Eurovizi vyhrála Ukrajinaka

Od: Datum: 15.05.16 10:12 odpovědí: 12 změna: 15.05.16 18:59

"Eurovizi vyhrála Ukrajinaka" - Srdečná gratulace. Naše Gunčíková, krásné 25. místo.

Náhoda nebo propaganda na západní styl? Opravdu byla Ukrajinka tak dobrá? Myslíte, že západ zaostává v propagandě za východem?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.16 10:30

Dobrý den,

Mě se zdá, že to s tou Eurovizí jde od desíti k pěti. Docela chápu že se nemůže hlasovat z čr pro českého interpreta. (chtějí spravedlnost) Ale už víc nepobírám to, že automaticky postupuje (myslím 5 zemí), které se ani nezúčastní semifinále a jdou rovnou do finále. (To je fakt taky spravedlnost?). To už rovnou nemusí být žádná semifinále a všichni mužou jít do finále. Jde tam o to, kdo udělá větší show. Kdyby šlo o zpěv, tak by to určitě jinak dopadlo. Neříkám, že by musela Gunčíková vyhrát, ale rozhodně by poslední nebyla. Něják cítím, že kdybych porovnala letošní a loňský ročník. Tak loni se mi to více líbilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.05.16 10:32
avatar

Dobrý den, otázka do Volné diskuze. No, jako jedna z mála měla jiný hlas - to ostatní bylo "na jedno brdo". Ta naše zpěvačka je "mátoha" a písnička bez nápadu (těch tam byla většina). Já bych to přál Polsku nebo (tuším) Litvě - ti kluci měli zajímavé hlasy.

A vůbec nachápu, proč byl favorit ten Rus (slabota). Jinak, je to soutěž na dvě věci. Zdravím!

doplněno 15.05.16 10:44:

pckop - no, měl jsem to zapnuté a sledoval. Ovšem, hlavně jsem trnul, aby to nevyhrála Češka, protože to by příští pořadatel byla ČR. A něco pořádat u nás je vždy zajímavé .

doplněno 15.05.16 10:53:

pckop - v tom případě (viz Váš názor) je to ta správná vítězka a lepší tam nikdo nebyl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 10:34

Ono to opravdu někoho zajímá?


doplněno 15.05.16 10:50:

Není to ani o zpěvu, ani o show, je to jenom politika.


doplněno 15.05.16 10:57:

Nějak takhle jsem tipoval ještě před zahájením a kupodivu to vyšlo. Náhoda.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.05.16 11:16
avatar
Ve svedsku fakt dost zerou. U nas to celkem nikoho nezajima. Ktomu vyhrala ukrajinka co zpivala o vyhnani tataru z krymu... co vic si myslet.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenyk2
Datum: 15.05.16 13:35

Muzikálně to bylo nulový, to mohla přečíst z papíru a bylo by to stejný. Je to dost nápadný, že v tom je současná politika. To minulý ukrajinský vítězství, myslím asi 2003 ze zpěvačkou Ruslanou bylo fakt zasloužený, ale ten dnešní úpadek...to je trapas. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 12:34
avatar

Odmítla jsem tuto zpolitikařenou akci sledovat již po prvním kole, moderátor několikrát zdůraznil Ukrajinku a její politickou píseň a pak jsem se musela smát, když řekl, kolik ta super akce stojí a že "zpěváci" největších sponzorů postupují do finále rovnou. Je to ještě o zpěvu?

Věc názoru ale podle mě tam Gunčíková vůbec být neměla a když už, tak ji měl někdo aspoň obléct tak aby nepůsobyla mezi těmi ostatními, jako šedá myš. Nemyslím si, že je lepší než ti co už tam byli, jen měla štěstí, že se politicky rozhodlo, že ve finále bude letos ČR.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 15.05.16 12:38

Je dobře, že čeští skuteční zpěváci takovou soutěž bojkotují.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 15.05.16 12:55

Nic jiného než politika. Hnus. Rus by vyhrál bezkonkurečně, nebýt bojkotu "odborné" poroty Ukrajiny a dalších zemí. Tam nedostal ani bod. A naše? U diváků ani bod a to něčem svědčí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: venkov4ever*
Datum: 15.05.16 13:20

Celá soutěž připomíná normalizační Festival politické písně v Sokolově. *stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 13:26

Sice jsem nedíval ani jak to dopadlo, ale pouštěl jsem si jednotlivá vystoupení na youtube. Rusko a Belgie jsou pro mě bezkonkurenční, Ukrajina, Francie a Německo se mi nelíbily. Naše má sice krásný hlas ale celkový dojem nic moc. Jo a ještě ten mladej klučina ze Švédska se mi líbil, má zajímavý hlas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenyk2
Datum: 15.05.16 13:28

Je to lehce rozeznatelný podvod. Podívej komu dalo Chorvatsko hlasy - Česku, protože by pro ně asi bylo katastrofou kdyby tam přestali jezdit, a tak je to se všemi východňáry, vždyť se podívej, jak je Anglie každej rok dole - a přitom je to zem vzniku týhle hudby, vlastně pravlast moderní muziky, i Německo a Rakousko by byli na posledních místech kdyby nebyly ty nový pravidla - ty to dělaj fakt trochu spravedlivější protože to v posledních letech byla už jen podvodná fražka. Je to furt jen vo tom jak ruka ruku myje a né vo muzice.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 15.05.16 18:59

Já byla hrozně zklamaná. Byla to nejhorší písnička. Zpěvačka nezajímavá jak zpěvem, tak vzhledem - celkově, tuctovka. Píseň nezajímavá. Přála jsem to Australance. Ta byla nejlepší a nejzajímavější, píseň super i její hlas. Bála jsem se, že vyhraje krásná Arménka Iveta Mukuchyan, protože je krásná. Kdyby nakonec ona vyhrála, bylo by to menší zklamání. Na 6. poslech ta písnička od ní byla docela zajímavá. Líbila se mi písnička z Polska, Bulharska, Francie, Litvy. Příští roky to budu brát hoodně s rezervou, tu Eurovizi. Nevěřím na náhody. Je v tom nejspíš politika.


doplněno 15.05.16 19:43:

Úplně jasný podle té písničky, kdo posílal hlasy a proč to vyhrálo.


doplněno 15.05.16 20:11:

Aspoň vidíme, co nebo kdo vládne Evropě "díky" této soutěži a myslím si, že nemá smysl se těchto soutěží zúčastňovat. Ať nás bude reprezentovat kdokoliv, skončíme hodně nízko. Nemáme pro ostatní státy, kromě Chorvatska skoro žádnou cenu. A tu originální umečenou jako od kozy písničku by zazpíval kdo? Žádná z našich zpěvaček mě nenapadá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.