Obrázek k narozeninám

Od: Datum: 25.05.16 22:14 odpovědí: 7 změna: 27.05.16 10:09
Zdravím...chtěla bych pomoct...moje mamka bude mít narozeniny tak jí chci tužkou něco nakreslit...co by se tak hodilo nejvíce?
Děkuju za tipy a rady:)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.16 22:53
avatar

No, to je mi otázka! Znáte svou maminku Vy, nebo my? Malovat to budete Vy, nebo my? Na tohle se snad ani odpovědět nedá. Máte starou maminku? - Jeleny! Máte mladou maminku? Máte maminku moderní, romantickou, má vkus, nemá vkus... Od vlastní dcery potěší každý obrázek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.16 08:49
avatar

Jestli opravdu umíte dobře kreslit, tak nakreslete vlevo dole sebe, nejlépe ze strany..vpravo na hoře slunce a Vy máte vztažené ruce ke slunci, v dlaních srdce a v srdci obraz Vaší maminky, obraz bych nazvala třeba - až na kraj světa bych šla..

Napadlo mne to ted, když jsem četla Vaši otázku, jak nejlépe vyjádřit lásku k matce. Nikdy jsem námět, který navrhuji neviděla, ani o něm neslyšela, namalovala byste tedy originální obraz. Hodně zdaru a určitě v očích maminky uvidíte pocit štěstí, který si zasloužíte, Vy i ona.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.16 13:06

dafina. Takový obrázek velmi lehce sklouzne k pořádnému kýči

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 01:09
avatar

Sebod -přesně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 08:03
avatar

Tak jinak: Tazatelka asi nebude akademická malířka. A já bych nikdy nepovažovala za kýč něco, co mi nakreslí moje dítě - z lásky ke mně. Dospělá tazatelka by měla pravděpodobně peníze na to, aby obrázek zakoupila. Neudělá to sice takovou radost jako namalovaný od mého děcka, ale třeba to pak nebude dámy kýč..


doplněno 27.05.16 08:08:

Fascinuje mě podcenování starší generace, že nemají vkus a žíjí na jelenech. Jinak má pravdu blešík, že obrázek od dcery potěší každou matku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 08:31

Dafina. Obrázek od dítěte potěší. To je pravda. Zrovna před týdnem jsem měla narozeniny a vnoučata to pojala ve velkém a malovala a malovala ;). Jasně že z jejich obrázků mám radost i když to byly "čmáranice". Ale budu Tě citovat : "Fascinuje mě podceňování starší generace, že nemají vkus a žijí na jelenech ". No a já ten Tvůj námět řadím vkusem daleko za toho jelena. P.S. mně ta větší nenamalovala jelena, ale velblouda - krásnýho :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 10:09
avatar

To, že jí nenapadl zrovna jelen může být opravdu jen věc náhody - jinak bych to ponechala vážně na tazatelce, která tu má radu na námět jen ode mne jak koukám. Otázku jsem nepsala já totiž. Začíná to být směšné. a přestává to být zábavné, to navážení se do mě.;) Já mám smysl pro humor sice, ale...100 x nic i osla umořilo. Paradoxem je, že obrazy zbožnuji a znám životopisy snad všech malířů, zvláště holandských mistrů, jestli poradím děcku, co namalovat mamince, ještě tedy nemusím být kulturní barbar. Jinak gratuluji k nadané vnučce. Hezký den.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.