Podstoupit chemoterapii

Od: odpovědí: 17 změna:

Zdravím potřebuji poradit aneb jak se říká více hlav ví. No a k věci Našli mi na tenkém střevě folikulární lymfom a jeden doktor říká že je to dobré a druhý zase že je to maligní a teď si mám vybrat. A hned mě posílají na chemošku. ale vím že to nezvládnu mám slabí žaludek a vše vyzvratím. A tak se mi honí hlavou jestli jít na chemošku nebo ne. Vím jen že to je něco strašného zničí to zdravé buňky a je je větší riziko že se to rozjede ve větší síle. A nyní jsem se rozhodla pro jinou léčbu. Kořen z pampelišky je to 100x účinnější než chemoterapie. A tak jsem se rozhodla to vyzkoušet a k tomu beru kočičí dráp rostlina ne (z kočky drápky). Annona tinktůra je to vše na zmizení nádorů. A tak by mě zajímalo jestli mám jít či nejít na chemošku mám z ní velké obavy poradí mi s tímto někdo?děkuji

17 odpovědí na otázku

 

 


0x

Vím o jednom člověku, co se rozhodl nahradit chemoterapii alternativní léčbou... Jmenoval se Steve Jobs. Jak dopadl, si přečtěte v jeho životopise. Na závěr snad jen tolik, že svého rozhodnutí pro alternativní léčbu nakonec litoval. Vzít zpět to však už nešlo. Myslím si, že alternativní léčba bylinkami je dobrá jako podpůrná léčba v souběhu s léčbou pomocí klasické medicíny, kterou vám doporučí lékaři, nikoliv jako léčba jediná.

Jakou formu léčby zvolil Steve Jobs netuším, ale s ohledem na formu rakoviny se ze statistického pohledu dožil nadprůměrně dlouhé doby ve srovnání s lidmi se stejnou diagnózou.

 

 


0x
avatar aja1946

Prosím Vás neposlouchejte ty babské rady, švakrová zkoušela všechno možné na chemošku přišla pozdě a už ji nezachránili. Já sama jsem vše konzultovala s předním českým onkologem prof.Klenerema věřím mu. Ostatně já sama jsem rovněž onkologická pacientka, zatím sice na chemošku nemusím, utratila jsem spoustu peněz za peruánské byliny, kočičí dráp, vilcarocara a j. a nic mi to nezlepšilo..Věřte doktorům.

 


0x
avatar lidus

Neporadí vám nikdo, nikdo do vás nevidí. Vám nedělali biopsii aby věděli oč jde?

 


0x

Jak už psali předemnou, pokud Vám doktor (onkolog) naordinuje chemoerapii, věřte, že je to to nejlepší, co pro Vás mohl udělat. Samaritánství je jen iluze a přírodní látky nejsou ani z daleka tak účinné, jak si o nich mnozí myslí. Zrovna ve Vašem případě není čas na šarlatánství. Nejdená se o opar na rtu. Toť můj názor.

 


0x
avatar babkazov

To vaše povídání je nějaké podivné. Než mi dali chemoterapii, tak se sešlo několik doktorů, podumali a poslali mě do čekárny a až po chvíli zavolali a řekli, co vymysleli. Prý se tomu říká koncillium. Rozebírali to ještě jednou a teprve pak koncilium se shodlo na ozařování a teprve pak na chemoterapii. A i pak se zase sešla porada a prodiskutovali. Ale aby jeden řekl to a druhý něco jiného a aby si tím ještě nebyl naprosto jistý, to neexistuje! Určitě jste to pochopila špatně. *hej*Nebojte se doktorů ptát. Nechejte si všecičko vysvětlit. Nedohadujte se, nedomýšlejte. Nespekulujte, nefabulujte. To všechno není otázkou fantazie! Tohle všechno je víc, než vážnější a konec by mohl být fatální! *plac* Dokonce i nakonec nálezu z dnešní návštěvy revmatologie, mám napsánu větu: Pacientka byla poučena a byly zodpovězeny její dotazy.


doplněno 02.05.16 16:46:

Karkulko, to nikdo nevíme. Musíte znovu zajít za onkologem a probrat to s ním. Už bude mít výsledky krve, ve které hematoložka hledá rakovinové markry. *hej* Držím palce, úplně všechny, aby ten test nebyl průkazný. Jen nesmíte váhat! Musíte jednat co nejdříve! Držte se! Přeji hodně štěstí a hodně sil. babka z Ostravy


babkazov- No právě že jeden doktor si klepal na zuby a říkal že to dopadlo dobře. A právě jsem byla na vyšetření na hematologii a ona mě vyděla doktorka hodinu a už tvrdila že mám rakovinu. A žádný konsílium se nekonalo. Hned mi řekla že se to léčí chemoterapii. A říkám jí mohu se zeptat a ona odpověděla ne tak co si mám vybrat. Nic semnou nikdo pořádně neprobral a hned chemoterpie je toto normální?

