Falešná objednávka

Od: Datum: 24.05.16 20:43 odpovědí: 14 změna: 26.05.16 14:43
Zdravím,
objednal jsem si ze srandy pizzu po telefonu a pak mi volali, kde jsem a já řekl, že jí už nechci a řekli, že za to musím zaplatit a já nevím, jestli mě mohou chytit a zažalovat.
Omlouvám se že to dávám sem, nevím kam jí jinak dát.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 24.05.16 20:45

A proč tu Pizzu nezaplatíte a nesníte jí? Nechápu...

Od: hauu®
Datum: 24.05.16 20:52
protože jsem si z nich chtěl udělat srandu :D
Od: hk
Datum: 24.05.16 20:54

Tak samozřejmě, oni si to líbit nenechají - takže vás vypátrat nebude nic těžkého a v tom lepším případě to odnese třeba auto nebo dostanete na budku. U nás na maloměstě se spory řeší vcelku rychle a efektivně.

Datum: 24.05.16 20:55
Tak aspoň vidíš, že dělat si prd*l když jde o peníze není moc velká sranda... Koukej to zaplatit! A aspoň máš ponaučení pro příště.
Datum: 24.05.16 21:21

Tak to je špatné, velice špatné.

Pizzu ve většině případů vlastní nějaká mafie a pokud si z nich uděláte srandu, najdou si Vás a věřte mi, v tom lepším případě Vás nepoznají ani vaši vlastní rodiče, až s Vámi skončí. V tom horším případě už Vás nikdy rodiče neuvidí.

Ne, samozřejmě jsem si dělal srandu, pro příště si jí taky nedělejte, jednou z toho vyrostete, nebojte.

Datum: 24.05.16 21:29

Hodně riskujete. Nevěřil by jste, jak jednoduché je, z člověka jako vy, dostat peníze.

Od: hauu®
Datum: 24.05.16 21:59
Děkuji moc, zaplatím to a omluvím se.
Datum: 25.05.16 09:51

Také si myslím, příště by se Vám mohlo stát, až i z Vás si bude také někdo "vhodně" střílet, že budete chtít vtipálka zbít či dokonce zabít. A to se stalo jim a protože nejste sám, kdo si připadal vtipný, viz například i hlupáky co hlásí bomby, mají už své páky, takže to zaplatte co nejrychleji. A příště podobná legrace jen v rodině, MOŽNÁ to ocení.

Od: jentak
Datum: 25.05.16 11:41

A taky by se vám mohlo stát, že si nikde v okolí neobjednáte nic s dovozem. je velmi jednoduché, svoji negativní zkušenost s vámi sdělit ostatním prodejcům, a máte na této adrese doživotně smůlu.

Datum: 25.05.16 12:04
Doporucuji vyhledat psychiatra.je možné,ze trpite demencí, když vas napadne dělat takové srandy
Datum: 25.05.16 13:28

danysi souhlasím, normální to není.

Datum: 25.05.16 12:08

Řekl bych že na volání z tvého čísla tak jako tak nebudou reagovat. Příště budeš čekat marně až ji budeš chtít opravdu.
Asi jsem starší než jsem myslel, protože mi na tomhle nic vtipného nepřišlo...

Datum: 25.05.16 13:30

Já bych neřekla že Vy jste starý, já bych si spíše tipla, že tazatel má zastydlou pubertu.

Datum: 26.05.16 14:43

No, už jste si to slíznul dost. Tohle se samozřejmě nedělá. Představte si, že takových "vtipálků" by bylo ve městě třeba dvacet a víc. Co by s tím pak měl ten dodavatel dělat?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.