Nekladu otázku, jen konstatuji

Od: Datum: 18.04.16 20:07 odpovědí: 11 změna: 19.04.16 14:27

Tak se nám ten aprílový měsíc skutečně vydařil, u nás na sídlišti už kvete bez, třešně, měsíčky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.16 20:19

u nás to taky kvete, hlavně švestka, ryngle, višeň a práce. A kladu obrubník. *smich*

Od: pt®
Datum: 18.04.16 20:53

"clayman", krásně Vám kvetou kytičky u plotu, už i stromek. Nám už kvete třešínka, hruštička a ostatní stromky mají pupeny nalité. jen je třeba sluníčko. všechno je nějak o půl měsíce dříve...

Od: balzerka
Datum: 18.04.16 20:45

Čemu říkáte měsíčky? Měsíček lékařský kvete v létě.

Datum: 18.04.16 21:13

Skutečně měsíček zahradni,koukala jsem jako blázen

Datum: 18.04.16 21:43

Mě se už oranžový měsíček též klube, jsou vidět oranžové plátky. Je to ale loňský, který dobře přezimoval a květy si založil minulý rok. Takže já věřím, jistě je na slunečné straně.

Datum: 18.04.16 20:48

spíš vám kvete kamzičník než měsíčky- ty ještě nyní nekvetou

Datum: 18.04.16 21:14

kvetou, ,já to snad zítra vyfotím, kamzičník znám, je to skutečně měsíček

Datum: 18.04.16 21:16

jo vyfoťte těším se

Datum: 19.04.16 09:52

tak přidávám foto, měsíčků - je zataženo, snad to bude vidět.

Datum: 19.04.16 14:26

no opravdu ...to je krása a tak brzo vykvetly *palec**slunce*

Datum: 19.04.16 14:27

Tak, tak. Doma tulipány, srdíčka, řebčíky, modřence. Ladoňky, fialky, sasanky a sněženky už odkvetly. Houževnatě se klubou ven žlutočervené velkokvěté lilie.

Venku: pumpava, řeřišnice, rozrazil, hluchavky, křivatce, plicníky, dymnivky, zběhovce, orseje, jaterníky, prvosenky, lechy-hrachory, pižmovky...

Tohle období je nejkrásnější. Hodně toho rozkvete a ty jarní světle zelené svěží lístky - to je balzám pro duši. Později v létě už jsou takové tmavší, zaprášené. Už to není ono.

Ale tohle období - není snad nic hezčího.*palec* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.