezte někam a běžte se vybít na nějakým jiným chudákovi...u mě neuspějete *bum*Nemáte vy náhodou nějaký komplex?

Od: pepr®
Datum: 26.05.16 12:36

@dafina: Škoda že nejde dát špatná odpověď. Vy tu máte špatných všech pět. No, čtyři a půl.

Přečtěte si pravidlo Z2

Datum: 26.05.16 13:43

*palec*Děkuji

Od: tom28
Datum: 26.05.16 11:19

Aký je rozdíl mezi tupom a ostrom uhlom? Já nevim, já topim dřevom

Datum: 26.05.16 11:29

*palec*

Datum: 26.05.16 12:12

Dobrý den, já nějak nevidím důvod, proč by se tazatelka nemohla zeptat. Jestli je zrovna v práci nebo doma či na výletě nám může být jedno. No, tak se tady prostě zeptala (jako "hafo" jiných). Zdravím!

Datum: 26.05.16 12:30

Děkuji Bene *pusa*

Datum: 26.05.16 21:06

Televizní stanice vysílající na českém území vysílají podobných pořadů několik.Kromě "nikdo není dokonalý" je tu "Nikdo není perfektní" a ze Slovenska" Nikto nie je dokonaly ", či "Aj můdry schybí-"

Je to řada podobných srandiček.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.