Jak dostat muže ze zadrzovaci cely?

Od: Datum: 04.05.16 09:58 odpovědí: 21 změna: 04.05.16 20:30
Včera zazdrzeli manzela na 48 h za okradani lidi na internetu je mi jasný že tu bude všichni psát ze dobře mu tak ale je to přesto všechno můj manžel a otec naseho 5leteho syna je mi naprosto strasne bojim se aby neschválili odvoz do vazby do litoměřic jak mu můžu pomoct co můžu dělat abych mu pomohla? :( na koho se obrátit aby ho pustili hned? Děkuji za každé rady
avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
stačí, nějaké rady proběhly a zbytek už rady nejsou
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.16 10:01
 
avatar

No, můžete třeba vrátit peníze všem těm okradeným lidem s tím, aby zrušili TO..

 
Datum: 04.05.16 10:03
 
avatar
Jezis chudacek je ve vazbe , chudaceek a pritom okradl lidi na internetu a ti chudacci prece nejsou. Jen at tam je. Krast se nema. Chcete mu pomoct? Tak vse zaplatte a poslete omluvu.
 
Datum: 04.05.16 10:04
 
avatar

Jen ať si to vyžere až do dna zloděj zlodějská.

 
Od: ben®
Datum: 04.05.16 10:25
 
avatar

Dobrý den, pochybuji, že by někdo dal na nářek manželky a pláč děcka. Máte asi jen jedinou možnost - doufat a čekat. Možná budete řešit za chvilku i sama sebe, pokud to manžel nevezme vše na sebe, protože jste o jeho činnosti zřejmě věděla, měla z ní užitek a neohlásila jste trestné jednání. Zdravím!

 
Datum: 04.05.16 10:28
 
avatar

A proč ho odtamtud chcete dostávat? Však mu tam špatně nebude. Jíst dostane, spát bude mít kde a neprší na něho. Moc to prožíváte. Anebo navštivte svého právníka, respektive právního zástupce vašeho manžela a poraďte se s ním.

 
Od: jmlc®
Datum: 04.05.16 11:07
 
avatar

*palec*

Byť mne to nehorázně štve - máte bohužel pravdu.

Chudáci svobodné matky s poslední korunou chtěly ušetřit a koupili přes internet něco levněji - přišly o peníze a nic nekoupily. Jejich děcka teď brečí a matky hledají rady, jak toho zloděje chytit a jak získat peníze zpět.

Stařenka říkávali - z takových hajzlů pásy řezat, pepřit a solit!

 
Datum: 04.05.16 11:01
 
avatar

O vazbě po 48h rozhodne soud.Vazby a věznice jsou přecpané tak asi bude souzen na svobodě.Bude mu zabaven asi Pc. a ostatní co mu napomáhalo páchat trestnou činnost.Vy za manžela nemůžete pokud jste o tom nevěděla co dělá.Manžel si zasluhuje trest za všechny podvedené a hlavně za syna kdy v budoucnu ve škole atd..budou jeho otce označovat za kriminálníka(Málo co se dnes ututlá).Teď hlavně myslete na syna a jak dluh poškozeným zaplatit.Když půjde manžel na čas sedět tak se vyspí,nají a možná bude v base pracovat na dluhy, ale vy zůstanete na vše sama.Každý takový vylupek je přesvědčen,že ho nechytí ale nemyslí na to,že pak trpí za to všichni v rodině a zejména děti.

 
Od: adeny
Datum: 04.05.16 20:07
 
Děkuji za radu a alespoň rozumný komentář :(
Datum: 04.05.16 11:19
 
avatar

Pokud nebyl trestaný, myslím, že do soudu bude doma a že vazba nehrozí, pokud trestaný byl, bojíte se oprávněně. Vsadila bych na to, že dluhy uhradí, omluví se okradeným a soudce k tomu přihlédne.

 
Datum: 04.05.16 11:20
 
avatar

Teda to je tady zase dotaz, kdy jeden nevěří vlastním očím.

