Je toto možné udělat v seminárce?

Od: Datum: 25.04.16 20:05 odpovědí: 2 změna: 25.04.16 20:35

Zdravím.

Píšu do školy seminární práci a zajímalo by mě, jestli můžu udělat toto:

Téma mám rozdělené do několika kapitol a ty mám rozdělené do podkapitol, které nejdou psát v libovolném pořadí - musejí na sebe logicky navazovat. Je možné, abych v jedné podkapitole (např. Důvody) napsal něco a v následující podkapitole (např. Následky) navázal na předchozí?

Uvedu smyšlený příklad:

v první podkapitole budu psát například obecně o autech a článek zakončím větou ,, ...z toho vyplývá, že průměrná domácnost má xx aut."
a další podkapitolu začnu například tímto: ,,Zkoumaná domácnost má ale i přes výše uvedené aut dvakrát více"

Je takto možné začít v seminární práci podkapitolu?
Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 25.04.16 20:31
Takto bych podkapitolu nezačal. Pokud se držím schématu, tak to, že i přes výše uvedené má dvojnásobek aut, není následek, ale rozpor.
Tedy - V předchozích odstavcích jsme poznali průměrnou domácnost. Zejména jsme zjistili, kolik má aut a jak ji tento počet v jejím chodu ovlivňuje. Nyní se budeme zabývat jinou domácností, která má aut 2x více. Následky, které z toho plynou... Atakdále atakdále.
Od: studak
Datum: 25.04.16 20:35

Jasně rozumím, díky moc

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.