Co mám s bradavkami?

Od: Datum: 05.06.16 22:35 odpovědí: 7 změna: 06.06.16 20:34

Zdravím. Mám takový pro někoho možná nepodstatný problém, který mě ale trápí. Ten se týká mých bradavek, které jsou většinu času nevystouplé, spíš tak do popředí vylezou prsní dvorce a vypadá to divně. Bradavky vylezou jen někdy, pak to vypadá normálně. Nejsem žádný hubeňour, ale ani nejsem nijak tlustý, takže tím by to být snad nemělo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být, případně co s tím? Díky
PS. Je mi už skoro jednadvacet, pubertu mám dávno za sebou...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 06.06.16 00:04

Ničím to není, nic s tím nemusíte dělat. Je to normální. Těch pár hřebců, kteří mají vše jako ze žurnálu, vás přece nerozhodí.

Datum: 06.06.16 10:40

Jedná se nejspíš o tzv. vpáčené bradavky. U žen se to řeší různými metodami, u mužů je to jedno.

Od: coco
Datum: 06.06.16 11:21

Je to urcite lepsi a estetictejsi nez kdyz muzskemu trci bradavky jak kojici zene *jasne*

Od: pepisek
Datum: 06.06.16 12:51

Dobrý den. Trpíte zřejmě gynekomastií. Já jí také trpěl a styděl jsem se za ni. A tak jsem podstoupil rychlou operaci na plastické chirurgii a bylo po problémech. Při této estetické vadě vypadají bradavky jako takový psí čumáky, nebo jak bych to nezval...

Datum: 06.06.16 16:22

Jo, přesně tak by se to dalo nazvat! A tudíž to nevypadá moc dobře. Kam bych měl teda případně zajít?

Od: pepisek
Datum: 06.06.16 18:46
Já podstoupil operaci v ústecké plastické chirurgii (doktorka Vraspírová). A 100% spokojenost. Operaci jsem si hradil ze svého (cca 20 tisic). Za ty penize to stalo. Na netu psali, ze to pry proplaci pojistovna, pokud Vas doporuci endokrynolog. Pry se ale nejdrive zkousi lecba prasky, ktere casto rozhasi cely organismus, proto jsem se tomu rozhodl vyhnout a operaci si uhradil ze sveho. Vysledek je takovy, ze nikdo nema sanci ani pri blizkem pohledu poznat, ze jsem nevo takoveho podstoupil. Po operaci jsem jen litoval, ze jsem to tak dlouho odkladal.
Datum: 06.06.16 20:34

To Vás chválím,že jste to podstoupil u paní primářky Vraspírové,je skutečně výborná,i odsud z Prahy za ní jezdí pacienti.Dokonce i z Německa./ Není to jen kvůli ,lepším, cenám než v jiných zařízeních!/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.