Nevratná výpomoc od odborů

Od: Datum: 12.04.16 08:53 odpovědí: 2 změna: 12.04.16 14:37

Dobrý den.

Potřebovala bych urychleně zjistit za jakých podmínek může odborová organizace poskytnout nevratnou finanční výpomoc v tíživé životní situaci - co musí sepsat odbory a musí příjemce odvést daň? (předpokládám, že zdravotní a sociální pojištění ne) Jednalo by o výpomoc asi ve výši 5 až 6 tisíc.

Díky za odpovědi a přeji stálé zdraví.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.16 10:14
avatar

Obraťte se přímo na předsedu odborů (pokud jste v odborech) a ten vám přesně řekne co a jak. To bude asi nejrychlejší.

Datum: 12.04.16 14:37
avatar

Podmínky byste měla najít v kolektvní smlouvě.


doplněno 12.04.16 15:00:

Doporučuji také

vyhlášku Ministerstva financí o fondu kulturních a sociálních potřeb

(předpis č. 114/2002 Sb.), § 11

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.