Pánové od rodin, díváte se po jiných ženách?

Od: Datum: 07.04.16 20:20 odpovědí: 35 změna: 17.04.16 11:32
Ahoj , potřebují poradit od NORMÁLNÍCH chlapů co mají ženu a děti . Mám takový problém nikdy jsem nic takového nevnímala neresila a ani ve nenapadlo se tím zabývat pak se hold něco stalo co my moc ublizilo a já stratila sebevědomí a povazovala se hold za nulu nějak sem to přestala řešit a dávat se do kupy jsem mladá hubena a nepovažuji se za osklivou ale od té doby co se to stálo sem si začala všímat kdyz můj muž kouka po jinych cítím se jako bych tam nebyla nebo neměla být jako kus hadru co sním jede na výlet , jednou sem se nastvala a řekla jestli ji nechce domů a on nevěděl o čem mluvím :/ prý teda pak se to stálo ještě párkrát a on se naštval ze ho obviňují a přitom ani neví o cem mluvím fakt byl nastvanej a dnes zase přišlo my ze se otočil za blonckou u pokladny a přitom se zase naštval ze už ho to nebaví že nema čas ani důvod po jinejch čumět co by stoho měl jednou dokonce se otočil na výletě ze jedem domů ze ho považují za sviní ze si nemám všímat ostatních ale aby rodiny jeho a syna ze ho prostě obviňují tak me zajma jestli jsou prostě chlapy co si hledí svoji rodiny a Necumi po jinejch? Logicky kdyby to dělal tak my to řekne třeba no a nebo tak ale nebude naštvaný a říkat že mu ubližují myslim si ze je svine a tak? Díky ne nestojím o jiný řeči pouze až napíše nějaký chlap který to má podobně
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.16 20:25
avatar

- pokud vím, tak normální chlapi po jinejch "čumí" .


doplněno 07.04.16 20:28:

- ale jestli Vám byl muž nevěrný, tak to asi vnímáte jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 07.04.16 20:25

Docela nesrozumitelný text.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 20:31
Asi mate nějaký problém,který sama zřejmě nevyresite. Psychické problémy nebo chorobná žárlivost. Jak již bylo řečeno, normální muž se rad podívá na pěknou slečnu,nic špatného v tom nevidím
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 07.04.16 20:31
avatar

No zase další příspěvek, kdy jsem rád za svou manželku... Prostě se nemůžu dívat do země nebo na partnerku a nikam jinam - vždyť bychom oba někam narazili... nebo bych si připadal jako dementní.

Když vidím hezkou paní, slečnu, třeba si vzpomenu na o trochu ladnější křivky své ženy, ale to přece neznamená, že chci od rodiny utéct a svou ženu podvádět ne? Někdy sám upozorním manželku na hezkou sukni, halenku, kabelku... někdy zase ona mne zavolá, že ta a ta - podívej - ta má hezké šaty...

Zkuste se nejprve trochu zamyslet nad sebou a aktuálním vztahem k manželovi..., pak zkuste sebe změnit, případně navštivte odborníka lékaře. - Váš způsob jednání může být důvodem rozchodu i po letech soužití ...


doplněno 07.04.16 20:41:

se dívám že žena a dvě děti jsou aktuální trend *smich* - konečně jsem IN ! *ua*


doplněno 07.04.16 20:43:

"až napíše nějaký chlap který to má podobně" - tak to pardon - já to mám doma jinak... já se podívám a třeba i během rozhovoru, ale nereaguji tak hnusně jako váš partner... možná jsem vadný...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: deno
Datum: 07.04.16 20:41
Já jen chci vědět zda je nejaky muž co nekouká po jinych a slinta nad nimi samozřejmě sem tam taky upozorním ma hezke vlasy čo oblečení nebo tak jde my čistě pro kdyz muž jede někam se svou rodinou tak jestli je nějaký co údajně nekouká protože nechápu proč by my nato odpovídal tak to a byl naštvaný ja ponem nervu nic jen řeknu třeba proč čumí po jiný kdyz nanej mluvím a on reaguje takto opakují ze nikdy předtím sem tohle neresila tak prosím o odpověď na mou otázku ne co děláte vy :/
Datum: 08.04.16 17:34
avatar

