Jak chránit rostliny proti chladu?

Od: Datum: 16.04.16 09:19 odpovědí: 4 změna: 20.04.16 00:44

Jak jste na tom s výsadbou.Nechal jsem se unést a sázel do nevytápěného skleníku. Budete dávat také rostlinkám kabáty?Přijde totiš chladno.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.16 21:53

Hlásí přízemní mrazíky. Co v tom skleníku máte? Jestli si myslíte, že sadba ve skleníku zmrzne, zapalte poránu několik svíček nebo rosviťte alespoň stovku žárovku.

Datum: 19.04.16 19:26

Nemyslím, že by přišly takové mrazy, aby zmrzla sadbatek světla.

Od: balzerka
Datum: 19.04.16 23:37

Když jsem nechávala pokojovky na balkoně a teplota šla k nule a níž, pokropila jsem je i dlažbu kolem, aby se mráz strhl.Někdy jsem na ně pokládala namočené plíny. Jestli máte malej skleník, tak se dá ještě přikrýt. Viděla jsem někde obří bublinkovou folii. Ale snad mráz do skleníku nepronikne. Na záhoně zas jsem v zoufalství postavila na každou rostlinu kompotovou sklenici.

Datum: 20.04.16 00:44

Díky za rady.Skleník 5x2.5 m jsem přikryl netkanou textilií, tam to snad vydrží, ale brambory venku, to bude horší.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.