Proč chodí tyto emaily Spamy

Od: Datum: 26.04.16 09:26 odpovědí: 2 změna: 26.04.16 15:39
Chci se zeptat jak je možný že my chodí porad tyto emaily o viagra atd u emailu root@wasterie.xyz např a vždy k to trochu pozmeneny email je to dost otravne chodí vám to také?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.16 10:59
avatar

Mě chodí spamy o sto šest, neřeším to mažu všechno, co neznám, ono si stačí dát inzerát nebo hledat nějakou firmu a už je mailová adresa k dispozici.Mezi tím je jistě hodně virů a oni hřeší na to že to někdo otevře. Přijde mi zpráva třeba z banky, kterou nemám, takže je jasné, že to jen něcí pokus. Ale je fakt je, že to obtěžuje, nejvíc mě štvou nabídky půjček nebo spolupráce od Asiatů, toho opravdu chodí moc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.16 15:39
avatar

Já například používám Gmail a ještě se mi nestalo abych měl něco podobného v poště, většinou to neprojde přes filtry... Jinak, nevim jak jste na tom s různýma fórama, registracema apod. ale ohledně toho je dnes lepší mít minimálně dva emialy - jeden soukromý, a jeden na případné registrace různě po internetu.

Pokud vám chodí emaly stále ze stejných adres, mělo by stačit je označit jako spam tudíž vám ani do doručené pošty nepřijdou (spadnou rovnou do spamu)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.