Co s obrazy?

Od: Datum: 15.05.16 19:27 odpovědí: 2 změna: 15.05.16 20:01
avatar

Máme doma z pozůstalosti po malíři větší množství obrazů (většinou krajiny a zátiší). Jejich tržní hodnota asi nebude velká, ale rodina se jich i tak nechce zbavit prodejem. Na druhou stranu, zabírají místo.

Rád bych tady rozpoutal něco jako brainstorming na téma co s nimi? (myslím s těmi obrazy :) )


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.16 19:41

U nás 2x do roka pořádají nějaké charitativní organizace bazar, tam odneseme všechno, co doma už nechceme a ještě může sloužit. Sami si určí nějakou cenu a prodají, výdělek jde na charitu. Kam nevím, ale aspoň mám pocit, že jsem to nevyhodila a někomu to mohlo udělat radost. Zdravím !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 20:01
avatar

Menší městská muzea mívají zájem alespoň částečně mapovat činnost významných rodáků a obyvatel. Pokud měl váš příbuzný nějaké výtvarné vzdělání, třeba jen aprobaci pro výuku výtvarné výchovy, tak na muzeum rozhodně nezapomeňte. Sami si vyberou 2 - 3 díla.

Jinak si zřejmě příbuzní rozeberou po obrázku jako připomínku na dědečka a strýčka. Zbytek levně rozprodat. Já nedávno prodávala líbivé obrazy po samoukovi v bazaru. Všechno lidi koupili.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.