Muj ksicht a pekne zeny

Od: Datum: 23.04.16 18:55 odpovědí: 4 změna: 24.04.16 19:37

Ok, mam cca 22 let, zmenil jsem i styl oblekani abych se nehnusil peknym zenam v MHD, na ulicich, v kavarnach, atp. Coz asi trochu zabralo, mam pocit ze se me nestiti hned jak me uvidi(alespon nez se podivaji do ksichtu ale to uz jejich mozek zpracoval pekne obleceni, proste prvni dojem dela nejvic...). Vcera se po me otocila pekna zena, to muselo byt pro ni nemile prekvapeni... Je to dost neprijemne, sledovat reakce zen, divat se na sebe ve vylohach, uvedomit si ze jdu po meste se svym ksichtem. V podstate mam na haku co si kdo o me z kolemjdoucich mysli ale neni mi jedno ze se nelibim zenam. Vcera jsem videl peknou blondynku(rikam peknou ale pro me byla krasna) na miste kam chodim obcas pracovat, mluvila anglicky a puvodem byla asi z francie. Jak bych ji mohl oslovit? To uz by radeji dala pusu psimu zadku nez aby mi dala sanci. :\ Dalsi vec je, ze se s lidmi neumim bavit. Proste po 10ti minutach nevim o cem se bavit, neumim se ani bavit sam(ve smyslu zabavy). Takze ikdyby mi dala sanci se s ni bavit, nemohli by jsme byt ani kamaradi. Ono jde taky tezko ucit se bavit se zenami v me pozici. Ale i s peknym oblicejem bych nejspis na tom nebyl s verbalnimi schopnostmi lip.

Nejake tipy a nazory?(idkyz nevim moc co cekat :-\, diky za vsechno, i za to ze jste to docetli ;) ) V zivote jsem byl u 3 psycholozek(kvuli jinym vecem) a nevim o zadnem kladnem efektu, takze nevim jestli jeste zajit s timto. Asi ale zajdu k sexuologovi, nebo spis taky k mladsi sexuolozce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 23.04.16 20:36
Nas pravdu, nemas zadnou sanci.
Datum: 23.04.16 21:03

Áléé, no ták xff, nic ve zlém, ale takovouhle úvahu bych spíš čekala od pubertální slečny,která se vzhlíží v zrcadle a vadí ji na obličeji snad v detailech úplně všechno.Ve svých krásných 22letech byste už mohl vědět, že ženy na mužích oceňují zcela jiné přednosti, než je jen "ksift"( používám vaše slovo):-DI když právě kvůli tomu vašemu zbytečnému komplexu(nebo jak to nazvat) vám asi chybí zdravé sebevědomí, které vám brání navázat bližší kontakt s nějakou dívkou, nebo se mýlím?

Přestaňte se obírat svým obličejem, každý člověk nějak vypadá a právě to je na tom to hezké, že se každému líbí něco jiného,má jiný vkus. Víte,co by to bylo za nudu, kdyby jsme všichni vypadali stejně, jeden vedle druhého? U mně měli vždy zelenou muži galatní, pečující o svůj zevnějšek,čistí a voňaví a žádní unudění lenoši, ale spíš kluci ,kteří uměli svého osobního volna aktivně využívat, hlavně ve sportu, cestování či v kultuře.A jestli má obličej takový nebo makový,to jsem nikdy neřešila. A že už nevíte po 10ti min o čem se bavit? To přece záleží i na protějšku, ne? Přece nevedete monolog.Máte jistě kamarády, určitě mezi sebou semelete ladasco,tak vám mohou trochu poradit oni,hlavně vaši vrstevníci, co vlastně na dnešní děvčata platí. A proč s tím chcete jít k sexuologovi nechápu?*nevi* Hlavu vzhůru, mladý muži;)

Od: ha®
Datum: 24.04.16 19:33

Jestli nemáš jedno oko nebo permanentní pásový herpes na obličeji nebo něco podobného, tak je to jedině hodně slabé sebevědomí. Nabízí se mi, že jsi hodně introvertní a nebavíš se moc s lidmi. Vyléčí tě, když budeš chodit na společenské akce s přáteli, případně na akce, kde se dají přátelé snadno najít a nemyslím teď zrovna diskotéku. Když se budeš bavit s přáteli a nebude to klobásová akce - samí kluci, tak se dřív nebo později dáš do řeči i s holkou a nejde o to jestli se ti bude líbit, ale o to, že si zvykneš na ženskou společnost a získáš praxi ve vykládání si s někým, jestli se to tak dá říct. Párkrát jsem měl podobný problém, že jsem nevěděl o čem se bavit s holkama protože jsem na ně na čas zanevřel a moc se s nima nebavil anebo bavil, ale stejně jako s kámošema, takže se tam vytratil trochu ten cit :)

Datum: 24.04.16 19:37

Pobavils... Díky.! :-D *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.