Co mám dělat?

Od: Datum: 14.05.16 20:21 odpovědí: 8 změna: 15.05.16 06:29
Dobrý večer, potřebovala bych poradit.
Už dva měsíce chodím s jedním klukem, vše bylo pohádkově dokonalé, ale před týdnem se něco stalo. Předtím jsme si pořad psali a scházeli se. Napsal mi, že mě má strašně moc rád což mi i řekl do očí a že je jen a jen můj. Ale minulý víkend se něco stalo. Od té doby si skoro nepíšem a odkládá schůzky. Když jsme teď se po 10 dnech viděli samozdřejmě po hokeji, tak jsme si skoro neměli co říct. Ptala jsem se ho, co se stalo předtím ten vikend a ty zbylé dny, ale nejdřív dělal, že neví o co jde, ale pak řekl, že se pohádal na praxi a na sportu. Mě ale přijde, že je zatím víc. Sám mi pak řekl, že byl v hospodě. A den předtím než jsme se sešli tak se s klukama ožrali. Zjistila jsem, že v jeho žebříčku hodnot jsem na posledním místě. A také jsem zjistila, že ho miluji, ale bojím se toho, že tohle je konec. Napsala jsem mu, že bychom si měli promluvit a on souhlasil. Byla bych ráda za každou normální radu.
Btw je nám oběma 18

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.16 20:29
avatar

prostě si našel jinou,asis ho omrzela je třeba se stim smířit a najít si jinýho *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 14.05.16 20:33

Pokud tomu rozumím (nezmiňujete se o tom), tak za 2 měsíce nedošlo na sex? Jestli to tak je, nedivím se klukovi, že ztratil zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ta
Datum: 14.05.16 20:38
Jsem panna a věděl to už když jsme spolu začínali. Nespěchal na mě v ničem. První pusu jsme si dali po měsíci. Bál se aby něco nezkazil. A upřímně byl/je rád, že nejsem jako všechny.
Od: hk
Datum: 14.05.16 20:42

Že jste panna vědět mohl, nicméně také mohl předpokládat, že pannou dlouho nezůstanete. Opravdu si myslíte, že ho baví v 18ti letech "mít dívku" a denně sám masturbovat a třeba u porna? Takže je jasné, že si našel za vás nějakou šikovnější. Nedivte se mu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.16 21:20
avatar

Ovšem to neznamená, že kdyby mu své panenství obětovala, že by s ní zůstal až do smrti. Hezky jste to nazval, "šikovnější". Já bych to řekla jinak.


doplněno 14.05.16 21:21:

Tazatelka se ptá, co má dělat. Vykašlete se na něho, žijte dál a uvědomte si, že na světě je chlapů jak máku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.16 21:51
avatar

To jsou jenom první zkušenosti a bude jich více. Hledejte, bavte se, ale nepospíchejte, abyste za šest týdnů někomu dala své panenství, kdo si to nezaslouží. To dáte jenom jednou.

Srdce napoví, který je ten pravý, ale pozor, aby ty stejné city byly na druhé straně.

Nemusí být jenom pohádka, kluk se projeví hlavně v těch krizových situacích.

To, že se pohádal při praxi i sportu svědčí o nevyzrálé osobě, neumí zvládat konflikty, a ještě se na ně vymlouvá, přenáší do vztahu.

Pusťte ho k vodě, není to ten pravý, je k Vám moc mladý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 14.05.16 22:06

Taky si myslim, ze mladik v tomto veku neni zraly na opravdovy vztah, jde mu pravdepodobne jen o sex a jestli si nasel kvuli tomu jinou, tak asi ne chytrejsi, ale spis jen povolnejsi :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.16 06:29
avatar

O čem s ním chceš mluvit. O tom, že mu byla milejší hospoda než ty? Že raději zvolil kluky a ožrat si držku, než být s tebou?! Neblázni! Chceš mu něco vysvětlit nebo ho o něčem přesvědčit? Neblbni. Nepleteš si uraženou ješitnost s láskou?*hej*Je to jednoduché. Nestojí o tebe! Ne abys dělala scény anebo říkala nějaké pravdy! Není o čem mluvit! Je třeba zachovat si tvář, hrdost. Stejně nic nezměníš! Ten hovor zruš a nedoprošuj se! Nedělej mu divadýlko, o kterém bude vyprávět v hospodě a hoši z tebe budou mít prču. Nechce tě! A ty nehledej důvod nebo řešení. Nechce tě, nestojí o tebe! Pochop to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.