YouTube - Jaká sledujete videa?

Od: Datum: 22.04.16 14:30 odpovědí: 10 změna: 23.04.16 09:59

Ahoj, zajímalo by mě, jaká videa sledujete na YouTube?
Zábavná, poučná? Popř. jaký žánr preferujete, jestli hraní her, vlogy apod., nebo koho sledujete?.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.16 14:33

Ahoj, sleduji buď dokumenty, nebo dopravní nehody. Dopravní nehody jednak proto, abych si neustále připomínal, jak nejezdit, ale také proto, že mě Rusko nikdy nepřestává fascinovat

Datum: 22.04.16 14:44
*placni*
Hodně sleduju videonávody na různé programování a elektroniku. Jak psal kolega, taky videa z Ruska :D U těch se dá zaselnout na několik hodin :)
Datum: 22.04.16 16:17

Zábavná, naučná (nejlepší jsou kombinace obojího), občas si dám nějakou "fail" kompilaci, taky rád sleduju rozebírání a testování nějaké zajímavé elektroniky a velmi nekvalitních, až nebezpečných výrobků :) hraní her jsem sledoval jen když jsem sám něco hrál a potřeboval jsem "nakopnout", protože jsem se ve hře ztratil. Jinak sledovat někoho jak hraje hry a komentuje to, to není můj šálek kávy :)

Datum: 22.04.16 17:38

Debunky, zabavne videa, navody, tak ruzne.

Datum: 22.04.16 19:32

Na videa na YouTube koukám spíš náhodně, nejčastějc když mi někdo pošle odkaz na něco, co by mě mohlo zajímat. Jinak nezájem.

Od: xy
Datum: 22.04.16 19:41

sleduju videa krasobruslení a pak jsou tam super přednášky třeba z cyklu Fyzikální čtvrtky a tak, ani do Prahy člověk nemusí jezdit

Datum: 22.04.16 20:42

Duchovní, i jiné přednášky, a videa, vědecké přednášky, i videa o kosmu, UFO a paranormálních jevech.

Od: kuky®
Datum: 22.04.16 22:08
Sleduji nehody ( hlavně z Ruska) a koukám na Failarmy abych věděl co všechno se může stát a co rozhodně nemám nikdy dělat nebo zkoušet
Od: mikebrown
Datum: 23.04.16 06:56
Já sleduji často tzv. Pranky. Např: typek leští botu alw vypadá to jak kdyby honil. A sleduji ještě highlights ze zápasů
Od: pt®
Datum: 23.04.16 09:59

Zábavná i poučná. Roztomilá jsou zvířata při hraní, někdy dělají kousky, že člověk žasne. Pak jsou to přednášky o velkém třesku, o kvantové mechanice, s duchovní tématikou, ale kouknu i na "gags"...:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.