NÁZOR na židy-KOMENTAR yt

Od: Datum: 02.05.16 12:21 odpovědí: 5 změna: 04.05.16 09:27

Ahoj : )

Sleduju youtube a pod jedním videem jsem přečetl komentář , který mě zaujal . Odpověděl na něj sám youtuber toho videa. Napsal tohle :

Je to práce :) jako s fašismus.. hitler židy dokonale chápal aby měl oprávněné důvody je nenávidět.. nemůžeš něco nenávidět jen proto že ti to tvrdí jiný.. musíš tomu skutečně porozumět

o si o tomhle názoru myslíte a člověku?

Já si osobně myslim ,že je to dosti rasistický a navíc se mi nelíbí slovo " oprávněné důvody" příjde mi , že tu nenávist vůči nim podporuje .

Kdyby napsal tu větu : hitler židy dokonale chápal aby měl důvod je nenávidět.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.16 14:01

Myslím si to, že Hitler byl až moc chytrý na to, aby je nenáviděl nebo se jich snad bál, zato dokázal chytře využít nenávist ostatních vůči nim a ještě ji podpořit tak, aby se mu to vyplatilo- když se pro lidi vytvoří nepřítel, tak mají něco, co je spojuje a něco, na co můžou svést svoje problémy- v té době třeba na špatnou ekonomickou situaci. Ideální pro politiky a vlastně celou zemi, protože lidé jsou v podstatě šastní, protože jim je dán terč, na kterém si můžou legálně vybít svoje negativní emoce (a že jich tehdy bylo). Jenom chudáci Židé tehdy zřejmě moc šastní nebyli.

Jinak si myslím, že člověk nenávidí většinou jenom to, co naopak nechápe.

Datum: 03.05.16 00:57

Ač mi je líto židů, kteří tolik trpěli, jistou dávku fašizmu si pěstovali taky, jen jejich národ byl vyvolený, jen jejich náboženství bylo správné, povyšovali se nad ostatní národy a to bylo možná to, co Hitlera tak provokovalo, co musel poznat do hloubky, aby to začal nenávidět, když chtěl svou rasu za nejčistší..

Datum: 03.05.16 06:10
Zadny, ti praktikujici jsou banda nesamostatnych jedincu s vymytymi mozky a ustrihnutym perem, ostatne stejne jako u jakehokoliv jineho nabozenstvi a sekt. Co se obecne neda poprit je jejich vztah k humoru a cit pro penize :)
Datum: 04.05.16 09:02

joudic-

a ještě bych dodala - inteligence a chytrost - jinak by nebyli všude tak úspěšní.

Od: coco
Datum: 04.05.16 09:27

Ano, diky genum dokazou vetsinou snadno zbohatnout, ekonomicky ovladli Ameriku, ale co se tyce nezistneho pratelstvi, solidarity a pomoci potrebnym, obtizne budete patrat *jasne*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.