Paraziti - Vaše názory zkušenosti

Od: Datum: 17.04.16 16:56 odpovědí: 16 změna: 18.04.16 08:12

Ráda bych tu vyhlásila anketu či zkušenosti. V poslední době se o nich moc mluví, existují různé přístroje, které je údajně měří, máme jich prý plná těla a od toho všechny problémy. Chytilo se toho spousta léčitelů a doslova tahají z lidí peníze. Lékaři prý nemají možnosti a tak se o to nezajímají.. Snažila jsem se o tom hodně číst, propagátorkou je hlavně Ing. Bláhová z Brna. Hovořila jsem i s odborníky, fyziky (ČVUT, ČSAV) a ti jsou k tomu skeptičtí, prý takový přístroj jako plasmový generátor je tahání peněz z lidíl stejně ta různá kyvadélka nad naší rukou s lahvičkami pro různé nemoce apod.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.04.16 17:12
avatar

Jen další pokus, jak z naivních lidí vytáhnout peníze. Parazitů není o nic víc, než v minulosti a přístroj, který by je dokázal "změřit" je z oblasti Science fiction. Nevěřte šarlatánům.


doplněno 17.04.16 18:52:

Lucie - ale jistě, byliny a čaje samozřejmě fungují, a to bez ohledu na léčitele (zvlášť na ty s různými kyvadélky a tajůplnými generátory). *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.04.16 18:48
avatar

Jj. Paraziti dneska vydělávají i na parazitech. Nejúčinnější přístroj je zdravý selský rozum, ale ten jako by byl stále nedostatkovějším zbožím.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rv
Datum: 17.04.16 17:51

Měl jsem delší dobu kašel a rýmu, pak začalo pobolívání jako od plíce. Nějak se to neléčilo, tak jsem zašel k obvoďačce. Ta měla radost, že mne po několika (snad deseti) letech vidí a že si musíme udělat preventivní prohlídku. Mé problémy přičítala nějaké viróze, s plícemi mě poslala na rentgen, nic se neukázalo. Postupně jsem jí přinášel výsledky rozborů krev, moč, stolice, sono, oči s výsledkem, že jsem zdráv. Na pokašlávání jsem si pomalu zvykal - nejsem nejmladší, problémy budou přibývat.

Nejstarší dcera je často nemocná, mívá rýmu, kašel. Dost kvůli tomu zameškává školu. Hledali se paraziti ve stolici, alergie, astma. Nic se nenašlo, dostává vždy něco na odkašlávání, a proti teplotě.

Máme doma více koček, slepice, psa. Chodí k nám i kočky z okolí. Odčervoval jsem kočky a podíval jsem se, co nám od neodčervených hrozí. Celkem se shodovaly příznaky na nákazu škrkavkou kočičí - larvální toxokaróza. Podíval jsem se na prostředek, který dávám kočkám a psovi na odčervení (kupuji to z Bulharska přes ebay) a jeho aktivní složky se používají i na odčervení u lidí (ale ne u nás) a působí nejen ve střevě, ale dostanou se i do tkání. Na mou váhu bylo potřeba 10 tablet, které jsem do sebe nasoukal ve třech dávkách. Do večera jsem měl teplotu (to u přípravku udávali jako běžný projev). Na druhý den jsem přestal pokašlávat a cítil se tak, jako dlouho ne. Žádného parazita jsem na sobě, nebo v sobě nikdy nanašel, třeba tablety zabraly náhodně, nevím. Dceru jsme vzali k doktorce, že máme spoustu koček, že mohla něco od koček dostat. Dělaly se odběry, sbírala stolice s výsledkem, že dcera má virózu a je silně zahleněná. Zatím jsme jí zvířecí tablety "Biheldon" nedali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 18:01
avatar

Naprosto souhlasím s magdon. Na střevní známé parazity je výbornou prevencí obyčejný česnek a není potřeba nějaký přístroj. Pravdou ale je,že jsem nedávno četla, že z pěti lidí čtyři nějakého parazita hostí. Ono se toho dneska ale nablábolí tolik a právě toho využívají lidé, kteří se živí dík blbosti druhých.Hlavně ty s kyvadélky.A co se týká přístrojů? Věda jde stále kupředu, určitě se touto problematikou nějaký okruh lidí zabývá,nakonec proč by ne, je-li to ku prospěchu zdraví lidí.Ale v tomhle jsem pragmatik,museli by mě 100% přesvědčit. To je můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 18:21
avatar

Moje známá měla problémy s dcerou.Má malé děti a byla pořád unavená,slabá měla pocit brnění(neklidu)potom se to dotklo i psychiky,protože nezvládala sebe natož děti.Žijou v přepychu,takže manžel zajistil protekčně kdejaké vyšetření,ale nikde nic a nic nepomohlo na dlouho.Nakonec tajně s maminkou zkusila léčitele,který určil diagnozu parazity.Myslím,že něco pila(čaje a kdo ví co)...nechci kecat už si to zas tak nepamatuju.Každopádně pomohlo to jako zázrakem.

