Stupidní animáky

Od: Datum: 18.03.16 19:17 odpovědí: 11 změna: 26.03.16 09:06

Chci se vás akorát zeptat proč dneska dávají ty stupidní animáky a nedává to hlavu ani patu sice se na to dívají děti a někdo ale nechápu proč to do dětí cpou a navíc jim to vymyje úplně mozek a tak se chci zeptat čím to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.03.16 19:20

Dneska dávají stupidní animáky, protože vědí, že se děti budou na ně dívat. Nebudou přece dávat něco, na co se lidi nedívají.

Datum: 18.03.16 19:41

Tak tak, jde jim o zisk, jestli je to přínosný pro děti nebo společnost, to je všem jedno...hlavně, že to vydělává.

Od: mot
Datum: 18.03.16 19:43
nekdo nekoho nuti se na to divat?
Datum: 18.03.16 22:33

Nevím o čem mluvíte. Ledové království, Hledá se Nemo, Rio, Kung fu panda, Robinson Crusoe, Mauglí, Madagaskar, Tučňáci, Máša a medvěd, Jak vycvičit draka, Hodný dinosaurus, Sofie I, Zvonilka, Ovečka Shaun, Na vlásku, Bambi, Lejdy a Tramp, Konečně doma, Příběh žraloka, vic už si nevzpomenu ale toto sleduji s pětiletou vnučkou a moc se mi to líbí. Ledové království a Rio sleduje i dvouletá vnučka a zpívá si z toho písničky (ne, že by jí bylo rozumět). Pravda je, že Mimoně, Skuby du, Angri bird (nebo jak), a i toho Spongeboba zrovna nemusím ale vnučky to mají rády.

Napište co máte na mysli, já těch "stupidních" moc neznám, vždy si můžete vybrat na co se chcete koukat a co pustíte dětem.

Datum: 25.03.16 00:55

stupidni je treba Spongebob, ale ten je tak ujety, ze je to misty prdel, ale samozrejme bez stupidniho dabingu - ten je v tomto pripade stupidni!, tyhle animaky by mely jet povinne v anglictine.

K tazatelce: To, ze vasim dospelym mozkem posuzujete nejakou stupiditu pro male deti nic nemeni na tom, ze deti na celem svete jsou napr ze Spongeboba pos*ane az za usima :) a tyhle debility maji nejradeji, nejspis proto, ze to podnecuje fantazii.

Datum: 24.03.16 22:19

Ano, máte pravdu, drtivá většina animáků je tak ubohých , že člověk jen kroutí nevěřícně hlavou, ale ono to mnohdy není lepší v normálních filmech a seriálech.

Od: ben®
Datum: 25.03.16 06:49

Dobrý den, vzpomínám si na babičku, že když odsledovala v TV Večerníček, tak občas pronesla větu: "Dneska to bylo blbé - akorát tak pro malé děti." . Zdravím!

Datum: 25.03.16 18:42

Jo to mě spíš rozčilují ty kriminálky.Dopoledne vraždy,odpoledne vraždy,večer stupidní seriál a v noci pro změnu znovu vraždy.Kdo pořád na ty slátaniny kouká?Nebo jsou to návody jak na to?

Datum: 26.03.16 07:36

Zrovna včera jsem si říkala, jestli by, kterákoliv stanice, uměla jeden den bez mrtvoly. *sok*

Datum: 26.03.16 09:06

no spis me zarazi otevreny sex v nevhodne hodiny, nedavno jsem k ranu nekdy okolo 7-8mi zahlid nake asi opakovani filmu, kde mu ho zenska kourila dost vymluvne a pak jeste nasledovalo pokracovani + prsa, ...nejsem jeste tak starej a nemam ani deti, ale asi bych nechtel vysvetlovat "tati, co mu ta pani dela" apod,
...a reklama na nake cipky na vytok z vaginy, dopodrobna popsane, no to snad ani nebudu komentovat...tolik vagin jsem snad dohromady do te doby ve svem zivote neslysel, jako za tuhle reklamni kampan...

Od: pb®
Datum: 26.03.16 08:28

Tak nekoukejte. Máte internet, koukejte na filmy. Nepamatuju si, jaký film jsem naposledy viděla v televizi, zato si pamatuju, že na internetu jsem za poslední 2 týdny shlédla Dánskou dívku, Zmrtvýchvstání, Pokoj, Užovky a kobry, Domácí péče, Bídníci. Čekám až bude Plednice a Já, Olga Hepnarová a mezi tím zkouknu ještě něco. Bylo natočeno tolik dobrých filmů a napsáno tolik dobrých knih, není důvod, proč ztrácet čas koukáním na nekonečné seriály o ničem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.