Žádost o brigádu

Od: Datum: 02.04.16 17:42 odpovědí: 4 změna: 04.04.16 17:55

Ahoj,

ještě jsem nebyla na brigádě, ale letos bych si chtěla nějakou najít na léto. Chci napsat e-mail na obecní úřad, ale nejsem si jistá, jak by měl přesně vypadat. Brigádu tak sice nenabízí, ale určitě se chci zeptat. Napadlo mě, že bych do e-mailu napsala, že sháním brigádu, atd.. Má se k tomu přikládat životopis nebo stačí potřebné informace napsat do zprávy? Jak byste ten e-mail napsali vy?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.16 17:44

Pokud žiješ ve větším městě, pak je lepší se obrátit na personální agenturu, která brigády zajišťuje. Na penězích tě to nějak nekrátí a máš to téměř bez starostí.

Pokud někde na menším, pak je výhodnější si to projít osobně a poptat se. Nemá cenu řešit formality jako životopis. U brigád to nikoho nezajímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.16 18:21

ahoj,

já sháněla teďka brigádu, zajela jsem si do nejbližšího většího města a obešla jsem místní nákupní centrum. Protože moc nabídek třeba na internetu nebylo. Vždycky jsem se zeptala přímo personálu v dané prodejně. Ale většinou po mě chtěli životopis. A já ho neměla s sebou. Takže jsem s ním druhý den musela přijít znovu. Takže být tebou, natiskal bych si pár životopisů (těch pár papírů uneseš), dala je do složky a obcházela různá místa ve vašem městě .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 02.04.16 20:24

E-mail bych nikdy nepsala, také odpovědi se dočkat nemusíš. Můj známý trdí - když je někdo shnilý osobně se poptat na možnosti brigády, tak abych si zájemce prohlédl a zeptal se na podrobnější informace, tak já jsem zas shnilý mu odpovídat na e-mail.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.16 21:01

Nejdřív zapoj rodiče,jestli o něčem nev ědí-můžou se zeptat i známých.Pak zkus spolužáky.Potom si připrav životopisy.Promysli,jaké podniky,centra,restaurace,bistra atd.máte ve městě a rozvrhni si to,ať nelítáš z místa na místo...Můžeš tam i životopis s tel.číslem nechat pro případ,že se něco objeví.Chce to ale co nejdřív,v květnu už bývají brigády obsazené.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.