Můj syn se radši dívá na staré filmy

Od: Datum: 22.03.16 21:53 odpovědí: 7 změna: 23.03.16 07:39

můj syn se radši dívá na staré filmy než na animované. říkal totiž že ho animované moc nebaví a je to blbost. chci se vás zeptat myslíte že se děti mohou na hrané filmy staré? nebo na animované?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.16 21:55
avatar

Netuším co je na tom divného? Já se Vašemu synovi ani nedivím, že se nedívá na animované, protože to jsou většinou pěkné nesmysly. Staré černobílé filmy to byly FILMY.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 22.03.16 21:55

Jako dítě jsem rád koukal na filmy pro pamětníky. Animované filmy pro dnešní děti? No pokud to dítě je inteligentní, pak se mu nedivím, že na to nekouká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.03.16 22:07

Animované filmy byly pro mě vždy ty nejlepší. Třeba Méďa Béďa, Sněhurka. I jako dospělého mě zaujal Lví král, Příběh hraček (toy story) a Hledá se Nemo. V současné době sleduji ovečku Shaun. A staré filmy jsou taky dobré. Nové filmy jsou taky dobré. Jenže musíme dodat u všech žánrů - JEN NĚKTERÉ, NĚKTERÉ JSOU TAKY BLBÉ. Takže určitě bych podle těchto pravidel filmy nerozděloval. Každý má ale jiný vkus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 22:11
avatar

Souhlasím s Vámi akorát s tou ovečkou Shaun, to je docela prča ale to ostatní no comment.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 22:27
avatar
Ono jak co. Hovadina typu pokémon je tak na epileptický záchvat z toho blikání a rychlých střihů. Ale třeba Máša a medvěd je nádherná vtipná pohádka, vždy s napínavým a poučným příběhem. Najít se dá z obou příkladů spousty, ale bohužel většinou jsou to braky. To stejné knihy...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.16 06:18
avatar

Jak starý je váš syn? Je rozdíl mezi čtyřletým a čtrnáctiletým. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.16 07:39

Nevím, kolik let je Vašemu synovi, ale ono je to asi jedno. Jsem sice již v důchodu, ale do nedávna (než jsem se přestěhovala) jsem chodila hlídat po práci malé déti. V některých rodinách byly děti zvyklé sledovat kreslené seriály, které mě děsily - pořád se někdo snažil někoho likvidovat...a ani slovník používaný "hrdiny" nebyl pro malé děti nejvhodnější..

Přitom se mi líbí kreslené večerníčky (Maxipes Fík, Mach a Šebestová, O človíčkovi, Co se děje v trávě a podobné) Mám ráda také filmy Hledá se Nemo, Lví král, Mauglí.. Stejné filmy + třeba Pyšnou princeznu, Honza málem králem, Třetí princ, S čerty nejsou žerty a pod. sledovaly "moje" děti z jiné rodiny... ale ty děti se také dokázaly bavit jinak než u televize. Když jsem je např. naučila skládat vlaštovku a měli jsme "letecké závody" a nebo s nimi malovala hýbací obrázky...a nebo jsem si s nimi četla Ferdu mravence a pak jsme si prohlíželi jeho kamarády venku.

Záleží tedy jen na Vás, co ve výchově svého syna upřednostníte. Já osobně fandím rodičům, kteří drží své děti dál od "Super heroes"

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.