My čumíme oba, já i manžel, neděláme si kvůli tomu peklo a nic to neznamená. A jak už tady mnoho kolegů podotklo, pak třeba rozebíráme, co se nám na kom líbilo. Zkuste příště manželovi laskavě (ale opravdu laskavě!) říct, když na něho zrovna budete mluvit a on bude zase čumět: "Tak se podívej, je opravdu krásná" a myslete to vážně, vyrazíte mu dech. Když na něho budete nevlídně a vulgárně štěkat, bude tak dlouho čumět, až odejde definitivně.

Je to opravdu otázka sebevědomí. Bojíte se, že se mu jiná zalíbí víc než Vy a že Vás opustí, ale svým jednáním toho docílíte určitě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 10:05
avatar

Teď jste mně dostala. Takhle to dělá ta moje. Občas. Asi když se "rozhlížím" příliš nápadně, tak poznamená:"Sluší jí to", apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 20:43
avatar

Jedno je málo a tři už jsou luxus..teda i dvě děcka jsou dneska luxus, ale je to takový optimální počet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 20:36
avatar

Kdyby se chlap, byť ženatý neotočil za ženskou, tak by ani snad nebyl normální. Já mám ženu, dvě děti a po ženských koukám furt, když jsou pěkné. Tuhle jsem málem na náměstí nedobrzdil a málem narazil do předemnou jedoucího auta. Po chodníku šla ženská..no prostě kus a nepodívejte se, že jo. A když jedeme s manželkou autem a kouknu po ženský, tak hned, no jooo to by se ti doma líbilo viď? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 07.04.16 20:42
avatar

Jooo, ženská to musí brát sportovně a nebýt náfuka *smich*. Já si nedokážu představit opačnou situaci. Ony to také dělají ale tak aby je nebylo ani na detektoru možné odhalit :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 07.04.16 20:40
avatar

Čao, mám ženu a dvě děcka, Na cizí ženské koukám, pokud mě něčím hodně zaujmou, ale neotáčím se za žádnou. Tvůj chlap je blbec že to nepřizná, když je to tak zřejmé a co víc, je to normální se dívat po lidech a není důvod žárlit, ale to že ti to tak vadí si musíš přebrat sama i to, že ti tak odpovídá a hádá se s tebou a ani se mu nediv, třeba opravdu se nedívá a sere ho že ho tím otravuješ.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: deno
Datum: 07.04.16 20:44
Děkuji za odpoved ano je to normální myslim čistě ze jedem na výlet a mluvím na něj podívám se na něj přitom a otáčí se ale přitom my tvrdí ze to tak není ze ponekom Necumi možný to je sem oproti němu malinká :/ jen mě zajma jestli existují i muži co je ostatní nezajmaji (jiné zeny)
Datum: 07.04.16 20:45
avatar

Myslím, že takoví muži neexistují, teda pokud nejsou vyloženě impotentní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 07.04.16 20:49
avatar

takovým mužům se tuším říká gayové

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 22:12

Mám rodinu a taky se rád podívám. Na druhou stranu - pokud bych věděl, že bude od mé ženy následovat scéna, tak také budu zapírat a tvrdit, že po nikom nečumím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 20:51

je to naprosto normální ...to byste mu musela dát klapky na oči ...a vy dělejte něco se svým sebevědomím jinak se utrápíte

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 21:16
avatar

Můj muž se otočí za každou šik sukní, přiznávám se, že i já se kouknu na hezkého chlapa. Od jakživa říkám, že k prodavačce v obchodě se manžel chová jakoby s ní měl intimní vztah, já nasra... na moc lidí, frontu a on s úsměvem nejenže pozdraví a popřeje hezký den ale i poděkuje. Někdy je to dobré, např. pokud se zrovna sbírají bodíky na něco co chci, on jich dostane vždy víc než by měl, dík jeho koketování s pokladní v Penny, mají vnučky všechny plyšáky.

Chlap sice nejsem ale nejste vy až moc vztahovačná a žárlivá?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 21:39

Ahoj Deno.

