Škola úso s maturitou (bez vyučení)

Od: Datum: 11.06.13 21:48 odpovědí: 8 změna: 24.06.14 21:39

Dobrý večer,

Co znamená, když v inzerátu s nabídkou práce je požadavek- Minimální požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Konkrétně, co znamená obsah v závorce? Já jsem vyučen a mám dodělanou nástavbu s maturitou. Znamená to tedy, že se nemohu hlásit na takovouto pozici? ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 11.06.13 21:53

úso - úplné střední odborné

Myslím, že pokud jste vyučen, ale máte maturitu dodělanou, hlásit se můžete. Chápala bych to tak, že nestačí vyúčňák sám o sobě.

Navíc nevidím důvod, proč to nezkusit. maximálně vás nevezmou. Ne vždy nakonec vyberpou toho, kdo přesně sedí původním požadavkům ve všech bodech.

Od: pt®
Datum: 11.06.13 22:13

Klidně se o takové místo můžete ucházet, záleží, jaký uděláte dojem. Tak ať to dobře dopadne. - pt

Od: hata
Datum: 11.06.13 22:18

Znamená to, že zaměstnavatel požaduje uchazeče s maturitní zkouškou, která může být získaná i na učebním oboru (nemusí jít o SŠ, ale učeb. obor s maturitou). Vy maturitu máte, tak se klidně přihlašte

Od: tomiik052
Datum: 11.06.13 22:25

Děkuju všem za odpověd ;) už jsem jim napsal že mám zájem o dané místo.. :) snad to výjde

Datum: 12.06.13 08:12

ÚSO je úplné střední odborné vzdělání. Mají ho například ti, co odmaturovali na průmyslovce nebo ekonomické škole. Gymnazisti ne.

Jestli máš nějakou technickou maturitu a jsi ještě k tomu vyučený pak, tím líp pro tebe. Klidně se o tu pozici přihlas.

Od: hop®
Datum: 12.06.13 08:17

Chápu to tak, že stačí třeba průmyslovka s maturitou, není potřeba absolvovat učební obor a pak maturitní zkoušku.

Někde požadují i vyučení, pravděpodobně kvůli větším praktickým znalostem a dovednostem.

Takže jste udělal dobře že jste se přihlásil, myslím, že máte naději na přijetí! ;)

Datum: 12.06.13 09:30

Klidně bych se přihlásil. Znamená to že vyučení není nezbytné, pokud ho máte tak je to prostě něco navíc. *palec*

Od: mara*
Datum: 24.06.14 21:39

jen bych se chtel zeptat jak to teda dopadlo :) jsem na tom stejne ... kdyby ste byl tak laskav a napsal mi na email :) dekuji Heges23@seznam.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.