Dětská psychiatrická léčebna

Od: Datum: 17.02.13 04:32 odpovědí: 5 změna: 17.02.13 09:23

Dobrý den, je mi 14let.
Už přes měsíc jsem v Brně v Bohunicích na psychiatrické klinice kvůli sociální fobii a pokusům o sebevraždu, v pátek mě pustili na propustku. Večer jsem měl s mamkou nějaký konflikt a vytáhl jsem na ni nůž, ani nevím proč. Ona hned někam volala, nevím kam, jen jsem slyšel něco o Kroměříži a Velké Bíteši a psychiatrii. Je mi jasné, že během pár dní do jedné z těch léčeben půjdu a tak bych se o nic aspoň něco chtěl dozvědět, například jestli tam můžu mít aspoń mobil, po kolikati lidech tam jsou pokoje, kolik lidí je maximálně na oddělení, jak je to tam přísné.
Budu vám vděčný za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: artemio2*
Datum: 17.02.13 08:41

Ten,kdo vytáhne na vlastní matku nůž,je u mě lidský odpad a patří ne na psychiatrii,ale do kriminálu.A na tvrdo.Když si představím,že bych takové situaci byl svědkem,už bys tady nepsal,to se spolehni.

Od: luke237
Datum: 17.02.13 08:56
Zkus se podivat na jejich stranky: Kromeriz, Velka Bites.
Datum: 17.02.13 09:07
V Bitesi si mohou "chovanci" hrat s morcatky?
Datum: 17.02.13 09:18
Podle jejich stranek, jsou pokoje po trech, 26 posteli v arealu (24 v druhem pro chlapce pod 10 let a vsechny divky pod 18 let), pacienti se staraji o orcata, akvarijni rybky avodni zelvy, mobilni telefon muzes pouzivat kazdy den od 19-20:30, jinak je uchovan u sester.
Datum: 17.02.13 09:23
V Kromerizi je 30 luzek (web).

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.