Smrdím a nevím čím

Od: Datum: 21.04.16 20:30 odpovědí: 29 změna: 25.04.16 09:06

Smrdím a nevím čím, Když jsem blízko lidí, všechny se rozkašlou, utíkají předemnou, jako kdybych smrděl a 100 let se nemyl. Meju se 5x denně, každé ráno vstávám ve 4 a sprchuji se . Fakt už nevím co mám dělat , deodoranty nepomáhají, spíše je to horší. Pracuji v obchodě a reakce zákazníků jsou nepřehlédnutelné. Sám se nějak necítím že bych smrděl, ale okolí my to dává jasně najevo, ty vražedné pohledy, spousta lidí už nejezdí autobusem. Když jdu do obchodu vyvolám všude rozruch a všichni se rozkašlají a mám před sebou velký odstup. Paradox je v tom , že opravdu nejsem špindíra a i prádlo si měním denně! Osud si někdy zahrává se životem a já mám sklony skoncovat se životem. Takhle se fakt nedá žít ! Jsem celý život sám, nikdo mne nechce , mám bezlepkovou dietu a spousty dalších omezení a teď ještě tohle.Co jsem to za zrůdu. Znám jenom práci a utrpení.Chtěl bych někam do společnosti na koncert, do divadla , ale když jsem tak odpudivý, nemůžu nikam jít. Pro okolí jsem odporný a pokud mne potkají , tak mne dlouhým obloukem obcházejí. Kamarády co jsem jich pár mněl, už mne nechtějí vidět , ani se semnou sejít. Kdybych jenom věděl proč tak smrdím a jak to napravit , ale když nikoho nemám - nevím! Zdravím všechny lidi kteří někoho mají a nejsou sami, mají lásku a pro koho žít a dýchat. Já nepatřím mezi vás, nevím co je láska, nevým co je mít někoho rád, nemám s kým se radovat, s kým být šťastný, když jsem celý život odmítaný.!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lindt88
Datum: 21.04.16 20:49
Sice nesmrdím , ale jsem také sama ;) pokud te to alespoň trochu uklidní. Vim co to znamená žít bez lasky ...co se třeba přehnaně vonět? Nebo něčím mazat...něčím co obsahuje i parfemaci.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: veronica
Datum: 21.04.16 20:49

Nemůže to být páchnoucím oblečením? Některé pračky samovolně zahnívají, jiné používají na máchání jen pár litrů vody.

Když pak potkáš v tramvaji či autobusu takového člověka, kterému se doslova sype ze svetru prací prášek, tak se také každý, který se vyskytuje poblíž, rozkašle nebo rozpšiká.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 20:50
avatar

A jak to vysvětlují lékaři? Osobně bych podstoupila nějakou dlouhodobou očistnouz kůru celého těla, např koupit očistné čaje na jednotlivé orgány, v nějaké prodejně s bylinkami. Sežeňte si např. od Cingroše "Sám sobě doktorem", nebo jestli se ta druhá knížka jmenuje jinak, teď nevím, ale je v ní popsána očista celého těla lebným způsobem. Mám je obě, ale nevím zrovna kde.Taky bych doporučila pít hodně bylinkové čaje , tak 3l, vyplaví to hodně škodlivin, které se jinak vylučují pozvolna kůží. Ale buďte připraven, že po dobu očisty, budou odcházející škodliviny cítit mnohem víc. Řekla bych, že za tím budou ledviny,játra. Jeden náš známý měl potíže stejné a měl to od špatných ledvin. Neměl pít aqlkohol, kávu, ale on na to kašlal a nic s tím nedělal.Chápu, jak je to pro Vás nepříjemné a jak Vám to ničí život. Hledejte pomoc, nevzdávejte to. Když nepomohou lékaři, zkuste jiné cesty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 21:13
avatar

V první řadě bys měl s jistotou zjistit, jestli smrdíš ty nebo tvoje oblečení. Nabízí se tedy otázka kde bydlíš, kde a jak pereš, kde a jak čisté oblečení skladuješ. Máš dostatečně větrané místnosti, skříně? Neskladuješ dlouho špinavé prádlo? Ono je sice hezké se 5x denně mýt, ale bez objektivního zjištění, nakolik čisté a voňavé oblečení si na sebe bereš, je to jenom zoufalý výkřik do tmy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 21:23
avatar

A také co jíte?

Není dobrý česnek a salámy typu poličan, křemešník...Přestat kouřit a popíjet alkohol.

Co zubař? Chodíte pravidelně? A oškrabávat si ráno lžičkou bílý povlak na jazyku.

