Horkost v hlavě

Od: Datum: 10.05.16 18:14 odpovědí: 1 změna: 11.05.16 07:06
Zdravím lidi. Mám otázku zdravotního rázu. V neděli jsem strávila celé odpoledne na slunku bez ochrany a k tomu jsem šla ještě v podvečer běžet cca 5 km. Problémy nastaly až následující den-horkost a tlak v hlavě, pak takovej divnej stav jako bych byla mimo, úzkost, nemožnost soustředění-to vše v práci. Tento den jsem zůstala doma a je to trochu lepší. Hledala jsem o co by mohlo jít a mám podezření na upál ale nejsem si jistá. Nikdy dřív jsem tohle nezažila, proto se chci zeptat zda nevíte co to může být.
Musím ještě poznamenat, že jsem epileptik.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.16 07:06

Kalamito, máte rozum? Přemýšlíte? Celé odpoledne na slunku bez pokrývky hlavy, běhání?! Pro zdravého člověka, po zimě, to je dobrý základ na malér a ne tak pro epileptika! *hej*S epilepsií žijete celý život a musíte už přesně vědět, co můžete a co ne. To přece není angina, se kterou si imunita a pár prášků poradí! Nedělejte voloviny! Mozek si to nemusí nechat líbit. *stop*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.