Antibiotika klacid

Od: Datum: 26.04.16 21:51 odpovědí: 3 změna: 27.04.16 07:43
Ted vecer jsem sla do lekarny pro atb klacid, v lekarne mi reklu ze to nemusim uchovavat v lednici ale kdyz se divam na net tak nekdo to uchovava tak nevim co mam delat nez se rano poptam jeste, zda to mam dat do lednicky ci ne dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.16 22:06

pokud se má lék uchovávat v chladničce, tak to je napsané v příbalovém letáku a/nebo na krabičce. ale pokud vím, tak Klacid se opravdu uchovává při pokojové teplotě, maximálně 14 dní po naředění suspenze.

Datum: 26.04.16 22:09

idioty na netu ignorujte, klidne i nas a prectete si pribalovy letak, tam jsou informace, ktere hledate :)

5. JAK PŘÍPRAVEK KLACID 250/KLACID 500 UCHOVÁVAT

KLACID 250
Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

KLACID 500
Uchovávejte při teplotě do 25 C.
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu za Použitelné do:.

Od: smoula
Datum: 27.04.16 07:43
Dekuji vam za odpovedi, taky jsem si to myslela, jen jsem se chtela presvedcit zda ti delam spravne

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.