Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ha®
Datum: 10.05.16 13:58

To není test pozornosti, ale test toho, jak moc na nás působí reklamy okolo. Nikdo z nás to k ničemu nepotřebuje, vědět co jaké logo znamená. Víme to jen díky tomu, že nám to vštípili do hlavy, asociaci, kterou jsme nechtěli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.16 17:35
avatar

Píšete nesmysly. Loga firem existují od nepaměti, je to taková gtafická zkratka, aby bylo na první pohled vidět, o kterou firmu se jedná. Vyjádření téhož psaným textem je složité a nepřehledné. Reklama samozřejmě loga používá, ale není to hlavní účel loga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.16 17:42
avatar

myslím,že to tazatel napsal přesně-test pozornosti.I když chodíme denně stejnými místy,kdo z nás si vzpomene na logo nebo slogan co vidí po cestě?Já chodím už měsíc denně jednu trasu s kočárkem a když jsem si měla vzpomenout na reklamu(název firmy)co je na jednom plotě,tak jsem netušila i když na to vždycky hledím.Na mě loga rozhodně nepůsobí jako reklama,ale když je logo příjemné určitě si jej člověk všimne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 10.05.16 17:54
avatar

Dobrý den, udělal jsem 11 bodů - jsem spokojen . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.16 20:23
avatar

Já třeba vyloženě tipoval(hádal?) jestli to logo bylo pepsi nebo to druhé, už nevím jaké.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.16 16:52

Ahoj.

Ty co jsem znal, jsem dal správně. Ty 3 jsem odhadoval a nedobře. Taky si je už ani nepamatuji. A to taky není vůbec divné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.