Nesnáším barvu své pleti

Od: Datum: 15.05.16 23:06 odpovědí: 11 změna: 19.06.16 14:35
Dobry večer, ani nečekám žádnou odpověď, myšleno jako pomoct, spíš si chci postěžovat a přečíst názory...
Hrozně nenávidím svou pleť. Mám od přírody hnědé vlasy a modré oči, mamka je z poloviny Romka(tmavě hnědé vlasy a snedsi pleť a hnědé oči) a otec Čech (modré oči, světle hnědé vlasy a světla pleť). Jsem spíše po tátovi, hlavně očima a rysy v obličeji nicméně pleť mám trochu snedou. Nesnáším se za to. Nosím nejsvětější makeupy, dávám si to i na krk, poctivě roztiram a dělám vše proto, abych vypadala co nejvíc bledě. Docela se mi to daří, není to až tak velký rozdíl. Ale nějaký tam určitě je... I když malý. Mám odbarvene blond vlasy. Hrozně závidím přírodním modrookym blondýnkam, jsou krásně světle.
Ach jo, teď bude leto a já se opaluju strašně dobře, to bude vypadat s těmi blond vlasy hrozně. Budu si muset koupit dobry opalovak , snad moc nechytnu.
Nechápu proč se lidé chtějí opalovat, nejhezčí je stejně, když je někdo bílý jako stěna a má modré oči a blond vlasy.
Proc Se každému líbí co nemá...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.16 23:28

Ahoj Laurino.

Prosím tě nevyšiluj. Buď ráda, že jsi hezky snědá a nemusíš se moc opalovat. Já jsem od narození bílej blonďák(teď už ne) a většinou jsem opalováním zrůžověl jako prasátko. Jen jednou jsem v Jugošce spíše zhnědnul, ale to byla nějaká vyjímka. Soused je od narození bílej cikán. Prevít je až nechutně snědej a ještě se celej den válí na madračce na bazénu. Asi ho pigmenťáka v létě utopím. A buď ráda, že nemáš nějakou kožní potíž. Těhle nemocí je taky dost a dost lidí na ně trpí. Lupenky a tak. Hezké léto děvče.

Datum: 15.05.16 23:38
Světlá kůže není vůbec terno. A pokud ji máte tenší, jste spíš do modra, jak prosvítají žíly. Buďte ráda za přirozený odstín. Závidím vám. No fakt ☺
Datum: 16.05.16 00:01
Moc to resite, podivejte se na lidi z nigeru... porad si pripadate tmava? :)
doplněno 16.05.16 01:25:

nejvtipnejsi je ze jine holky lezi cely rok v solarku a ten pohled na tu kuzi je az nechutny, solarkova barva hlavne prehnana jde vzdycky poznat... Mimochodem agata hanychova ma pigmentovou vadu a je bez makeupu v obliceji flekata... opet musim dodat, porad vam vadi vic byt o trochu snedsi jednolitym odstinem nez byt flekata?

Od: pt®
Datum: 19.06.16 11:42

ono z pigmentové vady lze také udělat přednost. Z takové vady vytěžila modelka:

http://healthpassion.info/10-…g-with-inspirational-selfies/

Datum: 16.05.16 01:05

Nemusim zenske co se mermomoci snazi vypadat jako nejaka modelka nebo tak. Stejne to vypada strasne, protoze je vzdycky poznat ze je to uprava (tmave vlasy na blond a naopak, to same s odstinem kuze) a ja z toho mam tiky. Prirodni vzhled je v nadpolovicni vetsine pripadu lepsi. A prilosna posedlost vlastnim vzhledem je skodliva.

