Rikaji mi HUPU

Od: odpovědí: 6 změna:
Dobry den, kamaradi mi rikaji HUPU od slova HUP(hlavni uzaver plynu) Myslim si ze mam problem a svevolne me uchazi ze zadku.Jednomu kamaradovy jsem se sveril a ten to rekl ostatnim.Nevim jestli je ten problem realny(nemam to oficialne potvrzene) a nevim jak se zbavit nevkusne prezdivky...je to chuze po tom svete...driv me rikali HYPO protoze sem byl porad nemocny...
6 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar martinaa

Zdravím, za a) už víš, komu se už s ničím nesvěřovat, a za b) se nad to povznes s úsměvem. Pokud se někdo jinému směje kvůli zdravotním problémům, je to prostě blbec. Za doktorem jsi byl, na vyšetření střev? Můžeš trpět povolenými svaly konečníku, nadměrnou plynatostí, to se všechno dá řešit. :) Na blbce se vykašli, nedej jim najevo, že tě to mrzí a štve. Případně to vzít z druhé strany, a dát tomu, kdo se posmívá nejvíc, zprava zleva.

 


0x
avatar figurek

jj, na táboře jsme měli kluka, který se jmenoval Uričko. Aby se udělal zajímavým, tak nám to svoje příjmení vyslovoval pozpátku OKČIRU. Jeden kluk to uslyšel a nahlas řekl ochčiru a další hned přidal ochčiruku. Od té chvíle se ten vejtaha jmenoval Ochčiruka a brečel a těžce litoval až do konce tábora.

jj, kdo chce kam ... Obávám se, že teď už se svojí přezdívkou nic nenaděláš. Můžeš ji tak leda ignorovat. Když budeš nadávat, tak tvoji kamarádi přitvrdí.

 


0x

... tak to asi nebudou ti praví kamarádi. Obzvlášť ten, co to vyslepičil ostatním. Toho bych na oplátku začal systematicky oslovovat PIPINO (jako slepičící slepici) anebo Bulváre. Ono se to za chvíli chytne a ochutná vlastní medicinu. ;)

 


Dekuju moc za rady a pomoc.

 


0x

Na přezdívku která se mi nelíbila jsem nereagoval, jako by nebyla. Když mě chtěli oslovit, tak jim nezbylo nic jiného než vymyslet jinou (na kterou už jsem slyšel) nebo jménem.

 


0x

Pokud trpíš nadýmáním-pomůže doktor,nestyď se svěřit-od toho tam je..spíš je to z toho dobráka,co ses mu svěřil.Měla jsem kamaráda,který měl taky díky jednomu dobrákovi blbou přezdívku,vymysleli jsme jednu i pro nej a byl klid.Nebo až ti to řekne-osloví tě-klidně řekni - no,ty voníš jako fialinka..potom ho tak několikrát oslovuj..nic nenaštve kluka víc než zdrobělinka od kytičky...gay asi není,co...jinak deodorant ještě nikoho nezruinoval.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]