Výlet Milovice - Mirakulum

Od: Datum: 30.03.16 10:29 odpovědí: 8 změna: 15.04.16 11:02
avatar

Ahoj všichni tady. Zaujala mě nabídka jak strávit sobotu 16.4.2016 v Milovicích v zábavně-naučném parku.

Na stránkách www.mirakulum.cz je celý program. Nabízí plno zajímavých věcí pro malé i velké. Historické vlaky, kyvadlová doprava pantografy nebo patrovými vozy tažené ,,Bobinou,,, historické autobusy, dětský parní vláček, vojenská technika, tankodrom, kouzelník, skluzavka, trampolína, lanové centrum, bubnování a další.

Kdo se rozhodne, tak přeji hezké počasí a zážitky.


doplněno 30.03.16 10:58:

Nemám s tímto parkem po profesionální stránce nic společného. Posílala jsem informaci i svému synovi, aby tam vzali mého vnoučka, protože miluje mašinky, tak jsem se chtěla podělit i s ostatními.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.16 10:36
avatar

Že by reklama*ua*? Ale i tak moc dík za super nápad na výlet, sice to je z Brna trochu z ruky ale nevadí. L

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.16 10:47
avatar

Nene Lidus, jenom já bych se tam vydala, a tak jsem chtěla někomu s malými dětmi a vnoučaty udělat radost. Našla jsem při hledání na odpověď ,,jaké jízdné v MHD,, na Ropidu, kde jsem si kontrolovala, jestli píšu dobře odpověď ,,pepekkkovi,,.

Samozřejmě to je pro blízké okolí a přiměřeně v dojezdové vzdálenosti.

Datum: 30.03.16 16:59
avatar

Už jsem si našla a od nás je to 225km, ubytování v Praze mám u rodiny a tak výlet protáhneme na 3 dny. Teď mi ale poraďte jak se ujistit, že výjde počasí *slunce*.

Pokud znáte podobné atrakce, cokoli pro malé děti, budu ráda za odkazy.Díky L.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.16 17:10
avatar

Norsko má předpovvěď na 8 dní dopředu a jsou docela přesní, tak si to pohlídejte ten týden předem. Na yrno.cz . (yr.no počasí česky, přesná předpověď).

Datum: 30.03.16 11:19
avatar

Byl jsem tam nedávno a bylo to tam fajn. Kluk si to užil! Doporučuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.16 15:02
avatar

Stejně jako Liduš mě v první chvíli napadlo, že je to reklama, ale na druhou stranu z vyprávění synovy rodiny a fotografií vím, že si to tam zejména děti opravdu užívají. Rozsáhlý areál se spoustou různorodých atrakcí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.16 16:39
avatar

Může to být hezký výlet, zvláště pro děti. A pokud se vydaří počasí.

Nemyslím, že Pohanka chce dělat reklamu, ráda se podělí o pěkný tip na výlet. Kdybych neměla trable s babičkou, chtěla bych tam jet taky.

I blíž u nás bude něco podobného - ve Vysokém Mýtě. Až do 1. května. Modelová železnice, parní vlak, v muzeu výstava dřívějších jízdenek apod. A železniční muzeum v Cerekvici nad Loučnou.

Jezděte, neseďte doma. Každým rokem aspoň jednou jsem dorazila s vnoučaty do muzea v Lužné. Poprvé byly děti ještě poměrně malé a strašně se v těch parních vlacích zmazaly. Dorazil to veselý pan strojvůdce, který každému dal do ruky velký kus uhlí a řekl: "Tohle vám, děti, posílá mašinka". Děti měly uhlí za cennost a matlaly ho v rukách celou cestu zpátky. Měla jsem obavy, aby nás pak v Praze pustili vůbec do rychlíku domů. Dopadlo to dobře.

Konec zatím není. Vnuka tolik zaujaly mašinky, že už druhým rokem studuje na strojvůdce. Ještě tak 2,5 roku a věřím, že mě za všechny ty navštívené akce sveze v opravdické lokomotivě. A tak jsem ráda, že naše poznatky z výletů padaly na úrodnou půdu. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.16 11:02
avatar
Ten 5ti letý už bude moct téměř všude. Ten menší si užije spíše až v "zemi prasátka Piggiho" což je v areálu území určené pro ty nejmenší. Je tam menší dům se skluzavkou, kam bylo pro mě jen krkolomejsi se vejít a dělat doprovod, jsou tam houpačky se sedátkem - takové ty na laně, které strčíte a jedou dolů. Díky sedátku tam mohou být ty úplně nejmenší a je tam uzpůsobená i menší trampolína než jinde v areálu. Já jsem byla sama, tak jsem se nedostala s kočárkem úzkokolejným vlakem do té vietnamské vesnice, ale i tak jsme toho za celý den měli dost.. No a v létě plavky s sebou, do vodního světa ;)
Každé dítě odtamtud odchází nadšené, s rozzářenýma očkama a hned se ptá, kdy tam pojedou zase příště :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.