Datum: 16.05.16 07:16

Neblázni! Najdi takový účes a takové líčení, které podtrhnou barvu pleti. Udělej z ní přednost! Udělej z ní to, co tě odlišuje od ostatních, vytáhne tě z davu. Budeš krásná, když se to naučíš. Věř mi, protože je to tak. *hej*

Datum: 16.05.16 08:16

Neblbni. Já ta světlounká blondýna jsem... a víš co? Zjišťuju, že si lidé myslí, že jsem odbarvená. Normálně se mě ptají, jestli tu barvu mám vlastní! No a ti, kdo se nezeptají, si dojem nechají pro sebe, takže jsem pro ně odbarvená. Světlá kůže? První sluneční paprsky v dubnu, květnu - kůže svědí, pálí, musím nosit faktor 50. A i jindy si prostě nevylezu na celý den na sluníčko, nemůžu. Kůže nevypadá dobře, každá vada je na kůži vidět, nohy jako sejra, to ti fakt připadá hezký? Celulitida na světlé kůži vypadá taky příšerněji, než na tmavé. A to ještě mám tak světlou kůži, že mi kožní vždycky řekne, že se nesmím vůbec opalovat a kdykoliv jdu na sluníčko, tak si mám vzít dlouhé rukávy a dlouhé kalhoty, protože jinak si zahrávám s rakovinou! To chceš?

Nedělej ze sebe něco, co nejsi. Mám jednu takovou studentku, taky myslím bude trochu Romka, vlasy má sice odbarvené moc pěkně a přirozeně, ale je prostě vidět, že přírodně je tmavší a vypadá to jako přetvářka... (asi jako když jsem já nosila kaštanově hnědé vlasy :-D a musím ti říct, že když jsem se smířila se svou vlastní barvou a přestala si vlasy barvit, tak mi to přineslo nesmírnou úlevu...)

Datum: 16.05.16 08:35

já si také myslím, že jsi na tom mnohem líp takhle - já jsem na tom podobně jako ty, hnědé vlasy a dobře se opalující pleť, v létě jako cikáně... moje dcera je po tátovi blondýnka se světlou pletí a děsně jí to štve, protože se špatně opaluje, hned jí naskáčkou pihy a nebo se spálí a stejně je zas , jak ona říká "sejrově bílá" - no a ty nohy, jak už tu někdo zmínil, ji taky štvou - bílé vypadají tlustší, každý chloupek je vidět... uvědom si i výhody a přestaň se tím trápit

Datum: 19.06.16 11:27

Nejstrašnější je, když je typická černá cikánka obarvená na blond. To je opravdu proti přirozenosti. A vypadá to děsně.

Ale pokud máš modré oči, jejich kombinace se snědou pletí je krásná. Nevím, na co si stěžuješ.

Spousty lidí se každoročně válí na plážích, či kolem řek a rybvníků a chytají bronz. Ty ho máš zadarmo.

Měla bys mít ráda oba rodiče, kteří Tě vychovali, ať už jsou černí, bílí, žlutí, nebo rudí. :-D Z každého budeš mít něco a stejně s tím nic nenaděláš. Měj se ráda taková, jaká jsi.

Moje sestra se zase chtěla pokaždé opálit. Zůstala bílá jako sejr, vyskákaly jí pihy a hnědé fleky, na sluníčku zrudla. Byla po mamce. Já jsem po taťkovi, opaluji se celkem snadno. Každý máme prostě něco, každý z nás nese geny po rodičích.

Stejně to nepředěláš, tak se tím netrap. Jaga.

Od: balzerka
Datum: 19.06.16 14:30

Asi to nejhorší ve Vaší vizáži bude ten nepřirozený kontrast odbarvených vlasů a snědší pleti. Zkuste nějaký studenější tón střední blond. Z toho, co máte, musíte udělat přednost a ne to zapatlávat. Kdo Vaše korektury pleti chce vidět, tak je vidí. Přece si nechcete celý život zesvětlovat kůži. Určitě to řešte vlasama.

Datum: 19.06.16 14:35

Ano, to je pravda, spousta lidí by chtělo to, co má druhý a obráceně. Jen se divím, že ženy Vašeho typu, si odbarvují vlasy na blond, čímž ještě více zdůrazní, že to k té tmavé pleti je nepřirozené. A je pravda, že ve velkém to dělají romky, jako by si myslely, že tím nebudou vypadat jako romky. Nic neskryjí, naopak. Když je romka pěkná a má přirozenou barvu vlasů, tak je přirozeně hezká a líbí se i spoustě mužů, ne romů, protože v tom je jakási exotika. Daleko víc záleží na způsobu oblékání a vystupování.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.