Přísně tajní majitelé

Od: Datum: 27.03.16 10:18 odpovědí: 3 změna: 28.03.16 09:50

Jsem právní neználek, kdo navrhl, nařídil, schválil, že jsou neznámí tajní majitelé různých rezidencí, továren, spolků a.p., je to asi utajení drobných střádalů, aby je na př. mafie neterizovala, neb požadovala výpalné, neb je to nařízení EU z Bruselu pro všeny státy ve společenství. Kolega v zaměstnání má názor, že je to státní tajné bankovnictví. Může mi to někdo vysvětlit.


doplněno 28.03.16 19:58:

Na př. neznámí majitelé solární elektrárny jsou třeba u druhé největší v sídle Nová Ves Vepřek, která má výkon 35 megawatů.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.16 14:26
avatar
Řekněte kolegovi, že katastr nemovitostí, obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík atd. jsou volně dostupné na internetu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 27.03.16 14:43

Anonymní akcie, právnická osoba, to jsou základní prostředky na skrytí osob v pozadí... Asi bychom se divili, pokud by byla povinnost provozovat např. solární elektrárny pod vlastním jménem...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 28.03.16 09:50

Nemohu se ubránit nepříjemného tušení, že to má za úkol zakrývat nekalou činnost. Kdo nekoná neoprávněně - závadně, nemá důvody, proč utajovat, proč se skrývat ! Jistě, pokud se nejedná o celospolečenské a bezpečnostní zájmy.

Hezké jarní svátky: -miro

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.