Půjčka bez nahlížení do registrů

Od: Datum: 03.04.16 11:39 odpovědí: 9 změna: 03.04.16 15:50

Dobrý den,

chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s půjčkou bez nahlížení do registu.

Kvůli nezaplacenému paušálu na částku 950,- jsem se dostala do registru dlužníků SOLUS.

Platbu jsem ihned uhradila.

Nevíte někdo, kde bych dostala půjčku ve výši 150.000,- aniž by mi v tom bránil právě regisrt SOLUS?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: franta6
Datum: 03.04.16 11:59
půjčování peněz je cesta do pekel
Datum: 03.04.16 12:48
Vaše banka nepůjčí? Nebo chcete půjčku s rpsn nekolik desítek-stovek procent, kterou budete splácet půl života?
Od: terkad
Datum: 03.04.16 15:43

U své banky mi schválili půjčku na pobočce a druhý den bez udání konkrétního důvodu smlouvu emailem vypověděli, tak jsme volali a důvod nam nesdeli, ze je interní nebo co

Datum: 03.04.16 15:48

Jinak jsme ochotni přeplatit do 50 000 při pujcce 150000... Bohuzel ted penize potrebujeme nutne, na konci roku nam prijde hotovost, tak bychom pujcku splatili predcasne. Jen ty penize potrebujeme v tuhle chvili, tudiz neresime jestli preplatime 20 nebo 40 tisic. Detaily cele situace bych si nechala pro sebe. Žádala jsem jen o sdělení, zda nevíte kdo takovou pujcku poskytne ne o moralni rady, at se do toho nezeneme :) dekuji :)

Datum: 03.04.16 13:25

Změňte priority tak, abyste těch 150 tisíc nepotřebovala.

Od: jmlc®
Datum: 03.04.16 13:32

Kontaktujte firmu solus s dokladem o zaplacení a požadavkem o výmaz. S dokladem o bezdlužnosti pak můžete žádat u běžných ověřených firem.

doplněno 03.04.16 15:59:

Když nevymažou, změní příznak z "D" - dlužník na "Z" - zaplaceno - a to už hodně firem akceptuje jako bezproblémového člověka nebo při nejhorším "rizikový- dokladovost" - ale banky běžně půjčí.

Datum: 03.04.16 15:41

Solus jsme kontaktovali a tam nám operátorka sdělila, že i když máme potvrzení o platbě dluhu, dřívve jak za 12měsíců výmaz neproběhne ani s písemnou žádostí. Že tak to je dané v obch. podmínkách :/

Datum: 03.04.16 15:48
Pokud jste nebyla schopna platit pausal 950 kc , tak nebudete schopna platit ani půjčku s nekrestanskym úrokem!
Datum: 03.04.16 15:50

Když nevíte nic o situaci jak dluh vznikl, tak tady prosim nemoralizujte. Pausal byl uzivan nekym jinym na me jmeno. Po 4 letech jsem az o dluhu zjistila a hned ten den dala vse do poradku

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.