Potom také příšerně smrdí nohy, když je tam plíseň. Máte krásné, bílé nehty? Nebo žluté, roztřepané? Kůže hladká, nebo popraskaná, drobící se?

Doufám, že nejste bezdomovec. Jak jsou v tramvaji, tak je okolo nich prázdno a lidi se tlačí v druhé půlce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: logic
Datum: 21.04.16 23:36
Bezdomovec s PC :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.16 11:26
avatar

To nemusí být jeho noťas, PC. Může ho mít nějaký jeho známý. Pokud se pokládá otázka otázka během pracovní doby, tak jsou veřejně přístupné místa, knihovny, kde máte k internetu na PC přístup.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 22.04.16 21:26

Mám zdravotní omezení, takže ani jednu z věcí nejím . Nekouřím, nepiji, ponožky si měním každý den jak v práci tak na cestu do práce, takže nemám ponožky celý den na sobě a pak jdu domu. Když jdu domu meju si i nohy a beru si čisté ponožky na cestu domu.Plísně na nehtech nemám. M.

Datum: 21.04.16 23:32

Neše rodinná přítelkyně, inteligentní, bývalá středoškolská profesorka, je na tom podobně. Nemyslí, že by nějak zanedbávala hygienu, ale v baráčku kde bydlí je to všechno tak nějak načichlé, že už to má v šatech. Když potom vyjde mezi lidi je to cítit.

Moje osobní zkušenost. Pracoval jsem jako kuchař v restauraci.Byl jsem mladý, chtěl jsem se líbit děvčatům. Směs koření, přepáleného oleje a vůbec všech pachů kuchyně způsobily, že moje ruce páchly tak, že se mi s toho zvedal žaludek. Mytí, deodoranty, nic nebylo platné. Vyřešeno jsem měl, až když jsem toto zaměstnání opustil.

Vám bych doporučoval poradit se s obvodním lékařem, ten by vás měl poslat k nějakému specialistovi, který vám určitě pomůže. Neztrácejte naději.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.16 07:34
avatar

ms, nestalo se to, že nesmrdíš, ale výrazně voníš? Že ses převoněl? Že voníš tak, že ta vůně je zabijácká? ;) Nevím, nemohu si čuchnout a kouknout se. Nechci tě rozhodit, ale jestli výrazně voníš a tváříš se jako Sarka Farka loupežník, nasejřený, podezíravý, ukřivděný, pak reakce lidí mohou být takové, jak popisuješ. Nejsi na druhé straně toho, co popisuješ, co si myslíš? *hej*Směj se a bude se s tebou smát celý svět. Plakej a budeš plakat sám.


doplněno 22.04.16 10:39:

Několikrát jsem se přistihla, že když se mnou úřednice mluvila svrchu, s opovržením, nenápadně jsem se podívala na své podrážky bot. Vyděsila jsem se, že smrdím, že jsem si na podrážkách přinesla "něco" z venku. Ale ne, byla to arogantní baba. A já jsem nesmrděla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 22.04.16 21:32

Na té straně určitě nejsem , neb nemám rád osré vůně, jen decentní a žádné spreje mi nevoní ba naopak smrdí. Jsem alergický na určitý typ vůně, takže když přijde nějaká paní do prodejny a je nastříkaná, nedá se tam dýchat a musím utéct na balkon. Některé ženy to fakt přehánějí. M.

Datum: 22.04.16 07:56

Dojděte si ke svému obvoďákovi a řekněte mu to. To asi nebude jen tak. Může to být nějaký závažný zdravotní problém. Jen mě udivuje proč už jste tam dávno nebyl. A hlavně se nestyďte, to je k ničemu. Můj děda byl týden v nemocnici a tak se styděl čůrat do bažanta, že raději nepil. Přivodil si takový zánět močových cest že to byl průšvih skoro na umření. Taky jde o to, jestli jste cítit celkově a nebo je to z dechu. Na to si lidi sami tak zvyknou, že to necítí, ale okolí omdlévá. K nám do firmy chodil projektant, promluvil a zasmradil celý barák. Fakt. Pak jsme vždycky větrali hodinu. Bylo to nesnesitelné, na blinkání. Jestli je to z dechu skočila bych si na gastroenterologii. Ale to už Vám poradí ten obvoďák.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 22.04.16 08:33

Žádným bezdomovectvím či zadendbanou hygienou to rozhodně nebude. Je to zdravotní problém spojený s mnoha faktory. Jak bylo doporučeno, zajít k doktorovi a ten doporučí další postup (vyšetření).


