Poštovné ZDARMA.cz - zboží nedorazilo

Od: Datum: 19.04.16 10:12 odpovědí: 9 změna: 19.04.16 22:51

Také jste si někdo objednal zboží na Poštovné ZDARMA.cz a zboží nepřišlo?

Objednal jsem si 4 věci a jedna věc nepřišla , jelikož háže zboží do schránky poštačka z České pošty byl jsem se ptát na poště - tam toto zboží není zaregistrováno vůbec v systému, kdybych věděl dopředu že zboží se nepředává ani oproti podpisu (např doporučené psaní ) tak bych si tam nikdy nic neobjednal , jaké máte zkušenosti s tímto obchodem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.16 10:30

Zdravím, nikdy jsem problém z doruním z tohoto portálu neměla, a to objednávám docrela dost často. Vždy mi do mailu přijde stav objednávky, protože jsem již zaregistrovaná, i když jsem nebyla, tak zboží chodilo vždy v pořádku. Jednom mi napsali, že zboží již není skladem u výrobce a mnou poslanou částku peněz mi nechali- buď si vyberu jiné zboží a nebo mi peníze zašlou zpět, a ještě mi dali slevu 15%.

Datum: 19.04.16 11:18

Ja jsem tam nedavno taky brala nejake zbozi a vse probehlo uplne v poradku i presto,ze nejsem nijak registrovana atp. Tam je treba pocitat s tim, ze doba dodani muze byt delsi a hlavne jako se stalo i me, ze zbozi chodilo postupne a ne najednou. Objednala jsem tam vice veci a opravdu to chodilo i dyl po sobe, ale nakonec vzdy vse dorazilo v poradku, tak je mozne, ze vam to jeste prijde..

Datum: 19.04.16 13:18

Zdravím, nedávno jsem u tohoto prodejce objednávala, zboží jde z Číny, takže dodání trvá i déle, než měsíc, já jsem tuším objednávala koncem února a datum dodání bylo mezi 29. 3. - 10. 4. Taky jsem byla nervní, že dva týdny nic nedorazilo. :) Komunikace obchodu ovšem nulová, když jsem posílala dotaz. Zboží fajn, ale víckrát už odtud asi neobjednám.

Datum: 19.04.16 13:48

Zdravím,objednávala jsem asi 3x,vše OK,u zboží je vždy napsáno,kdy dorazí. Něco je skladem do 3 dnů,něco může trvat až měsíc. Zavolejte tam,nebo napište na zákaznickou linku. JISKRA

Od: harley
Datum: 19.04.16 18:37

Tak nabídli vrácení peněz ,

no uvidím,

právě že když to není v systému pošty nijak zaznamenáno tak si to může klidně nechat poštačka nebo někdo v depu pošty , a navíc jsem dnes zjistil že sousedce nepřišly naušnice již 4 měsíce ,asi budu hledat jinde .

doplněno 20.04.16 00:52:

Kdo se ptal na Ebay? *bzum*

Datum: 19.04.16 13:54

Nikdy jsem z tohoto eschopu neobjednala ale na dnešek mám perličku. Včera jedna SMS-pošta, převzali jsme zásilku..., dnes ráno druhá-pošta, zásilka bude doručena...Je 13.30 a nic, v evidenci sledování nic, zavolala jsem tedy na poštu a po půlhodině dozvěděla se, že můj balík je omylem v Plzni a že si ho mohu dnes vyzvednout do 17h.nebo počkat max. do pozítří. Přece jen je to z Brna kus cesty, počkám a pak se asi začnu vztekat.

Datum: 19.04.16 21:39

Nějak nevidím důvod to kupovat na tom jejich eshopu, když je to jen obyčejný přeprodej z ebay... (samozřejmě s dostatečnou marží víc než 100%)

Na ebay je 100% jistota že buď dostanete zboží nebo peníze. Nikdo se s Vámi nebude dohadovat jestli jste balík dostali nebo ne.

Od: mot
Datum: 19.04.16 22:51
hodne lidi umi akorat cesky a rusky, takze nakup na ebayi je neco jako letet do vesmiru...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.