Moc to hrotíš. Tohle chlapi prostě dělají. Čumí. Čumí a vidí. Kolikrát to je taky vše co v tom je. Kolikrát nad tím objektem ani nepřemýšlí. Nebo přemýšlí a pak si něco představuje.

Moje bývalka říkala. Koukat může, nesmí obtěžovat. Tak jsem se normálně díval. Možná i čuměl. Na to nějaké obtěžování jsem nebyl. Dnes i odpovím, když jsem osloven. Nevyváděj a bude to dobrý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 07.04.16 21:48

Nejsem chlap, ale jsem to i já, co upozorním manžela na hezkou ženskou. Proč se nepodívat? Tak ji společně ohodnotíme nebo zkritizujeme a nebo se společně zasmějeme. Já se také otočím za šikovných chlapem.

To chcete manželovi koupit klapky na oči jako mají koně? Nekažte si život takovými prkotinami, čím více do manžela budete rejt, tím více to bude dělat na tajňačku a možná, že nejen to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 21:54

Ano,můj muž kouká,v autě se i podívá do zpětného zrdcátka na pěknou cyklistku ;). Já se taky ráda kouknu na pěkného chlapa,nevidím v tom problém. Koukáme,dokud nám slouží oči, proto je máme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.16 21:57
avatar

Nejsem zrovna pán od rodiny, ale matně tuším, že takto se normálně mužové chovají. No bóže, tak ať se podívají. To přeci není nevěra. Jestli vám to vadí, tak máte sebevědomí velmi nízké a žárlíte. A to je celá věda.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 07.04.16 22:32
jak se rika, to ze mam objednane jidlo neznamena, ze si nemuzu prohlizet jidelni listek...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 07.04.16 22:46
A je to tu zas. Některá má trauma z mužské masturbace, jiná že ten její kouká na porno a vy že se na ulici na vteřinu podívá na pěknou holku. Prostě to tak berte, muži jsou vizuálně zaměření a to podívání je prostě reflex. Nemá cenu se tím znepokojovat natož z toho něco vyvozovat. Asi nejsem úplně standardní žena, ale taky si na ulici prohlídnu pěkného muže a i se otočím a když vidím nějakou kočičku, klidně do toho svého strčím, ať se koukne a nepřijde o to.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 08:31
avatar

No já jsem ženatý cca 12 let, dvě děti, domnívám se o sobě že jsem úplně normální chlap a také se podívám,otočím v případě,že potkám zajímavou ženu...Nic na tom není.. Nemusí mít prsa ven, polonahá,ale pokud se potkáte s člověkem, který vás nečím zaujme,oči, chůze, nebo mu( jí) to hodně sluší, proč se nepodívat? A já to klidně i ženě řeknu, podívej, támhle té to sluší, nebo ta má hezký účes a pod.A nevidím v tom nic jiného, žádný sex či slintání a také když se stane a je to např. prodavačka, tak ji to řeknu," moc Vám to dnes sluší" a nečekám lístek s telefoním číslem, prostě nic. To samé řekne ona mě, to je zajímavý člověk a pod.Někdy se trošku přeme a vyvracíme jeden druhému jeho názor, ale vše v klidu.Vše je o toleranci.

Jinak souhlasím, že Vášdotaz je velice roztěkaný, nesourodý, nesrozumitelný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 08:45
avatar

Buďte ráda, že jenom čumí a nechto to být. Ono by se totiž mohlo stát i to, že jestliže ho nepřestanete otravovat, tak se jednoho za nějakou jinou i rozeběhne, a už ho nedohoníte...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 08:48
avatar

Samozřejmě že ano, a dokonce když jsem s manželkou, tak mě občas i na některé atraktivní objekty sama upozorňuje, aby mi něco neuniklo :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 17:24
avatar

Máme to doma stejné. Manželovi ty pohledy přeju, je úžasné vidět, jak se mu načepýří peří a nadme hruď, oko zajiskří a krok se zpevní. Miluju to divadýlko, i když je určeno jiné ženě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 09:12
avatar