doplněno 22.04.16 08:37:

...zanedbanou ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lojza15
Datum: 22.04.16 08:49

No, mne teda spíš připadá, že problém nemusí být nutně v zápachu ale ve vás samotném. To, že se cítíte být odstrkován společností a neustále se litujete je znát na sto honů. Ani nemusíte nic říkat a lidé to z vás vytuší a pak se k vám chovají jako kdybyste páchnul. Problém není ve společnosti ale ve vašem uvažování. Tím, že se stavíte do role oběti a ze svých neúspěchů obviňujete společnost napovídá, že jste samolibý člověk, kterého nezdravě zajímá jen on sám. Když k vám někdo přistoupí a priori předpokládáte, že se po chvíli začne chovat jako kdybyste páchnul, začne se tak chovat. Pár takových lidí, kteří jsou naštvaní na celý svět znám, takže vím o čem mluvím. A také se jim vyhýbám. Začněte pracovat na své psychice a věnujte se něčemu pořádnému. Třeba zrekonstruujte dům či byt. Nebo začněte intenzivně sportovat, plavat, zkrátka si užívat svět i bez lidí. A nebo vážně jenom páchnete, a já tu píšu hovadiny. To už nechám na vašem posouzení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.16 09:27
avatar

Tesat do kamene.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 22.04.16 21:35

Kdyby to bylo jak říkáte, proč by to dělaly všichni i ty které jsem nikdy neviděl , tudíž mne neznají?

Datum: 22.04.16 10:31
avatar

Samozřejmě nemůžu vědět, nakolik pisatel popisuje věrně svůj problém, ale lidi věřte, že pokud je to tak jak píše, tak to pro něj je katastrofa. Osobně jsem znala člověka, který tímto trpěl a byl také ze společnosti vyřazen. Jakožto zedník nám dělal na chalupě a musím říct, že po jeho návštěvě jsme museli nové křeslo, v němž seděl, odnést na měsíc vysmrádnout do sklepa. To se prostě nedalo! Tak odporný nasládlý zápach jsem v životě necítila, páchnul od toho celý byt, křeslo se nevyvětralo ani za dva dny na balkóně. Tady fakt šlo o zdr. problém. Je třeba to konzultovat s lékařem a když to nepomůže, tak zkusit třeba homeopatii, nebo dobrého léčitele.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 22.04.16 21:49

Když můj život nežijete, těžko to můžete pochopit, ale nevymíšlím si. V úterý du k léčitelce která pracuje s bylinkami, tak mi držte palce. Snad ta mi dokáže poradit. S doktory mám velice špatné zkušenosti. Vždy mi pomohly léčitelé. Doktoři mne ani po 10.letech nedokázali vyléčit plísně pod nechty na rukou. Zkoušely na mne tuny mastiček a k ničemu . Nejen že to bylo vidět , ale i to bolelo při každém mití. Byla to strašná bolest. Léčitel mi jen namíchal čaj ze 6 druhů bylin a po 4 měsících to začalo mizet a od té doby nemám žádnou plíseň , jen čisté nechty! Léčba trvala 6 měsíců.

Datum: 22.04.16 11:12

Musím upřímně říct,že tohle měl můj bratr.Když přišel na návštěvu,bylo doslova utrpení s ním být v jedné místnosti a když odešel,tak 2 hodiny otevřená okna a větrání průvanem...smrděly mu strašně nohy.S jeho ženou jsme se radili co dělat,nepomohla žádná kosmetika,vyvařování ponožek atd.Zjistilo se,že má absolutně zanesený organismus cholesterolem - důsledek jeho špatné stravy..začal se léčit,teď zhubl 20kg,zápach pryč...jedině doktor,to je totiž problém zdravotní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.16 11:31
avatar

Váš dotaz se asi netýká ani tak toho výrazného odéru jako spíše toho, že jste sám. Možná ani nezapácháte, jen ze sebe vyzařujete tu sebelítost, kvůli které vás každý obloukem obchází. Zrůda určitě nejste. Pokud byste pracoval v obchodě a zákazníci by od vás prchali na sto honů daleko, jak dlouho by si vás tam zaměstnavatel nechal, než by se vás elegantně zbavil a strčil někam do skladu, kde byste si v klídku hnil. Takže to s tím vaším zápachem možná nebude tak horké, jak si vy myslíte. Přestaňte se litovat a možná, že přestanete zapáchat. I lidi budou na vás příjemnější. Utápět svůj život v lítosti je hrozné a nikam to nevede.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 22.04.16 22:01

Zas až takový problém to nebude , neb jsem zaměstnán jako skladník a dělám tu největší otročinu. Problém je, že to zboží musím nachystat mezi zákazníkama a občas musím s nima mluvit. Snažím se být na lidi milý a usmívat se, tak jak mi pravý víra , neb jsem taky věřící. Problém je v lidech co ze mne udělali - Psychickou trosku i když jsem se snažil zapadnout do společnosti a být mezi lidma, neb ta samota mě užírá, ale to nemůžete pochopit , když můj život nežijete!

