Jaké seriály, filmy jsou vaše oblíbené

Od: Datum: 27.04.16 23:34 odpovědí: 17 změna: 03.07.16 13:32

Vůbec nejsem v obraze a uniká mi spousta seriálů a filmů, které vůbec nesleduji. Občas na mě někdo vybafne, jestli se mi třeba líbí Hra o trůny. No nelíbí, protože se na to nedívám, ale zhruba tuším, o čem to je. Které seriály nebo filmy poslední doby jsou momentálně nejvíce oblíbené? Co sledují mladí, co sledují starší? Nějak se v tom ztrácím, což mě docela mrzí, jelikož dříve jsem se o filmové umění, ať už v kině, nebo v TV docela zajímala a nyní se v tom ztrácím. Co se líbí vám? Já jsem třeba naposledy viděla v kině film Malý princ... Pěkné i dojemné zároveň, nikdo tam nikoho nezabíjí, netečou tam potoky krve.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.16 01:25

no ty fantasy jako truny apod me nebavi, pritom v tom jednom hraje moje nejoblibenejsi herecka Laura Haddock (jeste z dob, kdy ji nikdo neznal) do pul pasu naha... tak jsem se na ne podival :) a po par minutach nudy vypnul

jinak takovy ten prumerny stredni proud family + komedialni atd na co se divala nebo aspon zna "vetsina" jsou tyhle..
The big bang theory, The Middle, How I met your mother, New girl, Suburgatory, The last man on earth, How not to live your life, Two and half men, Two broke girls, Faking it, Scrubs, Simpsons, Southpark, Futurama, Family guy, The IT crowd, Red dwarf, Frasier, Everybody loves Raymond, Friends, My name is Earl, Naked and affraid a dalsi, vic jsem si nevzpomnel.. nektere uz jsou mrtve, jine porad bezi, a nektere jsou i nove.
Mam rad male nezavisle americke filmy treba toto: http://www.csfd.cz/film/24204…-yellow-handkerchief/prehled/
jinak tohle jestli jste nevidela http://www.csfd.cz/film/32191…randhotel-budapest/komentare/

Datum: 28.04.16 22:55

Z toho, co jste jmenoval, znám akorát HIMYM... jako dobré, až na ten konec, ten mi zkazil požitek ze seriálu.

Datum: 28.04.16 15:21

Já znám z uvedených názvů (včetně Joudičovy odpovědi)

jen Malého prince – i toho "jenom" v knižní podobě...

Datum: 28.04.16 15:37

Naposledy mě zaujal film Atlas mraků, miluju Na křídlech vážky a i když to asi zní divně sleduji seriál Ohnivé kuře, Tělo jako důkaz, Sběratelé kostí, Castl na zabití, Poslední kreslený byl Hodný dinosaurus, Ledové království, Rio, to musím sledovat abych byla v obraze a mohla o tom mluvit s vnučkou. Nejraděj ale sleduji dokumenty, země kam se nikdy nepodívám, zvířata.

Datum: 28.04.16 22:56

Já se vyznám už jen v pohádkových kreslených seriálech - o princezně Sofii, ovečce Shaun, Krtečkovi apod. Jinak se moc nechytám.

Od: vilik
Datum: 28.04.16 16:09
Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Svatby v Benátkách, Výměna manželek, Prostřeno, Loď snů, Novashoping, Doktoři z Počátků, ze starších On je žena, Pojišťovna štěstí, Gympl, Drazí sousedé, Vinaři, Velmi křehké vztahy, Vychytávky Ládi Hrušky.
Nevím, kdo to sleduje, ale běží to pořád dokola...
Datum: 28.04.16 16:19

Seriály - Walking Dead, Supernatural, Hra o trůny, Futurama, Les Revenants, Invaze, Izombie, Odložené případy. Zklamal mě Agresivní virus, super knihy, seriál nuda.

V posledních letech jednonačná pecka Deadpool, V hlavě, Kingsman - Tajná služba, Zmizelá, Fakjů, pane učiteli, Croodsovi, Hobit.

doplněno 28.04.16 16:23:

Jednoznačná :)

Datum: 28.04.16 22:57

Ty seriály jsou plné krve, násilí. To fakt nemusím sledovat. I když děj může být zajímavý, nelíbí se mi naturalistické násilí.

Datum: 29.04.16 06:26

Ze jmenovaných je plný krve a násilí jen Walking Dead a Hry o trůny. Zombíky prostě miluju odjakživa a historie je, jak známo, psala mečem a sexem. Žádný historický seriál se neobejde bez krvavých scén, páč dobývání, přepadávání a vraždy byly na denním pořádku... nesmíš to brát tak vážně ;).

