Dívka - mám jí někam pozvat?

Od: Datum: 17.04.16 22:02 odpovědí: 3 změna: 18.04.16 20:20

Zdravím.

Nejspíš jsem se zamiloval do jedné nejmenované dívky.

Už od první chvíle, co jsem jí viděl, na ní pořád musím myslet a to, že by měla přítele, na to nechci ani pomyslet.

Potkal jsem jí ve fitku, pozdravíme se, ale tím to končí, ani nevím její jméno.

Nevím, jak poznám, jestli u ní mám nějakou šanci, alespoň malinkou, ale rád bych věděl, na čem jsem.

Chtěl bych to zjistit asi tak, že bych jí někam pozval, třeba jen tak ven, prostě cokoli, ale bojím se toho, že odmítne a potom nevím, co bych dělal, nejspíše se snažil na ní zapůsobit, ale jak, když jí ani neznám..

Asi se Vám bude zdát směšné, že když jí ani neznám, tak jí můžu milovat, ale je to tak, alespoň já to tak cítím.

Kdyby se jednalo o jakoukoli jinou dívku, tak bych jí klidně někam zkusil pozval, aniž bych se bál odpovědi, ale tady opravdu váhám, zda se jí mám zeptat.

Nevím, co je lepší, vědět na čem jsem, když řekne ne a nebo tiše doufat, že je tam alespoň malá šance, určitě by bylo lepší vědět hned ze začátku na čem jsem, ale opravdu nevím, bojím se toho odmítnutí..

Jak říkám, nevím, co bych pak dělal, kdyby odmítla.. Jsem hodný kluk, né žádný grázl, nepiju, nekouřím, nechodím na žádné akce a nic podobného a toho se taky bojím, protože "dnešní" holky jsou spíše na ty "grázlíky", které když vidím, tak bych jim nejraději dal po tlamě.

Poraďte prosím, co tedy dělat, jestli se jí zeptat rovnou nebo počkat či cokoli jiného.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janm*
Datum: 17.04.16 22:28

Zdravím

Vídáte ji ve "fitku", čili ji tam vidí i ostatní zkuste se po ní zeptat právě jich (známých kamarádů, kolegů, apod.):) Nemusíte se jim svěřovat, zkrátka namítnete že se zde často objevuje ta a ta osoba kterou neznáte (jen od vidění) kdo to je? . ,každopádně "něco" o ní zjistíte , případně vás někdo může "seznámit blíže"..., na základě toho se pak můžete rozhodnout co s tím budete dělat..."a" realitu je lepší znát i když to třebas "zabolí" nesplněné a dlouho chované sny pak "bolí víc" :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 17.04.16 22:36

Určitě se jí co nejdříve zeptejte a pozvěte jí někam. Aspoň uvidíte, na čem jste. Pokud se nezeptáte, budete jen doufat, fantazírovat a v nejistotě. Takhle budete mít jistotu a když odmítne, přestanete na ní myslet a bude jiná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 18.04.16 20:20

Jestli nejste vyloženě oslnivej typ, tak počítejte, že se slečna na něco vymluví a pozvání odmítne.Ono je v tom nečekaném pozvání trochu tlačení na pilu. A to odrazuje. Asi je lepší vypadnout z fitka zároveń s ní a ze srandy podotknout: Dneska byste neměla spěchat! No, když je tak hezky, přece byste nešla hned domů. Musí to vypadat přirozeně, s lehkostí a usměvem. A to jdete sama?Taková krásná holka. A to se nebojíte? Vlastně sehrajete humornou etudu. Na poprvé to stačí. Nashledanou a nabrat jiný směr. Tak si z ní uděláte "známou" a Vaše slova jí možná budou vrtat v hlavě. Příště už se Vám bude komunikovat líp.Už ji můžete zdravit. Pak se omluvit, že jste se ještě nepředstavil, já jsem nějakej Milda. A jít si po svým. Neuspěchat to. Pro ni zatím asi nejste přitažlivý, nezaregistrovala Vás, nemůže být zákonitě nadšena, že Vás vidí.

Ve fitku se seznámila moje známá. Kluci se štengrovali, že jeden se fláká. Podívej, slečna to zvládne a ty ne. Slečno, že je pomalej, viďte. Co byste mu poradila? Vidíš, slečna mlčí, asi se na to nemůže dívat. Nakonec se řehtali všici a odešli i se slečnou společně někam na pivo.Toho pomalého si za rok vzala!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.