Datum: 24.04.16 19:43

Co když se jedná o onemocnění jícnu? Nemáš zažívací problémy?


doplněno 24.04.16 19:46:

Ještě musím dodat že cikáni mi taky nijak nevoní a to nechci být rasysta ale kdykoliv narazím na cikány tak s nimi nevydržím v jedné místnosti a raději odejdu. Nic ve zlém, neobvňoval bych kvůli tomu lidi.


doplněno 24.04.16 19:47:

- rasista

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 24.04.16 20:08

Zažívací potíže mám a to už 8 let, mám reflux na který beru doživotní léky. Cikán nejsem . Mám bezlepkovou doživotní dietu a spousy dalších omezení z důvodu nedostatečné funkce slinivky, takže mi hrozí v budoucnu i cukrovka , neb je v naší rodině.Lidi předemnou utíkají i když na ně nemluvím , stačí se přiblížit. takže asi někde bude problem, ale jak jsem již psal, žádný špindíra nejsem a proto ty reakce nechápu a ničí mne to. Nejsem zlý, jsem nešťastný a životem zklamaný , díky lidem, jak se ke mne chovají, i když já se tak k nim nechovám. Žuji tu již 41 let a od malička mám s lidma problémy. Je to nefér a jen proto, že jsem věřící jsem to do ted s nimy vydržel. Jinak jak říká moje švagrová, jsi psychická sra...ka. Ale ta je extrem sam od sebe.:)

Datum: 25.04.16 09:06

Tak to je pochopitelné. Těžko ti ale mohu pomoct. Jediná rada, která mě napadá je nejíst několik hodin než jdeš do společnosti a v podstatě být o hladu. Ovšem to samo o sobě by asi nestačilo, protože pokud se v jícnu usadily zbytky žaludečních šťáv nebo zbytky jídla tak budou hnít a budou cítit. Musel by sis provést komplétní výplach vodou, aby se odplavilo to co tam nemá být a nebylo to cítit. Nebo pít hodně vody v době kdy jsi ve společnosti. Tolik jen můj nápad, zbytek diskutuj s lékařem. Lidi nemůžou za svoje reakce, je to přirozená věc. Tvoje definitivní řešení je smíření se sebou a se svým osudem. Příjmi svůj úděl tak jak tě to učí tvoje víra. Nic jiného ti pomoct nedokáže.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: balzerka
Datum: 22.04.16 14:33

Určité nemoci se opravdu projevují i v dechu. Známý je aceton u diabetiků. Zejména, když tělo už spaluje i to, co nemá. Taky je známo, že určité rasy jsou nějak jinak cítit. Obecně po něktrých potravinách a lécích. Nebo při chronickém zánětu někde v těle.Já bych to konzultovala s lékařem a asi zařadila nějakou dietu, co čistí játra..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: astik
Datum: 23.04.16 10:56
Jak zde již bylo napsáno: ROZHODNĚ TO ŘEŠIT S LÉKAŘEM. Žádné deodoranty ani se 20x za den mýt nepomůže. A pokud vám nepomůže, jít za jiným a za jiným... až vám některý pomůže. Je to sice votrava, ale stojí to za to. Nechat si udělat jídelníček i podle krevní skupiny. To člověk nevěří ,co vlastně by správně neměl jíst. Držím palce.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ms
Datum: 23.04.16 11:58

V úterý jdu k léčitelce, doufám, že mi pomůže. Dnes jsem si byl nakoupit a to byl zase zážitek! Tolika lidem jsem zase zkazil výkend! Uf ,až to bolí. Dík za podporu, snažím se. ms :(

Od: astik
Datum: 23.04.16 14:54
Ale nezkazil, ti už o tom nevědí. Řeší svoje problémy. ;) Jen bacha na léčitele, aby netahal jen peníze. Ne všichni jsou poctiví. A nebojte, to zvládnete.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.16 21:57
avatar

Buď rád,že nesmrdíš korunou! Pak by to dohromady bylo na provaz.

JB

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.