Přivíráte oči při líbání?

Od: Datum: 29.03.16 13:05 odpovědí: 6 změna: 29.03.16 16:58

Ahoj.

Před chvílí na rádiu HIT řekli, že vědci přišli na to, proč lidé zavírají oči při líbání. Aby prý zúčastnění mohli zážitek vnímat více vjemy. Redaktor dokonce zavtipkoval, že je to možné i v případě, že ten druhej není zrovna pohlednej. Dovedete si představit, že se líbáte s někým takovým. To se snad může stát pouze při stavu nějakého silného ovlivnění čímkoliv návykovým. Stalo se vám tedy, že jste někdy museli zavřít oka? Z tohoto důvodu? Nebo, co vy na to jako vůbec?

PS: Když si uvědomím, že jsem za mlada byl taky párkrát poněkud mimo. Tak nevím, nikdo něco podobného k dobru nikdy nepřidal.(13:02).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.03.16 13:13

Dobrý den, přivíral bych, ale v poslední době už není tak snadné najít vhodný objekt .

Jinak, nevím, jak to mají ostatní, ale já na takto krátkou vzdálenost stejně nezaostřím, tak není důvod hledět. Navíc, patrně se to přivírání očí očekává (a já zavírám oči i u holiče). Zdravím!

Datum: 29.03.16 13:44

Odjakživa a dnes říkám, že proto abych se na "starého" dědka nemusela dívat.

Datum: 29.03.16 14:39

ahoj - já jsem vždycky oči zavírala a nikdy jsem nedumala nad tím, proč - ale asi, abych se víc soustředila na slastné pocity... pohlednost toho druhého s tím neměla co dělat ;)

PS: tak mě napadá, že mě by třeba mnohem víc zajímalo, jestli ostatní zavírají oči, když jim u doktora dávají injekci nebo berou krev, nebo jestli se koukají - často jsem nad tím přemýšlela, co je lepší, když se bojím...? obvykle koukám... *ee*

Datum: 29.03.16 16:50

Ahoj Mindo.

Přesunula jsi věc na stránku zdravotnicví. Taky k tomu něco dodám. Když mi má zubařka koná dobro v mé tlamce, tak pod svitem lampy očíčka taky přivírám. Dokonce je mi nějak trapno, když funím na šikovné prstíčky zubařky. To si taky hraju s hadičkou odsávání. Nebo, nedělá mi problém se dívat na píchání jehlami při odběrech, nebo při kapačkách. Nesnáším pícháním do špičky prstu. Nebo, když jsem byl na operaci šlach v dlani levé ruky, ještě v Jedličkárně v Liberci v roce 1984, tak jsem se chystal, že se budu dívat jak mi tam cosi budou dloubat. A ono prd. Když jsem řekl, že přes tu plachetku nic neuvidím, tak mi doktor řekl, že si do toho přece nenechají kecat. Tak že jsem z toho taky nic neměl.

Když jsou zavřený oči, tak je tma. Jednou se mi stalo, že jsem byl ve velké tmě s děvčetem a za boha jsem si nemohl vybavit její podobu. Až do prvního světla. Zvláštní?

Od: hk
Datum: 29.03.16 14:51

Vědci na nic nepřišli, to bulvár nemá co psát, tak oprášili 50 let staré články v časopisech. Mimochodem, pokud ráno po probuzení se vám partner/ka ještě libí, pak je vše OK. Ono se občas stává, že ráno člověk nevěří, s čím šel večer do postele.

Od: balzerka
Datum: 29.03.16 16:58

Pak se sluší pěkně pozdravit, představit se a zeptat se, s kým že máte tu čest? Když se podiví, tak máte vysvětlení, že jste moc mhouřil oči, až se Vám to vymklo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.