Odvoláni didaktický test-zkušenosti ma nekdo?

Od: Datum: 16.05.16 22:16 odpovědí: 4 změna: 18.05.16 08:28

Zdravím, měla bych prosbu.

Potřebovala bych poradit, přišly me výsledky didaktickych testu z ANJ a CEJ.

ANJ me utekla o 2,95% což jsou 2 body a čeština o 4 body. Chtěla bych napsat odvoláni

kvůli anglickému didaktickému testu, myslíte ze to ma smysl když to mam o 2 body? Chci to aspoň zkusit, než abych potom litovali ze jsem to nezkusila.

Ma prosím nekdo zkušenosti s odvoláním? ( do kdy se posila připadne jak se píše? )

Děkuji všem za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.16 07:30

Já o tomhle nevím vůbec nic, jen bych chtěla říci, že test je test s přesně určenými pravidly. Proti tomu odvolání neexistuje.

Datum: 18.05.16 00:11

zaplatpanbu za normalni maturity, nechtel bych byt tedka deckem, teda pokusnym kralikem...

Od: ctenar
Datum: 18.05.16 00:07

Dívala jsi se, za to máš stržené ty body? Máš dojem, že tvoje odpovědi jsou správně?

Odvolání proti výsledku didaktického testu se snad podává na ministerstvu.

Od: fex
Datum: 18.05.16 08:28

Já jsem si včera u sníaně za 25 min udělal cvičně didaktický test z čj a napsal jsem ho na 80 %. Bez jakékoliv přípravy. Nebylo to moc těžké. Akorát spisovatele si nepamatuju a na tom jsem pohořel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.