Právní kvalifikace postih

Od: Datum: 06.05.16 23:53 odpovědí: 4 změna: 07.05.16 13:32
Zdravím ve spolek.
Jeden muj kamarád který se přiživuje trestnou čiností se dnes zastavil na pokec a vylezlo z něj že si musí dát na rok klid atd. S tim že nesmí nic provedst ve smylu ublížení nazdraví apod. Jak jsem pochopil tak jim šlapou na paty. Lze to chápat tak že už je v podmínce?
Mimochodem moc se s ním už nestýkam z výše napsaných důvodů.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.05.16 07:03
avatar

Dobrý den, zdá se, že Váš kamarád, který páchá trestnou činnost, ví moc dobře, co dělá a co už by dělat neměl, resp. má přehled o následcích a je "vyškolen" v právu.

Pokud uvádí přesný termín, kdy musí svou činnost omezit či dokonce přerušit, tak by to na tu podmínku vypadalo - patrně raději páchá, než by nesl následky a šel "do tepláků".

Škoda, že jste se ho nezeptal hned, jak to myslí a proč si musí na rok snížit svou životní úroveň a zříci se své záliby . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.05.16 07:47
avatar

Proč jste se nezeptal přímo? Jakože máte tolik taktu? Tolik slušnosti, že mu nechcete strkat nos do soukromí? Ale on se chtěl pochlubit! Jinak by takové blbé řeči nevedl. *sok* To teda máte kamarády! Znáte to přísloví? Kdo kamarádí se slepicemi, bude kdákat. Kdo se přátelí s orly, vzlétne vysoko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 07.05.16 09:21

Pokud by se prokázalo, že jste o jeho trestní činnosti věděl a neohlásil, mohl by to být pro vás dost velký problém. O jeho zločinném chování nevíte ani vědět nemůžete. Tečka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.05.16 13:32
Na to se ale tazatel neptal. Jako reakce je to docela prehnane tvrzeni. Myslim si, ze ben odpovedel strucne a spravne. Hezky den.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.