Tisk mapy

Od: Datum: 17.03.16 16:08 odpovědí: 4 změna: 17.03.16 18:55

Dobrý den, jak vytisknout mapu, nebo spíš upravit to co se mi zobrazí na Mapy.cz, abych viděla čísla popisná a současně se mi to vešlo na A4. Nemůžu na to přijít. Buď je to velké a nevejde se mi tam vše, nebo je to malé. Nebo se dají najít mapy i jendě než na Mapy.cz? Jak si zadám název města nebo vesnice, tak mi je to vždycky ukáže jen na Mapy.cz.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.16 16:39

Vy sama samozřejmě nemůžete ovlivnit velikost textu u č.p. na Mapy.cz...

Vytisknout ale lze téměř vše, nebo to lze upravit k obrazu svému

Pokud to ale neumíte, není to na vysvětlení ve dvou řádcích textu.

Pro toho kdo to umí, je to záležitost přibližně na 10 minut...

Datum: 17.03.16 17:02

Já to také neumím, ale napadlo mě, víte jak jsou takové ty xeroxy, nevím jak bych to pojmenovala. Oni Vám i nápis na tričku udělají, oxeroxují dokumenty, možná by Vám tam mohli pomoci, mají takové velké mašiny...Zkuste se tam zeptat, jen nevím ted jak se jmenují.

Datum: 17.03.16 18:12

To není sednout a udělat. Musíš zvolit takové měřítko, aby se ta popisná čísla zobrazila na obrazovce. Obvykle se pak na obrazovku nevejde celá zájmová oblast, proto musím udělat několik screenů, ty v grafickém editoru oříznout a složit k sobě. Potom zmenšit na požadovaný formát a zkusit, zda to v téhle velikosti bude vůbec čitelné. Takto bych postupoval já.

Datum: 17.03.16 18:55

Nevím, kterou konkrétně hledáte, ale já už jsem si několikrát jako plřípravu na dovolenou vytiskla několik map, které byly na webu místního turistického centra nebo obce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.