Jsem adoptovana

Od: Datum: 21.03.16 20:02 odpovědí: 7 změna: 22.03.16 07:58
Ahojky uz delsi dobu hledam zde sem adoptovana ale nelze na to prijit :( nemate nejake tipy ne stranky nebo nrco jineho mam zde neco co zustalo a co si pamatuji mamka mi vzdy zpivala at leti andele a mam sveho plysacka Bibiho jiz od narozeni
Je vam tohle povedome? Ste mi rodice?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.16 21:23
avatar

Proč si myslíš, že bys mohla být adoptovaná?

Proč si o tom nepromluvíš s rodiči?

Nestojíš-li o hromadu spamu, rozmysli si pro příště, kam zadáváš svůj e-mail.

Pokud se zde zaregistruješ, mohou ti rádci psát vnitřní poštou,

aniž bys musela zveřejnit svůj e-mail.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.16 21:24
avatar

No, tak jestli si myslíš, že na netu najdeš nějaký ,,seznam´´ adopčat, tak to jsi opravdu hodně mimo. Věc se má tak, že pokud Ti to nesdělí Tví rodiče, nemáš do plnoletosti šanci to zjistit. Ostatně i v rodném listě jsou po nezrušitelné adopci zapsáni adoptivní rodiče.

Ovšem adoptivní rodiče, kteří mají trochu rozhled, své děti s faktem, že jsou adoptované seznámí co nejdříve. My máme dvě děti z adopce a řekli jsme jim to před tím, než šly do školky. Takže pokud máte pochybnosti, nejlépe uděláte, když se rodičů zeptáte.

BTW - pokud přemýšlíte v úrovni ,,Jak je možné, že tak debilní rodiče mají tak úžasné a cool dítě jako jsem já? Já přece nemůžu být jejich...´´´ tak vězte, že to není důkaz o nepříbuzenství, ale o pubertě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 01:33
avatar

Líp bych to neřekla!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.16 23:17

Ahoj Anetko.

Pokud do toho chceš opravdu najak rýpat, prohlédni si svůj Rodný list. Pokud je jeho datum vyplnění dost blízko od tvého narození, a je to pořád originál, nejspíše budeš dítětem svých rodičů. Třeba u mě se to lišilo skoro o tři roky, ale taky to byl originál. To pak už může pomoct jen nahlédnutí na Matrice do knihy narozených. Tak bývají vypsaní rodiče dítěte. Otcové pokud jsou známí. Pokud v ní někdo něco doplňoval, tak to najdeš na pravé straně jako to doplnění. Já jsem tam našel i číslo jednací soudu, který rozhodl o mém adoptování. Mnohem jednodušší je mít fotky s maminkou v jiném stavu a vlastní fotky už od narození. Mě začínaly na asi 3 letech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 01:50
avatar

Taky jsme si adoptovali holčičku, měla jen 9 dní, fotky má s námi od narození, ale vyprávěla jsem jí o tom, že jsme si ji vzali už od supermalinkata. Přišlo jí to normální a později se s tím taky nikde netajila. Až když přišla puberta a nechtěla poslouchat, nebo dodržovat domluvy a my začali přitvrzovat, aby nám doma z té naší milované princezničky nevyrostl zmeteček, tak najednou neviděla chybu u sebe, ale hledala ji v adopci, protože vlastní máma, která ji nechtěla, by ji přece nechala dělat všechno, co jí zakazujeme a za co ji trestáme! Není to s Tebou, náhodou, podobně? Pokud ano, pak Tě můžu ujistit, že toto období jsme ve zdraví přežili všichni, a od té doby máme zase krásnej vztah. Rodiče své děti totiž chrání, a to i proti jejich vůli, protože chtějí, aby z nich vyrostli slušný lidi a nezkazily si zbytečně život. Kdyby takhle hlídali rodiče Tvou případnou biologickou matku, nemusela dávat dítě k adopci. Pokud se Tě to ale vůbec týká. Možná máš jen plané podezření, že si s rodiči teď vůbec nerozumíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 07:22
avatar

Blešíku, máte můj hluboký obdiv. *palec**pusa**palec*Není co dodat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 07:58
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.