Vymluvili jste se někdy na hlavu?

Od: Datum: 21.05.16 21:23 odpovědí: 5 změna: 22.05.16 10:43

Ahoj.

Tohle bude dotaz spíš jen pro chlapy. Tak po pravdě! Vymluvili jste se opravdu na bolest hlavy, když jste věděli, že se může schylovat k sexu, milování, hambačinám? A je jedno s kým.

Mě se spíš stalo, že jsem radši trpěl jak zvíře, abych mohl, když se k tomu schýlilo. Zvláštní, říká se, že bolesti po, při sexu přestanou. Tak, hlava bolet nepřestala. Za to bolest zad odešla na asi 5 hodin. Pak se ale radostně vrátila. Tak jak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 21.05.16 21:40

Je obecně známo, že sex prospívá a pomáhá proti bolení hlavy - proto se nevymlouvám...

Datum: 21.05.16 21:54

Při sexu se prý uvolnuje endorfin nebo co, který zmírňuje bolest. Nicméně jen po dobu toho sexu.

Datum: 22.05.16 04:51

bolest hlavy nastesti ani moc nevim, co je, kez to tak zustane...asi poctive piju ;) ale dostkrat jsem statecne protrpel s opuchlym onim z predchozich divocejsich dni nebo hodin, coz neni nejprijemnejsi... A jedna vychrtlejsi slecna mela rada si to ridit po svem na koni, a to jsem mel v podbrisku a na kyclich modriny celou dobu. To byly nekdy chvile, ze jsem ani nevedel jestli ho jeste mam, protoze kdyz vam nekdo dava "valecky" na podlitinach v podbrisku ani moc nevite, ze jina cast tela se ma asi zrovna lip :) Co by muz pro partnerku neudelal :) Ze zdejsich castych dotazu na manzelky atd vyplyva, ze by si to zeny taky mohly nekdy takto rict a vsechno by bylo mozna nekdy o trochu jednodussi :)

Datum: 22.05.16 09:46

Můžu odpovědět, ikdyž chlap nejsem? *hi* Když jsem na chlapa sáhla, tak ho hlava nemohla bolet, protože ji ztratil. :-D

Datum: 22.05.16 10:43
Ono taky chlapa kdyz neco trapi,boli tak ani zenska si neskrtne.Neni zkratka "naladěn " kdyz se jedna jen o vymluvu tak bych se sama sebe ptala proc.Taky vymlouvat se na buhvico bych verila ze i ta bolest zad byl trest.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.