Najít si jiného, ne všichni jsou špatní, mě už taky naštvalo dost doktorů a změnila jsem.


babkazov- no problém bude asi v tom že už mi poslali dopisem domu nález co jsem tam sním byla tudíž to asi znamená že mě už asi vyloučili. Ale říkala mi že to roste pomalu a mám děsný strach právě z té chemošky. bojím bojím.Zatím beru kočičí dráp a tinktůru Annonu je to na zastavení nádorových buňek ale našla jsem si na ruce nějakou uzlinu a ono se to zmenšilo.

 


0x

Každý jsme jiný, a z toho vyplývá, že je potřeba se řídit jen a jen! radami lékaře. A že se radí? No to je v poořádku, nejste jim lhostejná, chtějí vás vyléčit. Jsem onkologicky léčená, a zrovna dnes jsem byla na kontrole a slyšela: je to dobrý! Ale nikoho jiného jsem neposlouchala, jen lékaře, když jsem něco chtěla ptala jsem se. Podstoupila jsem 6 chemoterapií, lékaři ani nevěřili, že to dopadne. Ale dopadlo. Věříla jsem, a hlavně jsem si vůbec nepřipouštěla, že to nezvládnu. Velmi špatný je stres! Věřte, a neotálejte. Chtějte žít! Každá minuta drahá. Opravdu, srovneje si priority a běžte do toho. Přeji vám, ať se dačkáte tak jak já. Je to dobrý!

A ještě něco: já při chemo vůbec nezvracela ...

 


0x

Nemůžu věřit,že by jeden doktor řekl,že je to maligní,druhý,že benigní...Jestli nemáte k doktorům-zmíněným-důvěru,musíte k dalšímu.Bylinky nejsou všemocné,buďte opatrná a mohu-li být tak upřímná - neztrácejte s nimi čas...ostatně dneska chemoterapie nejsou co bývaly - potřebujete prostě doktora,který vám vše vysvětlí a na rovinu řekne co a jak bude!

 


0x

Máte na výběr:

1. Nebudete se léčit a zemřete velmi rychle.

2. Budete se léčit a možná zůstanete živá.

Třetí možnost s pampeličkou a kočičím drápem neexistuje!

 


0x
avatar blesik

Každý Vám může max. poradit, co by udělal na Vašem místě sám, se svými poznatky a zkušenostmi, se svou zcela odlišnou osobností. Chemoterapie hodně škodí, ale mnoha lidem zachránila život. Stejně tak zachránili život i někteří léčitelé i bez chemoterapie. Naopak tvrdí, že bez ní to jde snáz. Ani lékaři, ani léčitelé nevyléčí všechny případy. To rozhodnutí musíte udělat Vy. Ale měla byste přehodnotit své špatné postoje v životě, zapracovat na své pozitivní změně, má to prý podstatný vliv. Mluví o tom knihy o psychosomatice. Rozhodně se nepouštějte do nějakého chaotického samoléčení, podle rad a návodů na internetu. Něco z toho může účinkovat, ale nevíte na koho a s čím, neznáte ucelený postup. To je hazardování se životem. Svěřte se podle svého vědomí do rukou lidí, kteří mají za sebou bohatou praxi a také dobré výsledky. Cestu musíte zvolit sama. Přeju, upřímně, šťastnou volbu.

 


0x
avatar babkazov

Karkulko, nechci být za chytrou, ale musím vám říci, že chemoterapií je v dnešní době několik. Záleží, kterou lékař vybere. *hej*Víte jak fungují metastáze? Krev odnese z matečného nádoru, stačí jenom jednu jedinou, buňku a někam ji zanese. Tam, se v klidu usadí. Nemusí začít růst. Jen si chrní. Pak příjde nějaký spouštěcí moment a ona procitne a začne růst a krev z ní odnese jednu nebo několik buněk. Takový šílený kolotoč. *plac*Proto chemoterapie, která vybije nejen matečný nádor, ale všechny buňky, které krev roznesla do každého koutečku organizmu. Proto je tak potřebná. *hej*Ale než se tohle stane skutečností, doktoři se musí v názorech sjednotit a vyřknout verdikt. Neexistuje, abyste se rozhodla sama! Odmítnout můžete, to ano, je to vaše tělo, ale způsob léčby musí určit doktoři.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]