Poraďte nejdříve vy mě. Mám se *smich* nebo *bum*nebo*plac*?

No a když už chcete radu, tak bych jednu měl.

Vraťte peníze které jste nakradli a váš milovaný manžel a tatíček vašeho milovaného chudáčka pětiletého synka možná basu ani nedostane. A možná že vás potom nechají na pokoji nejen policajti, ale i exekutoři.

 
Od: adeny
Datum: 04.05.16 18:04
 
Hele frajere prestan se navazet do miho syna ten za nic nemůže očividně nemáš děti tudíž nemůžeš znát lásku dítěte prostě se ponem pta pro mě samotnou je to těžký a i presto je to můj manžel kterého miluju takže si nech tyhle rady pro sebe!
Datum: 04.05.16 18:17
 

Pokud bude spolupracovat a nebudou důvody vazby, pak ho pustí. Vám bych doporučoval, abyste se spíše věnovala synátorovi at z toho nevyroste to co jeho fotřík, ale slušný člověk.

 
Datum: 04.05.16 19:20
 

hele, frajerko, nikdo se do tebe nenaváží. Rádce ti řekl pravdu. Vraťte co jste nakradli, nasypte si popel na hlavu a modlete se, aby skončil s podmínkou. Vzhledem k tomu, že pracuji s lidmi, kteří se staly obětmi takových lidských hyen, jako je Tvůj manžel, tak mu ze srdce přeji aspoň pět let natvrdo ! A pokud možno v umyvárce v předklonu !

 
Datum: 04.05.16 19:27
 
avatar

Sebod hezkýýý *palec*.

 
Datum: 04.05.16 18:59
 
avatar

pořidte mu slušnýho advokáta a počítejte stim že dobrej advokát není levnej

 
Datum: 04.05.16 20:09
 
avatar

Jsou 3 vazební důvody:

1)vyhýbání se trestnímu stíhání

2)ovlivňování svědků

3)pokračování v tr. činnosti

Vy mu nepomůžete nijak, pokud bude s policií spolupracovat, tak je dost pravděpodobné, že ho pustí. Pokud spolupracovat nebude, tak může dostat např. důvod 2, ten je nejhorší, k tomu je i cenzura.


doplněno 04.05.16 20:15:

O vazbě nerozhoduje vyšetřovatel, ale soud na návrh státního zástupce. Vy se je nesnažte nijak ovlivňovat, spíš by ste mu uškodila. Počkejte na rozhodnutí soudu. Pokud pracuje a škoda nebyla velká, je dost možné, že ho pustí, ale soud ho nejspíš nemine. Hlavní je hned začít splácet škodu a všem se omluvit, to pak soud bývá v trestech mírný.

Kdo páchá trestnou činnost, musí s trestem počítat, pak je jen na něm postavit se k tomu jako chlap.

 
Od: adeny
Datum: 04.05.16 20:10
 
Nepokračuje našel si práci začal posílat postupně nevyhýbá se spolupracuje bohužel pana vyšetřovatele to moc nezajmalo

 

Datum: 04.05.16 20:18
 

Prodal auto, barák?

 
Od: jmlc®
Datum: 04.05.16 20:21
 
avatar

dohledal poškozené a vrátil jim peníze?

 
Datum: 04.05.16 20:28
 
avatar

To je moc poctivé na dnešní dobu, jiný nápad?!

 
Datum: 04.05.16 20:30
 
avatar

Tipnu si, že posílá tak stovku měsíčně, tím projevil dobrou vůli a barák i auto si nechá. Z okradenejch nedostane takovýmhle přístupem nikdo nic. *zed**zed**zed*

Takže zavřít, nejlépe někam do kamenolomu a tam lámat kámen, dokud nebude vše splaceno do poslední koruny i s úroky. Pravda, fůra různých vykuků by v tom kamenolomu byla do konce života, neb co nakradli by nedokázali splatit za několik životů, ale to by vůbec nebylo na škodu. Naopak.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.