Tarif od zamestnavatele

Od: Datum: 13.04.16 17:11 odpovědí: 7 změna: 13.04.16 23:05
Dobrý den . Máte někdo tarif od zamestnavatele,jak jste spokojeni. Na co si dát pozor atd.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 13.04.16 18:10

C si pod tima mame predstavit? Muj yametnavatel mel ramcovou smlouvu s operatorem. v ramci ni bylo mozne si vzit tarif. levnejsi nez bezne u pultu. Slouva je psana pak na me. Ted mam od zamestnavatele neomezeny tarif (palti firma) a volam si kam chci a jak chci. Pravda, vetsinou pracovne.

Od: vilik
Datum: 13.04.16 18:17
Asi záleží na konkrétních podmínkách. Nejvíc bych se zaměřil na způsob ukončení smlouvy, například z důvodu ukončení zaměstnání. Na jaký tarif bude převedeno. Smlouva na dobu určitou či neurčitou. Z jaké částky je počítána sleva. Abyste pak nemusela 2 roky platit plný neomezený paušál, který nevyužijete. Z této částky bude také nejspíš počítáno 20% do konce sjednaného období při předčasném ukončení smlouvy.
Jestli používáte předplacenku, už se asi nebudete moci na ni vrátit.
Další, co bych chtěl vědět, kdo z podniku má přístup k výpisům hovorů a jak a kdo a kde řeší změny smluv.
Poslední, jak jsou účtovány hovory do všech sítí, kam voláte. Pokud přejdete pod firmu,, ta může mít účtování čísel mezi firemními čísly odlišně.
Taky mimo výše uvedené bych zhodnotil, jaké výhody máte nyní mimo paušál, které využíváte a přechodem o ně přijdete. Třeba levnější mobil nebo poukázky na slevu do obchodů, jako ma O2. A ještě, jestli jste v rodině u jednoho operátora, jak se přechodem změní ostatním ceny volání vám.
Zbytek, tedy kolik provoláte do které sítě a ceny volání nyní asi už máte spočítané sama, takže výhodnost finanční lehce porovnáte.
Pro Paw - pokud platí paušaál zaměstnavatel, je to jistě výhoda. Ale moc takových lidí neznám. Většinou si platí sami.
Datum: 13.04.16 18:27

Zaměstnavatel má smlouvu s T-mobilem a spokojenost.Provolám měsíšně 50kč a přítel 65kč,takže je to skvělé.Jen ze začátku nepodporoval mms,takže mi nedojdou ani neodešlu,ale to nevadí.Teď už vylepšili služby a jde to.Můžu mít pod sebou další 4lidi,mezi sebou voláme zdarma,sms za 0,5kč.Na ostatní jsou to myslím 3kč za volání...sms 1kč.

Jen nejdou dms a když jsme chtěli hrát soutěž u Nestlé o kočičí žrádlo,musela jsem žádat známé.Nám to neodešle.Stejně tak to nejde,když jsem chtěla dobít kredit na jedné stránce na stahování filmů.

doplněno 13.04.16 22:26:

mají stejnou smlouvu a podmínky jako já.Oni nic podepisovat nemusí,jen nahlásím jejich čísla a údaje.

doplněno 13.04.16 22:30:

...nejvíce voláme s přítelem mezi sebou,takže to je 0kč a potom jsem to dala rodičům,já jim sice moc nevolám,ale mezi sebou volají za 0kč,takže jsou nadšení.Jedině když si zavolají ostatní rodině,tak platí,ale je to max.do 60kč za měsíc.Většinu známých mám v podniku,takže když volám kamarádkám tak taky za 0kč,protože to má většina lidí v podniku.

Datum: 13.04.16 19:28

No já můžu mít 4 lidi pod sebou,ale nejak to nechapu,jake yhody budou mit. Jestli take budou mit levnejsi volani jako ja

Datum: 13.04.16 22:22

Lenko, na to by Vám měl správně odpovědět zaměstnavatel,

konkrétní podmínky najdete i ve smlouvě, kterou uzavřete.

Smlouva Vašeho zaměstnavatele s operátorem může být odlišná od jiných zaměstnavatelů.)

Od: jmlc®
Datum: 13.04.16 18:35

Mám smlouvu jako VIP u O2 - je to paušál s neomezenými sms a voláním do všech sítí za 350,-Kč měsíčně. Doba neurčitá, podmínka podpisu smlouvy byla aktuální HPP ve firmě. Nic jiného - po případném odchodu z práce tarif platí do klasické výpovědi smlouvy dle zákona.

Tarif jsem si pořídil pro matku, která provolala 2-3x více měsíčně. Osobně mám "odepiš" za cca 100,- měsíčně.

Datum: 13.04.16 23:05
Mám T-Mobile neomezeny +2gb NET za 350. Jsem spokojený, ale ted pro nás chystají něco výhodnějšího,tak uvidim

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.