Jak na strie

Od: Datum: 07.06.16 17:12 odpovědí: 2 změna: 08.06.16 07:40
Zdravim.
Ve sportu ktery delam potrebuji velmi velky rozsah pohybu a i kvalitni regeneraci. To jsem zjistil teprve pred pul rokem a od te doby se tydne protahuji prumerne asi ctyri hodiny. Rozsah pohybu se mi rychle zvetsil a verim ze to urychluje i regeneraci kratce po cviceni. Problemem je, ze se mi v trislech udelala asi 10-12 cm dlouha strie a docela mi to vadi. Nevite jak na to? Kamaradka mi poradila konopnou mast myslite ze by to pomohlo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.06.16 18:48

Dobrý den, pokud je zde dotaz na toto téma (a již jich zde bylo dost), tak tam všichni píší, že nepomáhá vůbec nic. Až tu mast vyzkoušíte, tak dejte vědět, jaký byl výsledek. Zdravím!

Datum: 08.06.16 07:40

Strije jsou pajizévky v podkoží. Vznikly díky rychlému roztahování kůže, kdy podkoží nezvládlo a popraskalo. Prevence funguje. Zvláště pak zvláčňování kůže krémy. Ale když už vznikne, nepomůže vůbec nic. Opalováním změní barvu, zvýrazní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.