Priznaky prostaty 24 let?

Od: Datum: 23.04.16 14:36 odpovědí: 6 změna: 24.04.16 10:07
Ahoj.Mam posledni dobou cca pul roku problem s mocenim.Stava se mi ze curam velkym proudem a kdyz se blizi konec tak treba 3-4x prerusovane..jako by mi dochazel tlak ) nebo ja nevim.Je to normalni?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 23.04.16 14:42

Neřešil bych to.

Od: kakamila
Datum: 23.04.16 16:10

Tož to asi nebude "zvětšená" prostata,neboli v případě zvětšené prostaty je problém se vůbec vymočit(trvá to dlouho...),případně bolestivé projevy.Tož asi tak.(nejsem doktor...)

Datum: 23.04.16 20:10

Zbytnění prostaty je až v seniorském věku. Já jsem řešil zánět z motorky, je to nepříjemné vyšetření, ale chtěl jsem vědět jak se věci mají. Pokud máte pochybnosti a predispozice pro uvedené problémy ve vaší rodině, navštívil bych urologa (nejprve obvodního lékaře který vás doporučí), jistota je jistota, zdraví máte jen jedno. Radši zbytečné vyšetření než mít pochybnosti.

Od: hk
Datum: 23.04.16 20:43

Ano, souhlasím - raději vyšetřit prstem přes konečník prostatu, než marodit.

Datum: 24.04.16 09:08

Zajděte přímo k urologovi, určitě nějakého v okolí najdete na internetu, nebo uro ambulanci má většina nemocnic. Doporučení od obvoďáka nepotřebujete. Nic vás to nestojí a máte jistotu. Ale ve 24 letech asi mít nějakou vážnou poruchu nebudete.

Od: isteron
Datum: 24.04.16 10:07

Na vyšetrenie prostaty nás posielajú podnikový lekári až v 50. roku. Ak pravda nemá te problémy skôr, zamestnanec štátneho podniku v odbore dopravy..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.