Takže opravdu netuším zda je to pravda či tahání peněz.Viděla jsem pokec v Sama doma(už je to delší doba)a tam to vše doktor vyvrátil,logicky vysvětlil jak to s těma parazitama je...škoda,že už si nepamatuju přesně čím to vyvracel,bylo to hodně zajímavé.Proto se taky přikláním k tomu,že je to jen tahání peněz z lidí.Už jen proto,že pro člověka je i žádoucí aby se potkával s parazity.Kvůli vytváření autoimunity,protože dnes jsme moc"sterilní"tudíž nás vše ohrožuje.


doplněno 17.04.16 19:02:

magdon-samozřejmě.Já jsem příznivcem bylinek.Kamarádím se s jedním "léčitelem"ale je hlavně bylinkář a to si povídáme hodiny,ale jak už dojde na kyvadlo a další astrální věci...jsem na rozpacích.Mám raději návrat k přírodě,kdy je v poho mít parazita,mít přirozenou imunitu a při nemoci první sáhnu po bylinkách.Bylinkám věřím a jinakto ostaní je "věř a víra tě uzdraví".;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 17.04.16 18:55

Léčitel ať se odčerví kyvadélkem. Ti ostatní, kteří nechtějí vyhazovat tisíce z okna šarlatánům a zároveň se jim lékaři smějí, i když se vyskytují v evidentně zamořeném prostředí, se mohou odčervit volně prodejnými tabletami pro psa. Třeba takový Caniverm je 6 tablet každá na 10kg a prodává se okolo 160Kč. Účinné látky stejné, jako schválené pro lidi, ovšem ne v naší republice, ale v jiných částech světa. Třeba v takové Indii nekoukají na odčervení lidí zkrz prsty. Stejnými látkami se může odčervovat 3týdenní koťátko, které nemá ani 1kg.

Já sama jsem se odčervila 2x, nežádoucí účinky žádné, parazita jsem žádného vyjít neviděla, ale přiznám se, že sjem se ve stolici nijak nehrabala. Zvířata se odčervují celý život každého čtvrt roku, takže člověku se zcela jistě nic nestane, když se párkrát za život odčerví také. Vajíčka škrkavek jsou lehké a vydrží v zemi i několik let. Odčervení zvířat není proto, aby zvířata neměli červy, ty budou mít při prvním kontaktu se zamořeným prostředím zas, ale proto, aby se snížil počet vajíček, které vyloučí do prostředí a byla tak menší šance, že se nakazí člověk. Zkrátka odčervováním zvířat chráníe svoje zdraví. Bohužel pořád je dost lidí, co neodčervuje a myslí si, že stačí česnek.

Já se zcela jistě pohybuju ve velmi zamořeném prostředí, protože máme na zahradě holuby, slepice, králíky, co se neodčervují nikdy a koně, co se odčervují sporadicky a koně jsou začervení vždy a všichni, protože kakají tam, kde papají. Kamarádka kde jezdím měla před lety invazi škrkavek ve stádě, kdy z koní lezli po několik měsíců škrkavky dlouhé asi 30cm. A to odčervuje pravidelně celé stádo každého čtvrt roku a střídá preparáty dle doporučeného schématu. Ale holt hodně zvířat k tomu cestování po závodech a omezené pastviny, kdy nemůže nechat pastvinu přes léto ladem, aby slunce vypálilo vajíčka, udělalo své. Jestli má někdo podezření, může se odčervit na slepo, nebo poslat vzorek stolice na Státní veterinární ústav. Moc to nestojí a nikomu nemusíte vykládat, že to není vzorek od psa, to jaksi nemají z kousku jak zjistit, neb lidské a psí lejno je dost podobné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.04.16 19:52
avatar

Zaujalo mě to, samozřejmě my pejskaři odčervujeme své mazlíčky, využila jsem i zakoupení Wurmexu pro lidi vlastnící mazlíčka. Ale s tím, co píše alisti jsem se takysetkala,sposuta léčitelů láká lidi na odčervení a tvrdí, že mají v těle spoustu parazitů a to téměř v každém kousku těla.. Já osobně si myslím, žepokud by člověk v sobě měl člvoěk větší množsrví, muselo by se to opravdu nějak projevovat nějakým chronickým problémem, na který nepomáhají léky, ale že by člověk měl zapouzdřené parazity ve všech tkáních a nějaký léčitel to jen tak dostal pryč, to se mi nezdá, budu ráda, když se i k mémi náhoru někdo vyjádří.

