Dobrý lékař na OCD

Od: Datum: 12.04.16 16:30 odpovědí: 1 změna: 15.04.16 10:04

Dobrý den, neznáte nějakého dobrého psychologa nebo psychiatra na obsedantně kompulzivní poruchu na Vsetínsku? Nedokážu se s tím sám poprat a už mne to hodně omezuje, mám pořád strachy a úzkosti, že je něco v nepořádku nebo, že se něco stane.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 15.04.16 10:04

K psychologovi nechoďte, to v drtivé většině není lékář, který mohl předepsat léky, které potřebujete. Jděte k psychiatrovi. Není až tak důležité jak je "dobrý", ale jestli si sednete lidsky, abyste si mohli promluvit o vašich potížích. Pokud je o léčbu/léky, ty umí vybrat i průměrný lékař. Doporučil bych vám si najít muže přibližně stejného věku, jako jste sám. Lépe se vám tak bude mluvit o problémech. Neoddalujte to, při léčbě se vám uleví.

Pokud chcete, můžete i sem napsat, co vás trápí za potíže. Najde se jistě více lidí, kteří také trpí OCD a mohou poradit, jak to oni sami řeší. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.