Jsem starší ženská a občas jsem sbírala a stále ještě sbírám pohledy mužů. Ano, i senioři jsou chlapi a mají oči :). Je to vteřinka, při které proběhne vzájemné pozdravení, úsměv a sdělení "zaznamenal/a jsem tě". Nic víc. Ale je to příjemné, jistě oboustranně. Svět je pak hned růžovější. Není v tom flirtování. Myslím, že Muži i Ženy by si tento opravdu drobný kontakt měli uchovat, i když jsou zadaní. Pokud už to má nějaké následky, tak jedině lepší náladu a vyšší sebevědomí. A to se pak může pozitivně projevit právě doma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 16:49
avatar

Jen díváme, víc nesmíme, . Vždyť je to radost zadarmo, zvlášť teď na jaře ženský kvetou. Manželku mám rád a za nic na světě bych ji nevyměnil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 17:22
avatar

To je moc hezké. Jen se dívejte, jste potom takoví... veselejší... a my vás máme rády spokojené.

Není důležité, kdo zasel, ale kdo sklidí. Toto tesat do mramoru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 17:12

Teda, to povídání je psáno asi rychle a pod tlakem emocí nebo čeho.
Ale k věci. Ten Opičák, co žije v každém chlapovi rád běhá, plave, leze po skalách a dívá se po ženských.
Ten Člověk, co žije v každém chlapovi studuje antickou literaturu, hloubá o kosmologii a skládá verše pro manželku, které pomáhá z autobusu a dělá jí snídaně už po desítky let. A do smrti to měnit nehodlá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 08.04.16 17:32
avatar

Nejen pánové od rodin, ale prakticky každý pohlavně zralý člověk někdy "čumí" po atraktivním zástupci opačného pohlaví. Je to holt příroda, pokud někdo tvrdí, že on se určitě na nikoho druhého nedívá, tak buď lže úmyslně, nebo neúmyslně.

Já se taky ráda podívám po pěkném chlapovi, ale to neznamená, že nejsem spokojená s tím, co mám doma.

Ovšem ujišťuji Vás, že nic neodradí chlapa tak spolehlivě, jak hysterická vyčítavá ženská s malým sebevědomím, která si ho takhle musí zvedat. Potom se z takového, co se občas mrknul, stane cizoložník, který utíká před tou svou žárlivkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 10:07
avatar

To je normální že se chlap podívá po pěkné babě,stejně tak jako ženská po chlapovi-i když ví že toho nejlepšího a nejpěkněšího má doma a opačně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 11:15
avatar

Se mi líbí váš spravedlivý hněv a když přidali ostatní, přidám i já.

Možná jste si pořádně nevšimla v čem vy holky chodíte oblečené. Vypasovaná trička nebo halenky s výstřihem, v něm prsa rafinovaně schovaná tak aby je bylo a zároveň nebylo vidět, gatě pod kterými se rýsují spodní kalhotky, vypasované nohavice které končí v horní půlce lýtka, nohy naboso v botech na podpadku, které vám opticky přidávají tu lehkost při chůzi (pokud tedy v botech na podpaku umíte chodit) a tak dál. Abyste mi rozuměla. Teď se tu nerozepusuji o patnáctkách a sedmnáctkách, ale i o čtyřicítkách a padesátkách.

Ženské oblečení vyloženě vyzývá k tomu, aby si vás chlapi všimli a očima se po vás povozili rovnou několikrát tam a několikrát zpátky.

Odtud mám odpověď na váš dotaz :

Ano, mám ženu a děti a na pěknou, upravenou a hlavně dobře naladěnou ženu se vždycky rád podívám. A když je příležitost, přidám i nějaké to slovo. S nějakým příkrým odmítnutím jsem se ještě nesetkal.

No ale na vašem dotaze je vidět, že vy dobře naladěná nejste a že těžce zápolíte sama se sebou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 17.04.16 11:32
avatar

Asi bych se na Vašem místě, když někam jdete s manželem, vždy upravila, vystrojila, načesala a chodila, jako "dáma", aby se za mnou také všichni chlapi ohlíželi, toho si jistě všimne i váš manžel. Bude na Vás pyšný a začne si Vás hlídat...:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.