 
Datum: 17.04.16 19:58

Důležité je, aby se jedna blbost, v tomto případě paraziti, probírali všude a stále dokola. Určitě tomu někdo uvěří, sežene někoho se zázračným přístrojem a už to jede. Takových nesmyslů na tahání peněz lidem je celá spousta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 17.04.16 19:58

Podívejte se na dokument - tam se nechá úmyslně nakazit tasemnicemi

http://uloz.to/xVtfF8NM/rise-parazitu-dokument-mp4

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 20:19
avatar

Bohužel máme parazity nejen v těle, ale také všude kolem. A dokonce jsou vidět a dokonce vypadají někdy jako spořádaní lidé. Žijí například i v poslanecké sněmovně, prostě všude. Někteří jsou i ministry.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.04.16 21:25
avatar

Palec nahoru! Dávám dobrou odpověď.

 
Datum: 17.04.16 22:31
avatar

Jako dobrou odpověď beru odpověď člověka, který parazity měl, prošel léčbou a léčitel mu třeba kyvadélkem nepomohl. Nemám s parazity zkušenost, tedy ani s jejich léčbou, tak nebudu tvrdit, že je něco blbost, jen proto, že si to myslím. Na základě čeho? Existují i jiní a záludnější parazité, napadající játra, slinivku i samotnou krev. A nejsou v populaci nijak vyjímeční. Těžko se zjišťují i odstraňují. A na rúzné parazity účinkují různé léčiva. Na větší už nefunguje to, co na menší atd. Setkala jsem se s lidmi, kteří parazity měli, byli z toho dlouhodobě hodně nemocní a nic jim nepomáhalo, dokud nepodstoupili nějaké mimořádné vyšetření na parazity a ti se prokázali. Po jejich odstranění se tito lidé rychle uzdravili. Např. moje sousedka, pracující celý život se zvířaty. Ta mi o tom povyprávěla hodně, co má za sebou, a pravidelně se odčervovala, ale málo účinnými prostředky. Často se to ve stolici prý zjistí až po několkerém vyšetření, což lékař nedělá a proto se na spoustu případů přijde za dlouho a úplně jinde, než u obvoďáka. To jsem zase vyčetla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: balzerka
Datum: 17.04.16 22:39

Ten přístroj parazity neměří, ten je má likvidovat. Zřejmě se jedná o Zapper. Elektrody se připevní na zápěstí nebo kotníky a zapne se. Má odstupňované frekvence.První jsou na na viry, pak pauza, pak bakterie a po pauze paraziti. Přivezla jsem si ho z Německa asi před 17 lety. Tam ho tehdy měli snad v každé rodině, u nás nebyl povolen MZ. A k tomu se pak sháněla kniha, která vysvětlovala princip Hulda Clark Léčení všech nemocí.V češtině je to taková fialová bichle. Myslím, že se dá ještě koupit. Dnes už jsou tyto přístroje vymakané. Jeden ústav, myslím v Dejvicích, léčí na tomto principu. Jeden laborant z potravinářského průmyslu zkoušel Zapper na kvasinkách a fungovalo to. Měl vzorky v petriho miskách a působil na ně elektrodami. Pokus líčil na internetu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 07:00
avatar

...aneb víra Tvá Tě uzdraví. Zadejte si do vyhledávače slovo "zapper". Najde Vám to desítky diskusí, v drtivé většině záporných. A tady si můžete o onom "zázraku" i něco poslechnout.


doplněno 18.04.16 08:57:

balzerka - "Že princip funguje, dokazují specální pracoviště"

Dokážete vyjmenovat konkrétně aspoň jedno takové pracoviště? Znáte někoho, kdo aspoň tuší, na jakém principu takové zařízení funguje? No nic, když tomu věřit chcete, tak si klidně věřte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 18.04.16 08:12

Magdone, ono totiž všechno, co ohrožuje farmaceutický byznys, se musí shazovat. V to mém návodu k Zapperu není nic o tom, že léčí nádory, jak je v článku. Že princip funguje, dokazují specální pracoviště. Tam se tomu ale říká jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 23:21
avatar

- někteří paraziti jsou prý pro naše zdraví užiteční - letmo jsem to zaslechla v pořadu nějakého lékaře...


doplněno 17.04.16 23:23:

- myslím, že to zmiňuje "rv".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.