Od: pb®
Datum: 28.04.16 16:28
Momentálně koukám na Cizinku (Outlander), ale na internetu. To tak, čekat celý týden, až dají v nočních hodinách jeden nadabovaný díl.
Datum: 28.04.16 16:50
Nejlepší seriál poslední doby je jednoznačně The Knick. Pak třeba poslední série House of Cards byla dobrá, i když já jsem ty předchozí zas tolik nemusel.
Od: ben®
Datum: 28.04.16 18:34

Dobrý den, jsem kulturní barbar a neznalec moderních seriálů. Tento fenomén jde zcela mimo mě a ani se nesnažím pochopit, co je na tom tak úžasného. Nevyhledávám tento druh zábavy a ani se nesnažím mít přehled a snad takto mládnout. Ostatně, stejné to mám i u nové hudby, kde už jsem často také mimo - ovšem, zase spokojený. Takže, pokud už to musí být seriál, tak český a hlavně jasně i jednoznačně konečný a doufám, že nebude dotočeno jeho další pokračování (nebo ho potom už ignoruji). Zdravím!

Datum: 28.04.16 19:25

co maji obecne tyto serialy povetsinou spolecne, je kvalitni tym profesionalu
1/ precizni tym scenaristu, kazdy dil dopodrobna vystaveny, gagy vybrousene, aby to fungovalo (za tech 20 minut se toho stane klidne stejne jako za cely tyden v Ulici)
2/ kvalitni a nadani herci, pro ktere neni problem hrat a zahrat cokoli, tak abyste jim veril (ne proto, ze "rodice byli herci, lidi ho maj radi, tak ho obsadime, a on uz to nejak odrika"). Je to smutne, ale kdejaky tricatnik strci vyrazove, dikci a uveritelnosti projevu do kapsy vsechny zbyle herce, co tu jeste mame... coz je trochu na povazenou, na to z jakych korenu a univerzalnich hereckych bardu vychazi cesky film.
3/ kvalitni rezie a kamera
4/ rozpocet jednoho dilu serialu je mnohdy vetsi nez rozpocet filmu cele CR na cely rok nebo vice let

Nerikam, abyste zacal koukat, hodne toho je pro mlade atd, jen se vam snazim vysvetlit, ze neexistuje nic s cim byste to v CZ mohl srovnat. Jsou to profesionalove, a ne pro nic za nic ma mnoho hlavnich postav pres 1mil dolaru za 1 natoceny dil. Takova uroven kvality tady zkratka neexistuje, mozna cesti kaskaderi, abych jim nepravem nekrivdil.

Datum: 28.04.16 22:59

Tak to jsem dva Neználkové. Já ty nové seriály nemusím. Fakt mi úplně stačilo, když mi byl vyprávěn obsah Hry o trůny... a prý, jestli to nechci sledovat...Tak to tedy opravdu ne. Já raději zůstanu u Večerníčků.

Od: nikc®
Datum: 29.04.16 07:17

Líbil se mi seriál Most - první řada, MI5, Hotel Babylon, Milenky a film Bílý palác, Collateral, Walk the line, Americký sniper atd. Filmy s Belmondem a s Delonem mám ráda - např. V plném slunci. A koukám na staré české seriály z 80. let jako Novákovi. To se dá na neděli. Ze současné doby mě seriály české moc nebaví. Nevadí mi ale seriály s Donutilem.

Datum: 02.07.16 20:33

Já jsem převážně na komedie, sci-fi a trošku i na horory a thrillery... a animáky jsou taky fajn :) Už po třetí jsem shlédla skvělý animovaný film Zootropolis - Město zvířat. Doporučuji! :) Pak jsem ještě byla v kině na Hledá se Dory, taky výtečný animák.

Datum: 03.07.16 13:32

Zdravím. Mám nyní rozkoukané dva, dívám se v PC když mám čas a chuť, postahované bez reklam. Historické, výpravné, zahraniční :-P. Cizinka a Bílá královna. Před pár týdny jsem dokoukala v TV na ČT2 poslední sérii Batesův motel. Z jiného soudku, ale taky :-P. A ještě na mě čekají nahrané díly v DVD rekordéru z TV z ČT2 seriál USA politický Dům z karet. Až tak mě nepřitahuje, ale baví mě. Jediné seriály, které mě poslední dobou vůbec nebaví ale spíš obtěžují, jsou ty každodenní Události a Televizní noviny. Hezký den přeju. D.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.