Kamarád s výhodami

Od: Datum: 05.06.16 23:38 odpovědí: 9 změna: 06.06.16 09:59

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli už jste někdy měli kamaráda/kamarádku s výhodami a jaký na to máte názor :)

Já tu zkušenost nikdy neměla a ani nevím, jestli bych to chtěla, nebo ne, proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti a názory :) Předem děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 05.06.16 23:50

Proč ne? Když to bude vyhovovat oběma, tak problém se nekoná. Když nevíš, tak to zkus a pak budeš vědět. Přece nebudeš o tom jen přemýšlet.

Datum: 05.06.16 23:50

já si říkám proč ne,člověk si má užívat pokud to de *palec*

Od: hk
Datum: 06.06.16 00:14

Ano, kdysi jsem měl takovou kamarádku, byla skoro o 15 let starší a prodávala maso uzeniny. Tehdy jsem mohl vařit denně guláš ze svíčkové... Můžu říci, že se mi to tenkrát nijak nepříčilo a když o tom přemýšlím nyní (po hodně letech), byl bych více aktivní, než tenkrát.

Od: vilik
Datum: 06.06.16 00:46
Původně jsem chtěl tazatelce navrhnout, že jestli neví, můžem zkusit kamarádit spolu, ale vaší kamarádku spatřuji ve světle vašeho příspěvku jako daleko zajímavější...
Jenže jestli to nebylo jen nezištné přátelství a musel jste nabízet protihodnotu, tak tam nějaké zvláštní výhody nikde nevidím. To jste vlastně byl takový netradiční gigolo. Sice za svíčkovou, ale chlubit se, že na to máte, klidně můžete.
S aktivitou to máte těžké. Asi to nejvíc vystihuje přísloví: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když utne.
Pro tazatelku. Nevím, co od toho čekáte, diskuzí je tady na to dost. Kdybych měl jakoukoliv jinou možnost, nešel bych do toho. Takové ty řeči, jak si jen užívat, když není čas na vztah, nebo že to k určitému věku patří, neberu. Myslím, že je to většinou akt zoufalství na jedné straně a bezcitnosti na druhé. Já hledal vždycky parťačku na všechno, ne jen na hodinu týdně, každou středu mezi volejbalem a večeří. Ale každého věc.
Datum: 06.06.16 01:00
Zkušenost s tím mám a víceméně pozitivní. Když jsem bydlel v Praze, bydlel jsem s jednou holčinou. Po čtvrt roce se z nás stali kamarádi s výhodami. Každý si randil s kým chtěl a nikdo nikoho neomezoval, ale zároveň jsme udržovali intimní kontakt spolu. Po půl roce jsme oba usoudili, že chceme víc než jen kamarádství s vyhodami a začli spolu chodit oficiálně. Dneska to jsou tři roky, co jsme spolu a momentálně planujeme svatbu.
Jinak jestli o tom přemýšlíš, tak pokud ti jde jen o sex s dotyčnou osobou, tak směle do toho, ale pokud do toho chcete jít jen proto, že on to tak chce, ale vy byste chtěla raději vztah s ním, tak na to se raději vybodněte. Jen byste se trápila...
Datum: 06.06.16 04:38
Je to fajn, ale nemam rad, kdyz to je jakoby neosobni.. kdyz se mame trochu radi tak proc ne... nejsem "ulepeny typ", takze z me srany nehrozi nejake usurpovani si, ale po delsi dobe pak partner zamrzi to je jasne, zvlast pokud je to nejaky debil :)
doplněno 06.06.16 15:42:

@nikc njn, jenze ten vas vas vodil za nos... ale kdyz to vite oba o co jde, proste kamaradi, kteri to treba pri nejake prilezitosti zkusili (napr opilost atd), a zjistili, ze je to vlastne fajn, a tak to zacnou delat pravidelneji s tim, ze oba vi, ze vztah by stejne nemoh fungovat..

Datum: 06.06.16 07:14

Názory můžeme mít všelijaké. Může a nemusí to fungovat. A vůbec nezáleží na tom, jestli chcete jen vy nebo oba. Někdy to prostě nefunguje. A někdy to funguje. :-D

Datum: 06.06.16 08:18

Vzhledem k tomu, že vám na vaši otázku odpověděli zatím převážně muži a odpovídali víceméně kladně, můžete z toho usuzovat následující. Kamarádství s výhodami je v současné době "moderní" typ vztahu oblíbený hlavně muži, kdy se nikdo na nikoho neváže, nic společně do budoucnosti neplánuje a jen si užívá. Pokud oba z kamarádů na dané podmínky přistoupí a nevadí jim ani možná promiskuita ve "vztahu" (no dneska mám tuto kamarádku/kamaráda, zítra támhletu/toho...), tak neutrpí nikdo duševní újmu. Horší to už bude, jestliže to jeden bude brát vážněji, zamiluje se... Co pak? Za mě - já bych do toho nešla.

Od: nikc®
Datum: 06.06.16 09:59

Já bych do toho nešla. Jednou jsem ale měla takový vztah a on to bral jako, že jsem jeho kamarádka s výhodami. Ale pro mě to není. Měl mi to říct, ale neřekl. Já se trápila, protože jsem si na něj myslela. On se neozýval, když jsem chtěla. Bylo to jenom trápení. Nemohla bych mít několik chlapů. Buď chci jednoho nebo žádnýho. Navíc jsem žárlivá.

doplněno 06.06.16 13:32:

Pamatuju si, že jsem furt koukala na mobil, jestli volal nebo nepsal. Nevolal ani nepsal. Jen jednou za čas, když už jsem to nečekala.

doplněno 06.06.16 20:52:

joudic- vodil mě za nos, ale za ruku ne*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.